Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 28. Juni 2019 ab 18:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

K. Bernink, Boerderijen in de sneeuw
Ergebnis: 280 EUR

Litho Klaas Bernink, 1981. Nr. 56/150. Herkomst Galerie Polder. Boerderijen in de sneeuw. Litho op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Twents coulissen landschap
Ergebnis: 200 EUR

Ton Schulten. Nr. 140/350. 1938 Ootmarsum. Twents coulissen landschap. Lithografie op papier. Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat.

19e Eeuws kerkelijk ikoon
Ergebnis: 50 EUR

19e Eeuws Neogotisch kerkelijk ikoon. Schilderstuk met bladgoud in eiken lijst. Afmeting: 90 x 62 x 50 cm. In goede staat.

2x Meindert Volkers, Avondlandschap Beieren/Landschap Hoek van Holland
Startpreis 70 EUR

Twee maal Meindert Volkers. 1927 - 2000 Enschede. Bestaande uit: Avondlandschap Beieren + Landschap Hoek van Holland, 1979. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas met bloemen
Ergebnis: 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Vaas met bloemen. Gaatje. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 65 cm. In goede staat.

Frans Baaijens, Lutterzand
Startpreis 150 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groene staat Lutterzand. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

F. Boersma, Boslandschap
Ergebnis: 80 EUR

Ferdinand Boersma. 1936 Hengelo. Zandpad in bosgebied. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 39 cm. In goede staat.

F.H. van Oudheusden, Stadsgezicht in sneeuw
Ergebnis: 60 EUR

F.H. Oudheusden. Stadsgezicht in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

P. Armati, Portret jonge dame
Startpreis 160 EUR

P. Armati. Pietro. 1898 - 1976. Portret jonge dame. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

A.M. Geijp, Hollands landschap met koeien
Startpreis 280 EUR

A.M. Geijp. 1855 - 1926. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 36 cm. In goede staat.

G. Frederik van Schagen, Vrouw in moestuin
Startpreis 300 EUR

Gerbrand Frederik van Schagen. 1880 - 1968. Boerenvrouw in moestuin. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 41 cm. In goede staat.

Chris Soer, Stadsgezicht Brugge
Ergebnis: 300 EUR

Chris Soer. 1882 - 1962. Stadsgezicht Brugge met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.

C.J. Addicks, boerenvrouw
Startpreis 200 EUR

C.J. Addicks. 1896. 1871 - 1962. Boerenvrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.

A.R. Mauve, Rotsbranding
Startpreis 150 EUR

Anton Rudolf Mauve. 1876 - 1962. Rotsbranding. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen, Hollands landschap met windmolen
Startpreis 170 EUR

H. van Leeuwen. Circa 1920. Toegeschreven aan H. van Leeuwen van Oudewater. Hollands landschap met windmolen. Afmeting: 20 x 16 cm. In goede staat.

Jos van Dijk, Boerderij met boer aan het vuurtje stoken
Startpreis 100 EUR

Jos van Dijk. 1913 - 2000. Boerderij met boer, vuur aan het stoken in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J. Vergeer, Molens bij Kinderdijk
Startpreis 150 EUR

J. Vergeer. Circa 1940. Molens bij Kinderdijk. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 136 cm. In goede staat.

Louis Basset, Stadsgezicht Parijs
Ergebnis: 160 EUR

Louis Basset. Franse School. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 40 cm. In goede staat.

H.A. Schaep, Hollandse haven met figuren
Startpreis 200 EUR

Henri Adolphe Schaep. 1826 - 1870. Potloodtekening. Hollandse haven met figuren. Vlekken. Afmeting: 18 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

David Artz, Etend kindje in kakstoel
Ergebnis: 900 EUR

David Artz. 1837 - 1890. Etend kindje in kakstoel. Olieverf op paneel. Afmeting: 21,5 x 16 cm. In goede staat.

J.C. Roelandse, Haven A'damse poort te Haarlem
Ergebnis: 220 EUR

J.C. Roelandse. 1888 - 1978. Haven Amsterdamse poort te Haarlem. Olieverf op linnen. Afmeting: 33,5 x 23 cm. In goede staat.

J. Zon, Duinlandschap
Startpreis 170 EUR

J. Zon. 1872 - 1932. Circa 1920. Duinlandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

J. ter Haar, Herderin met schapen
Startpreis 100 EUR

J. ter Haar. Circa 1920. Herderin met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Paard, hond en figuur in stal
Startpreis 150 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Paard, hond en figuur in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 28 cm. In goede staat.