H. Antheunis. 1905 - 1975. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 42 cm. In goede staat.
Anneke Elhorst. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 111 x 109 cm. In goede staat.
Aquarel Barham Court and Teston Bridge, Kent 1842. Engels landgoed met dames en schapen. Aquarel op papier. Afmeting: 16 x 12 cm. In goede staat.
C. Marijnissen? Hollands ijsgezicht met schaatser. Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 10,5 cm. In goede staat.
P. van Goudzwaard. 1929 - 1983. Abstract figuratieve voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 30 x 49 cm. In goede staat.
M. Norma. Tweede helft 20e eeuw. Spelende poezen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 61 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Spelende poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Anna Ostrowska. 1990. Russische School? Huis aan de kust. Aquarel/collage op papier. Afmeting: 36 x 51 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1985. Wilde bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 54 x 74 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Engelse School. 19e Eeuw. Landschap met baai, zeilboot en figuur. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.
Vijf stuks 18e eeuwse gravures stadsgezichten Kopenhagen. Door Johan Jacob Bruun. 1715 - 1789. Gravures op papier. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.
Lithografie Keith Haring. Dansende figuren. Official Keith Haring Estate goedgekeurde druk. Litho op papier. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Perzische aquarellen met figuren voorstelling. Aquarellen op papier. Afmeting: 21 x 13 cm. In goede staat.
Oud Chinees achter-glas-schilderij. Chinese vrouw met kinderen bij rivier. Afmeting: 34 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Romantisch landschap met kasteel en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 21 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Abstracte voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 50 cm. In goede staat.
Bep Toscani. '97. 1940 - . Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 35 x 35 cm. In goede staat.
K.T. Nauhaus 50. Riviergezicht door stad. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 60 cm. In goede staat.
Cythna Lindenberg Letty. 1895 - 1985. Stilleven. Grotalaria Capensis. Botanische studie. Afmeting: 12 x 10 cm. In goede staat.
Drie handbeschilderde ikonen met vergulding. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Landschap met Indonesische landarbeiders in rijstveld. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
J. Damstra. Hollandse School. Landschap met windmolens en figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
A. Vos (Anton). Geboren 1948. Hollandse tweemaster en Frans fregat. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 19 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse aquarellen. Divers. *Figuren aan river. *Dorpsstraat met figuren (sepia). *Boerderij met figuren (sepia). Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.