Twee 18e eeuwse gravures Havens, eenmaal, ingekleurde gravure Vue de La prise des Forts et Ville de havane pa les Anlois 1799 (vouwen en scheurtje) en een ingekleurde gravure haven met figuren(rand zw...
Duitse ets(gravure) anna Maria Johann Daniel Fingerlerin, eine geborene Bunkin(Bartholome Kilian Sculps 1630-1696) 16x23cm. Gravure op papier. Cond: G
Twee 18e eeuwse Franse etsen, maritiem Rigaud Fecit.1, Ils Font Naufage.2. en Menez en Esclavage(Jacque), etsen op papier 27x19cm. Cond: G
Twee etsen op papier 17e-18e eeuw: 1x landschap met koe van Francois Vivares 1709-1780 16x13cm. en 1x kustplaats met kerk (ongesigneerd) 12x15cm. Cond.: G
N. Hoogland 1984 landschap met zandpad olieverf op paneel 35x30cm Cond:G
Monogram E.W.'55 (verso Els Weise) vaas met bloemen, olieverf op paneel 12,5x17,5cm Cond:G
Ingekleurde gravure 18e eeuws door: M. Engelbrech, tesccut A.V voorstellende gezicht op de Notre Dame Parijs, gravure op papier 31x20cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Duitse School), aquarel op papier, bergachtig landschap met dorp 45x35cm.
De Jong 1922, houtskool op papier, landschap met visser 27x44cm. Cond.: G
Verso monogram popgroep U2, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Reproductie van Horck, repro op papier, abstracte compositie 70x70cm. Cond.: G
K. Reyne ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met hooimijten 30x40cm. Cond.: G
Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943, huis in het groen, tekening op papier 30x24cm Cond:G
Gravure 19e eeuws portret William Hogarth gegraveerd door Benjamin Smith(geen moetrand, waarschijnlijk nadruk,steendruk) 38x28cm lithografie op papier Cond:G
Twee Christine Wahl (1935) Duitse school, 1x atelier interieur, en 1x Garten am See, etsen op papier 39x29cm Cond:G
Franke omstreeks 1950 Duitse school, landschap met vrouw en kind, olieverf op paneel. 30x40cm. Cond:G
Twee werken monogram D.S 22-1.65 1x kat met vogel, houtskool op papier 28x21 cm cond:G 1x kat met vogel, houtskool op papier 37x45cm Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, boerderij bij avondstemming, olieverf op paneel,50x40cm Cond:G
Twee etsen met figuren, 1x Hanmes (1936) 1x W.H Luipe? 1972, etsen op papier 23x20, en 34x25cm Cond:G
Antieke ets Bartholome Kilian sculps, Anna Maria Johann Daniel Fingerlin, eine geborene Bunkin (19e eeuwse nadruk) 23x16cm Cond:R/G
L.E Ferrier omstreeks 1900 Franse school, twee kinderen die een leraar een streek leveren. 21,5x26cm Aquarel op papier. Cond:G
Ets (aquatint) op papier 18e eeuw, wilde kat "A. Schouman, ad vir. del, S. Fokke Fecit" 21x16cm. Cond.: G