Patrick Nagel. 19445 - 1984 U.S.A. Dames buste. The playboy portfolio. Lithografie op papier. Afmeting: H 91 x B 61 cm. In redelijk/goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met vlieg. Houtsnede lithografie op papier. Afmeting: H 13,5 x B 12 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede lithografie op papier. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Epreuve d' artiste 1966. Printemps Tropical. Afmeting: H 70 x B 42 cm. In goede staat.
N.H. v.d. Willigen. Epe 1865. Landschap bij Epe met boerderij, figuren en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 59 cm. In goede staat.
E. Bouillé. Circa 1880. Franse School. Landschap met rivier, boerderij, vee en wasvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 81 cm. In goede staat.
Gesigneerd L'Huber. 19e Eeuw. Stilleven met fruit. Bijgeschilderd. Afmeting: H 54 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.
Pendant. Circa 1900. Besneeuwde dorpsgezichten met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 23 cm. In goede staat.
Louis Willem van Soest. Winterlandschap bij Laren met berkenbomen en wandelaar. Lichte craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
A.J. van Driesten. 1878 - 1969. Leidsche School. Boerderij tussen de bomen. Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 40 cm. In goede staat.
Atelier Theo Wolvecamp. 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 24 x B 28 cm. In goede staat.
Walasse Ting '85. 1929 - 2010. Vrouw met rokje en kat. Lithografie op papier. Afmeting: H 55 x B 76 cm. In goede staat.
Vermoedelijk M.C. Escher. Bosschage in tuin. Met boekje Genealogie geslacht Escher. Houtskool op papier. Afmeting: H 31x B 24 cm. In goede staat.
Chris A.M. Overbeeke. 1946 - . Stilleven met emaille, peper en appelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Josef Strahn. 1904 - 1997. Duitse School. Jongen met geiten. Afmeting: H 37 x B 51 cm. In goede staat.
Russische School. 1980. Verso Kyrillisch gesigneerd. Meisje met bloem. Afmeting: H 64 x B 49 cm. In goede staat.
Pieter de Regt. 1877 - 1960. Hollands wintergezicht met knotwilg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Leo Eland. 1884 - 1952. Indonesisch landschap met paardenkar bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen. Den Haag. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Cornelis Koppenol. 1865 - 1946. Schaapsherder met schapen bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 27 cm. In goede staat.
J. van Delden. Circa 1920. Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 44 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Arabieren te paard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Hollands landschap met koeien en paard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 58 cm. In goede staat.
W.A. Knip. 1883 - 1967. Grachtgezicht Brugge. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.