Diese Webseite verwendet Cookies

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Werken, 19e eeuw 1516
2 Werken, 19e eeuw
Startpreis 15 EUR
3 Gravures, 18e eeuw 1517
3 Gravures, 18e eeuw
Startpreis 15 EUR
Schilderij, Marweffe 1519
Schilderij, Marweffe
Startpreis 15 EUR
Theo van Elsen, 3 tekeningen 1521
Theo van Elsen, 3 tekeningen
Startpreis 15 EUR
Theo v. Elsen, 2 tekeningen 1522
Theo v. Elsen, 2 tekeningen
Startpreis 15 EUR
Oosters aquarel 1523
Oosters aquarel
Startpreis 15 EUR
Ets 18e eeuw, Rugendas 1524
Ets 18e eeuw, Rugendas
Startpreis 15 EUR
2 Antieke gravures 1525
2 Antieke gravures
Startpreis 15 EUR
Schilderij, J. van Oosten 1450
Schilderij, J. van Oosten
Startpreis 20 EUR
Franse gravure, 18e eeuw 1498
Franse gravure, 18e eeuw
Startpreis 20 EUR
2 Duitse etsen, 18e-19e eeuw 1499
2 Duitse etsen, 18e-19e eeuw
Startpreis 20 EUR
Gravure, Leon Schenk 1503
Gravure, Leon Schenk
Startpreis 20 EUR
Aart Schouman, 18e eeuw 1505
Aart Schouman, 18e eeuw
Startpreis 20 EUR
Sepia, L.E. Ferrier 1506
Sepia, L.E. Ferrier
Startpreis 20 EUR
Gravure, 19e eeuw 1507
Gravure, 19e eeuw
Startpreis 20 EUR
B. Rosiak 1512
B. Rosiak
Startpreis 20 EUR
2 Etsen, figuren en watergeest 1513
2 Etsen, figuren en watergeest
Startpreis 20 EUR
Carvajal '66 1483
Carvajal '66
Startpreis 25 EUR
Schilderij, boerderij bij avond 1485
Schilderij, boerderij bij avond
Startpreis 25 EUR
2x Kat,D.S. 1486
2x Kat,D.S.
Startpreis 25 EUR
Franke 1491
Franke
Startpreis 25 EUR
2 Etsen, C. Wahl 1493
2 Etsen, C. Wahl
Startpreis 25 EUR
W. Hogarth, 19e eeuw 1496
W. Hogarth, 19e eeuw
Startpreis 25 EUR
Tekening Stutterheim 1273
Tekening Stutterheim
Startpreis 30 EUR