Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G
J.H van Wissen omstreeks 1930 Hollands strandgezicht met vissersvolk, pointillisme, olieverf op linnen 35x46cm Cond:G
Sebastiaan Theodorus Voorn Boers, Rotterdam 1828-1893 stilleven met glas en fruit op tafel, olieverf op paneel 41x32cm Cond;G
Ongesigneerd 19e eeuws Italiaanse school, moeder leest kind voor, met kapitale vergulde lijst, olieverf op linnen 75x70cm Cond;G
Adriaan Herman Gouwe, Alkmaar, 1875-1965, Tahiti. Ploegende boer met paardenspan. Olieverf op linnen, 94x48cm. Cond.: R-G
Jacob Maris Den Haag 1837-1899 Karslbad, eenden bij slijpsteen, olieverf op paneel 24,5x22,5cm Cond:R/G
P. Verschuur omstreeks 1940(broer Cor Bouter?) vee langs de Maas, olieverf op linnen 100x90cm Cond:G
Georg Fischhof 1859-1914 Duitse school, landschap met reeen olieverf op linnen 43x54cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, figuren op het strand, kijkend naar schipbreuk, verso etiket Josef Israels, Dinger museum, olieverf op paneel, 38x27,5cm. Cond:R/G
Erasmus Bernard van Dulmen Krumpelman, bad Kreuznach 1897-1987 Zeegse, twee jonge meiden met hoofdbedekking, olieverf op paneel 52x36cm. Cond:G
Ton schulten, origineel, verso etiket, chez moi Ton Schulten, galerie international nr 468 92/72 Fl. 8400,- stadsgezicht, olieverf op linnen 92x72cm Cond;G
Charles Hoguet, 1821-1870 Belgische school, besneeuwd landschap bij avond, Olieverf op paneel, 24x16,5cm.Cond:G
Jo Schrijnder 1894-1968 Amstelveen, bergeenden op de wadden, herkomst kunsthandel Koch, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Klaas Bernink 1978, 1913-1996 Enschede, titel: Kamperzeedijk west III, (in de winter) acryl op linnen 60x40cm. Cond:G
Herman Bogman junior Den Haag 1890-1975, zonnig markttafereel met vele figuren, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
Pieter Willem Romeny, 1830-1898. Stilleven met Wildvoorstelling, olieverf op paneel, 70x56cm. Cond.: G
Alfred Olsen 1854-1932, haven van Kopenhagen met vele schepen en figuren, olieverf op linnen 65x50cm. Cond:G
Fedor van Kregten 1871-1937 boerin met drie geiten 39x28cm olieverf op linnen Cond:G
Ton Schulten, origineel, verso etiket, chez- moi, Ton Schulten galerie internationaal no 381 160/110cm- dorpsgezicht bij avond, olieverf op linnen 160x110cm.
Baykam Bedri, 1985 abstracte figuratieve voorstelling, mixed media, gouache 70x100cm Cond:G
Louis Mayer Fecit, 1791-1843, Duitse school. Een strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. 88x48 In goede staat.
Berend Jan Brouwer, 1872-1936, Hollands poldergezicht met ophaalbrug, wasvrouw, koeien en zonlicht, olieverf op paneel 10x16cm Cond:G
Constant Artz 1870-1951 Soestdijk, moeder eend met kroost, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
Adolf le Comte, 1850-1921 Belgische school, havengezicht met stoomboot en figuur, olieverf op paneel, 29x23cm. Cond:G