Ongesigneerd. 19e Eeuw. Madonna met kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 38 cm. In matige staat.
Onduidelijk. Duitse School. 80-er Jaren. Auerhaan in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
H. Reuter. 1913 - 1985. Beek in noord Duitsland. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. A. Boode? Circa 1900. Boerderij met figuur aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 20 cm. In goede staat.
F.A. van Mourik. 20e Eeuw. Landschap met boerderij en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
P.A. Schipperus. Kerkje. Aquarel of lithografie op papier. Afmeting: 17,5 x 23 cm. In goede staat.
Ton Pape. 1916 - 2003. Abstracte figuratieve voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 40 cm. In goede staat.
Bauffe. Circa 1900. Riviergezicht met knotwilgen en korenveld. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Curt Heinrich '69. Duitse School. Naakte figuren met bal bij waterpartij. Pastel op papier. Afmeting: 35 x 55 cm. In goede staat.
Aat Verhoog. 1933 - . Nr. 34/200. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
Louise Hartman. 1905 - 1979. Herder met schapen bij schaapskooi. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
G. Vogt. Duitse School. Circa 1980. Wasvrouw aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
H. Kaufmann. Duitse School. Circa 1960. Kantoorgebouw met auto's. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 47 x 66 cm. In goede staat.
Twee maal Duitse School. Gesigneerd. Circa 1950. Beierse jongen en meisje. Aquarel op papier. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Mand met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse gravure. Het Bosch, met gedicht door R. Vinkeles. 1741 - 1816. Gravure op papier. Afmeting: 39 x 34 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die zehende Plag und letzte Straff in Agypten. Louis Bergmiller invenit. Gravure op papier. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.
J. Grenier. Franse School. Hofnar met brief. Lithografie op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In redelijke staat.
J. Lorjé. 1988. Berglandschap met bloemenveld. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 37 cm. In goede staat.
Goebel. Duitse School. Beierse man met tabakspijp. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
K. Vink. 20e Eeuw. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzaam 50er - 60er jaren reisjournaal met 28 karikatuur aquarellen Indonesië - Rotterdam. Erg leuk !! Afmeting: 24 x 27 x 1,5 cm. In goede staat.
H. Poeder. 21e Eeuw. Twee kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 20 cm. In goede staat.
Vijf oude geschilderde miniaturen. 20e Eeuw. Vier maal dames, één maal herenportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 9 x 7 cm. In goede staat.