C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, oesters, brood en tinnen bord op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kruisbessen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Anthony Keyzer. 1897 - 1961. Drentse boerderij met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Romantisch riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Áfmeting: 42 x 28 cm. In redelijke staat.
F. Wartena. 1855 - 1933. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 130 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 110 x 80 cm. In goede staat.
P. Pahle?. Duitse School. Circa 1880. Duits riviergezicht met kasteel. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 63 cm. In goede staat.
W.J. Alberts. 1912 - 1990. Koeien bij sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 115 x 100 cm. In goede staat.
Willy Fleur. Tinnen kan met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Damesportret met broche. Olieverf op linnen. Restauratie rechtsonder. Afmeting: 74 x 62 cm. In goede staat.
Rangé. 20e Eeuw. Bosgezicht met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse landkaart, Frederick de Wit. 1629 - 1706. Comitatus Zutphaniae et Flaminis. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: circa 51 x 53 cm. In goede staat.
Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Drie gezichten. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 73 cm. In goede staat.