Diese Webseite verwendet Cookies

25. Juliveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 3. Juli 2015 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, F van Kregten 1024
Schilderij, F van Kregten
Startpreis 1.200 EUR
Verkauft
W. van Nieuwenhoven 1025
W. van Nieuwenhoven

Ergebnis:

750 EUR

Verkauft
Schilderij, Frans Baayens 1026
Schilderij, Frans Baayens

Ergebnis:

110 EUR

Schilderij kind met hoepel 1027
Schilderij kind met hoepel
Startpreis 675 EUR
Ikoon, Kazanskaja 1028
Ikoon, Kazanskaja
Startpreis 2.250 EUR
Schilderij, omgeving Wouwerman 1029
Schilderij, omgeving Wouwerman
Startpreis 700 EUR
Schilderij, A.J. Zwart 1030
Schilderij, A.J. Zwart
Startpreis 250 EUR
Schilderij, monnik 1031
Schilderij, monnik
Startpreis 360 EUR
2 Aquarellen, 18e eeuw 1032
2 Aquarellen, 18e eeuw
Startpreis 250 EUR
Verkauft
Tekening, 17e-18e eeuw 1033
Tekening, 17e-18e eeuw

Ergebnis:

150 EUR

Gravure, de Pieters kerk 1034
Gravure, de Pieters kerk
Startpreis 100 EUR
Snoeyerbosch, koe 1035
Snoeyerbosch, koe
Startpreis 300 EUR
Schilderij, E. Lucke 1036
Schilderij, E. Lucke
Startpreis 450 EUR
Verkauft
Boek, Salvador Dali 1037
Boek, Salvador Dali

Ergebnis:

1.100 EUR

Schilderij, G. Salvi 1038
Schilderij, G. Salvi
Startpreis 600 EUR
P. van Loo 1039
P. van Loo
Startpreis 225 EUR
Verkauft
Schilderij, strand Scheveingen 1040
Schilderij, strand Scheveingen

Ergebnis:

285 EUR

Schilderij, J. Jelgershuis 1041
Schilderij, J. Jelgershuis
Startpreis 1.000 EUR
Schilderij Zeegezicht 1042
Schilderij Zeegezicht
Startpreis 225 EUR
Schilderij, zee 1043
Schilderij, zee
Startpreis 800 EUR
Verkauft
Schilderij, de Jongere 1044
Schilderij, de Jongere

Ergebnis:

625 EUR

Portret met spiegel 1045
Portret met spiegel
Startpreis 170 EUR
B. Janssen 1046
B. Janssen
Startpreis 1.000 EUR
Dommersen 1047
Dommersen
Startpreis 900 EUR