Diese Webseite verwendet Cookies

31. Januariveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Ets, gezicht op Kampen 1531
Ets, gezicht op Kampen

Ergebnis:

20 EUR

Israelische ets 1532
Israelische ets
Startpreis 15 EUR
Verkauft
Schilderij, Duitse school 1533
Schilderij, Duitse school

Ergebnis:

15 EUR

Verkauft
Schilderij, schapen op hei 1517
Schilderij, schapen op hei

Ergebnis:

30 EUR

Landkaart en 2 etsen 1518
Landkaart en 2 etsen
Startpreis 20 EUR
B. Kaiser 1519
B. Kaiser
Startpreis 20 EUR
Verkauft
Webert 1520
Webert

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Vincent, oleografie 1521
Vincent, oleografie

Ergebnis:

25 EUR

Papyrus schilderij 1522
Papyrus schilderij
Startpreis 20 EUR
Religieuze reproductie 1523
Religieuze reproductie
Startpreis 20 EUR
Francois Viccon 1524
Francois Viccon
Startpreis 20 EUR
Verkauft
Ets, Starenberg 1525
Ets, Starenberg

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
4 Litho's Duitsland 1526
4 Litho's Duitsland

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Shoultz Carnoff 1527
Shoultz Carnoff

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Schilderij, D. Hartveld 1528
Schilderij, D. Hartveld

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
2 Werken, winter en ree 1529
2 Werken, winter en ree

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Schilderij Karl Müller 1530
Schilderij Karl Müller

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Schilderij W.H.F Exmann 1510
Schilderij W.H.F Exmann

Ergebnis:

25 EUR

5 etsen Hamburg 1511
5 etsen Hamburg
Startpreis 25 EUR
Verkauft
Winterlandschap 1512
Winterlandschap

Ergebnis:

30 EUR

Onduidelijk gesig. Duitse School 1513
Onduidelijk gesig. Duitse School
Startpreis 25 EUR
Verkauft
Steendruk, Jan Wijnants 1514
Steendruk, Jan Wijnants

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
W. Lingenfelder?, stilleven 1516
W. Lingenfelder?, stilleven

Ergebnis:

25 EUR

Schilderij, Sören Vibery 1605
Schilderij, Sören Vibery
Startpreis 25 EUR