Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Onduidelijk gesigneerd
Ergebnis: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 19830 (Rezia?, Spaanse School), olieverf op linnen, Spaanse Finka 65x100cm. Cond.: G

Schilderij W. van Bemmel
Ergebnis: 110 EUR

W.J. van Bemmel, stilleven met balletschoen, olieverf op paneel, 45x55cm Cond:G

Aquarel, soldaten bij tent
Startpreis 120 EUR

Reinier Craeyvanger 1812-1880, twee figuren bij 17e eeuws soldatenkamp, aquarel op papier, 21x15 Cond:G

Ongesigneerd ca. 1880
Startpreis 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, herenportret 67x53cm. Cond.: G

Schilderij Giethoorn
Startpreis 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, bruggetje bij Giethoorn, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

Gerda Rotermund
Startpreis 200 EUR

Gerda Rotermund ( Duitse School 1902 - 1982), aquarel op papier, Pierrot met gitaar 35x42cm. Cond.: G

Schilderij, Hendriks havengezicht
Startpreis 150 EUR

Gesigneerd C.M. Hendriks ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands havengezicht 50x40cm. Cond.: G

Gobell, aquarel, winter
Startpreis 1.200 EUR

G.H. Gobell, Raalte 1786-Deventer 1833(met provenence) ijsgezicht met schaatsers en 2 figuren op de voorgrond, koek en sopie, aquarel op papier 24x21cm Cond:G

Frans Peeters
Startpreis 80 EUR

Frans Peeters 2000 nr 2/25(galerie Ootmarsum) titel Relax, lithografie op papier, 30x40cm Cond:G

Ikoon, 19e eeuw
Startpreis 1.250 EUR

Ikoon met afbeelding van Oud Testamentische Triniteit oftewel de engelen op bezoek bij Abraham en Sarah. Russisch ca. 1900. 22,3x17,8x2cm.

Schilderij, Herman Brood
Startpreis 2.000 EUR

Herman Brood 1946-2001(met taxatierapport ) Management Herman Brood(Koos van Dijk) Race car, uit de serie speed en chasing, acryl op linnen, 80x120cm met lijst 140x100cm CondG

Schilderij, H.J. Melcher Tilmes
Ergebnis: 320 EUR

Jan Hermanus Melcher Tilmes 1874-1920, stadgezicht Amsterdam met koepelkerk en vele figuren, olieverf op linnen 40x60cm Cond:G

Martin Wollmer
Startpreis 200 EUR

Martin Wollmer ( 1939 Köln - Duitse School), olieverf op paneel, compositie van diverse personen 104x96cm. Cond.: G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startpreis 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met schaapsherder en schapenkudde 58x35cm. Cond.: G

Monogram M.
Startpreis 300 EUR

Monogram, (toegeschreven aan) Andrei Andrevich Mylnikov ( 1919 - 2012 Rusland), rode potlood op papier, vrouwelijk model 30x23cm. Cond.: G

Gouache, Mia Dikken
Startpreis 100 EUR

Mia Dikken (Delden), gouache op papier, damesportret 28x39cm. Cond.: G

Dick Bruna litho
Ergebnis: 240 EUR

Dick Bruna (nijntje) Utrecht 1927. Oma en opa, met mijn allerbeste wensen en dank voor de samenwerking Dick 28-4-72 lithografie op papier 40x60cm Cond:G

Schilderij, Adri Pieck
Ergebnis: 400 EUR

Adri Pieck (1894 - 1982), Adri Pieck (Maartensdijk), olieverf op linnen, 't oud venstertje geopend 100x65cm. Cond.: G

Achterglas schilderij, 19e eeuw
Startpreis 150 EUR

Ongesigneerd 19e eeuwse achterglasschildering, met bergen dorp en figuren en beek, met bol glas en bladgouden lijst. 50x57cm Cond:G

Schilderij Stutterheim, kalfje bij boom
Startpreis 200 EUR

Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943, kalf bij boom aan het water, olieverf op paneel 27x21cm Cond:G

Lithografie, Ton Schulten
Startpreis 300 EUR

Ton Schulten nr 35/200. 1938 Ootmarsum, voorjaar 1995(handgesigneerd) zeefdruk op papier 50x40cm Cond:G

Schilderij Derk Wiggers
Startpreis 750 EUR

Derk Wiggers 1866-1933 landschap met boerderij, olieverf op linnen 96x65cm Cond:G

Schilderij, A.J. Lamme
Ergebnis: 1.100 EUR

Arie Johannes Lamme, Dordrecht 1812-Nijmegen 1900, Interieur met muscicerende figuren, olieverf op paneel 47x39cm Cond:G

Schilderij, W. de Klerk
Startpreis 4.000 EUR

Willem de klerk 1800-1876 Hollandse school, prachtig landschap met watermolen, figuren en panorama, mooie kwaliteit, in zeer goede staat, olieverf op paneel. 68x50cm Cond:G