Eisman Semenowsky Paris. 1857 - 1911. Dame met dienblad in duinen. Pastel op papier. Afmeting: 43,5 x 31,7 cm. In goede staat.
W. Hambüchen. Duitse School. 1869 - 1939. Bomschuit op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 28 cm. In goede staat.
Salvador Dali. Demart pro arte 1990. 'Paard'. Tweede helft 20e eeuw. Zijdedruk. in prachtige moderne lijst .Afmeting: 76 x 80 cm. In goede staat.
Haagse School. Twee koeien bij bomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 17 x 14,5 cm. In goede staat.
H.A. Trigt. Hendrink Albert. 1829 - 1899. 19e Eeuwse Hollandse familie Steuerwald (verso). Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 54 cm. In goede staat.
Hermanus Charles Bosman. 1861 - 1921. Paardenkar met stro en landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 29 cm. In goede staat.
Hollandse School. 19e Eeuw. Hollandse scheepvaart bij kalme zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 69 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Duitse School. Berglandschap met vakwerkhuizen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 71 cm. In redelijke staat.
G.J. van Overbeek. 1882 - 1947. Zomers havengezicht Rotterdam met paardenkarren op kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 33 cm. In goede staat.
Govert van Emmerik. 1808 - 1882. Stoomschip en zeilboot in storm bij havenhoofd. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.
Lot diverse interessante werken van Paul Dom, 1885 - 1978. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Aquarel strandgezicht, aquarellen, gouache, etsen etc.. Afmeting: circa 26 x 44 cm. In redelijk/go...
H.E. Rademaker. 1862. 1820 - 1885. Hollands panoramisch landschap met figuur. Behoeft restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 59 cm. In redelijke staat.
Henk Schuring, Enschede. 1928 - 1984. Abstracte kleurrijke compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Sientje Mesdag van Houten. 1884. 1834 - 1909. Stilleven met pompoen en roemer. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Willem Vester. 1824 - 1895. Hollands landschap met koeien. Bijschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 29 cm. In redelijk/goede staat.
Henk Dekker. 1897 - 1974. Zeilschepen in de ochtendnevel. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Joh. Strohmayer. 1844. Duitse School. 19e Eeuw. Mespilus Germanica en Vitis Vinivera. Gouache op papier. Afmeting; 39 x 49 cm. In goede staat.
Bois? Onduidelijk. 19e Eeuw. Groot werk. Hollandse platbodems op volle zee met figuren. Gerestaureerd en gedoubleerd. Afmeting: 110 x 150 cm. In redelijk/goede staat.
Henry Schouten. Belgische School. 1857 - 1927. Stieren op draf met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
C. Verschuur. 1888 - 1966. Paardenstal met figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Casparus Morel. 1798 - 1861. Zeegezicht met Hollandse schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 34,7 cm. In goede staat.
L. Buchner. Circa 1880. Duitse School. Zuid-Duits interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 59 x 78 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht. Op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.