C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met oesters, citroen, tin en glas. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Cipressen op rotsen. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws Russisch ikoon met afneembaar messing front, daaronder mooie beschildering van een heilige met symbolen. Afmeting: 17,5 x 12,8 x 1,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Russische ikoon. Heilige met vergulde aureool. Gerestaureerd. Afmeting: 30 x 36 x 3,3 cm. In redelijk/goede staat.
Guilliaume Corneille '98. 1922 - 2010. Nr. 194/200. Twee duiven. Lithografie op papier. Afmeting: 34 - 43 cm. In goede staat.
B. Medema. Hollandse School. Poldergezicht met boer en punter. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
Charles Verlat. 1862. 1824 - 1890. Boerin bij hoenderhof. Aquarel op papier. Afmeting: 76 x 55 cm. In goede staat.
A. Schrijver, naar Kretschmer. Figuren bij antiekhandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 49 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Verliefd stel bij spinnewiel. Olieverf op metaal. Afmeting: 20 x 17 cm. In goede staat.
B.W. Goldberg. Circa 1920. Landschap met plaggenhut. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 21,5 cm. In goede staat.
Constant Kuyp. 19e Eeuw. Boerenhuis met figuren. Met kapitale lijst. Afmeting: 63 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Louis Soonius. 1883 - 1956. Rotterdamse Steigersgracht. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 36 cm. In goede staat.
Pieter Zwart. 1880 - 1967. Landschap met melkende boer. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 20 cm. In goede staat.
Charles Kvapil. 1884 - 1957. België. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.