Jonk. 20e Eeuw. (Joop Elferink). Vaas met gele rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Zeldzame kleine 17e - 18e eeuwse gravure van Amsterdam met stadswal. Handingekleurd. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Japans gesigneerde houtsnede met bloem. Houtsnede op papier. Afmeting: 21 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Japans gesigneerde houtsnede met berglandschap. Houtsnede op papier. Afmeting: 13 x 9 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse handingekleurde gravures met Perzische figurenvoorstelling. Afmeting: 8 x 12 cm. In goede staat.
Kersbergen Buytendorp. Circa 1940. Stilleven margrieten. Olieverf op linnen. Afmeting: 24,5 x 18,5 cm. In goede staat.
H. Noordam. Circa 1930. Boeren erf met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
M. vön Römer Wegman. Circa 1930. Twee katten met bal. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 36 cm. In goede staat.
Cor van de Velde. Hollandse school. Twee-master op hoge zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 95 x 140 cm. In goede staat.
Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Rotterdamse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
C. Euler. 1848. Herenportret. Olieverf op paneel. Slecht gerestaureerd. Afmeting: 35 x 45 cm. In matige staat.
Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Jan Cossaar. 1874 - 1956. Religieuze voorstelling met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.
Monogram F.W. '85. Romeinse ruïne met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret Russische vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970. Enschede. Twentse watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.