Twee maal Rolandt. Circa 1980. Hollandse romantische zeegezichten met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.
Meta Plückebaum. 1876 - 1945. Duitse School. Twee hondjes. Titel: Wer kommt da?. Ets op papier. Afmeting: 27 x 36 cm. In redelijke staat.
Adriaan Keus. 1875 - 1955. Zomer bospad. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Interieur met figuren. Met Empire lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
Monogram B + watermerk hand met bijl. 30-er Jaren. Duitse School. Vrouw met blauw gezicht. Pastel op papier. Afmeting: 32 x 50 cm. In redelijke staat.
Jan de Boer '79. 1902 - 1989. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
H. Bruneau? Franse School. Kleurrijk stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 45 cm. In goede staat.
K.L. Laminoir. 20e Eeuw. Belgische School. Stadsgezicht Brugge? Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Twee maal monogram B. 20e Eeuw. Twee strandgezichten met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: 22,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Bijzondere Tromphe L'oeil aquarel/gravure. Getekend door J.A.V. Breda 1797. Met teksten en landschappen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.
Jules Benoit Levy Parijs 1866 - 1952 Franse School. Jonge vissersvrouw bij openhaard. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk. H. Bom? 1938. Heer aan tafel met vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 20 cm. In goede staat.
Carl Breitenstein. 1864 - 1921. Duitse School. Kustgezicht met zeilboot. Oudere restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse botanische hortus gravure. Handingekleurd. Caryophyltus Plenus minia to colore. Afmeting: 42 x 50 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twentse schilder Gerard Krol aan het plein air schilderen. Olieverf op linnen. Afmeting: 33,5 x 23 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee pinken* in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 22,5 x 26 cm. In goede staat. (*éénjarig kalf).
L. Scheen. 21e Eeuw. Havengezicht Rotterdam met stoomsleper. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Henk Welter (Jan Knikker). 1889 - 1957. Poldergezicht met punter en eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Adriën Barrère. 1877 - 1931. Rechters en advocaten met kookmutsen. Lithografie op papier. Afmeting: 47 x 87 cm. In goede staat.
L. Scheen. 21e Eeuw. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Willy Paes. 1942. 1912 Sittard. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 58 cm. In goede staat.
Clairy? Circa 1920. Boten bij vuurtoren. Olieverf op paneel. Afmeting: 56 x 46 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen. 21e Eeuw. Den Haag. Hollandse bloembollenvelden met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 52 cm. In goede staat.