E. Frielink. 'Stilleven met blaasbalg, flessen etc'. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Boeren interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Interieur met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd 20e eeuw Duitse school, stilleven met beeld, olieverf op paneel Afmeting 28x37cm. In goede staat
Dirk Harting, 1884-1970. Ophaalbrug Amsterdam. Ets op papier. Afmeting: 32 x 45 cm. In goede staat.
Dirk Harting, 1884-1970. Gracht Amsterdam. Ets op papier. Afmeting: 33 x 56 cm. In goede staat.
P.L. v.d. Wilt, 1908 - 1976 Rotterdam. 'Boerenhuis langs beek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 51 cm. In goede staat.
L. Nijenhuis. Circa 1930. Portret Arabier. Olieverf op paneel. Afmeting: 8,5 x 11 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Modern maanlandschap. Acryl op papier. Afmeting: 39 x 29 cm. In goede staat.
O. Heinisch, ca. 1900. (Karl Adam 1847-1923) Duitse school. Tiroler huis in bergen. Olieverf op paneel. Afmeting. 21x14 cm. In goede staat
R. Thiele, Duitse school. Ca. 1930. Zomers landschap met beek, bomen etc. Olieverf op paneel. Afmeting. 75x100 cm. In goede staat
Anatolij H. Cernjaev, 1939 - . Russische school. Vrouw in stoel. Olieverf op schilderspaneel. Afmeting. 54x100 cm. In go9ede staat
Pierre-Auguste Renoir (1841-1919) Portret van Auguste Rodin. Lithografie door Mourlot, Parijs 1951. Lithografie op papier. Afmeting. 30x23 cm. In goede staat
Pierre Auguste Renoir (1841-1919) Portret Richard Wagner. Lithografie door Mourlot, Parijs 1951. Lithografie op papier. Afmeting. 30x23 cm. In goede staat
Anatolij H. Cernjaev, 1939. Russische school. Landschap Odessa. Olieverf op linnen. Afmeting. 45x60 cm. In goede staat.
Russische school (gesigneerd Verso). Bloemenvaas op terrastafel. Olieverf op linnen. Afmeting. 30x44 cm. In goede staat
Anatol Cernajaev. Russische school. Twee vazen met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting. 42x32 cm. In goede staat