Johannes RZ Jelgershuis 1812 (leeuwarden 1770 - 1836 Amsterdam (diverse musea)), olieverf op paneel, handwerkende Hollandse vrouw in interieur met lichtval 30x25cm. Cond.: G
Johannes Frederick Schütz(1817-1888) Skutsje op volle vaart, olieverf op paneel 31x21cm.Cond:G
Ype Wenning, olieverf op linnen, landschap Giethoorn met punter 50x60cm. Cond.: G
Gesigneerd Eduard Houbolt 1945 (signatuur mogelijk niet origineel), olieverf op paneel, damesportret ca. 1930 60x70cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag) danseres bij spiegel, olieverf op paneel.30x15 Cond:G
Drie werken van Christoffer Drathmann (Duitse school 1856-1932) olieverf op linnen, Insel Borkum, Rugen? en Duinplaats. 50x29, 50x35 en 51x31cm Cond:G
Cor Noltee, (Den Haag-1903-1967 Dordrecht) stilleven met appels en kan met zonnebloem, olieverf op linnen, 75x60cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Hongaarse of Roemense school), olieverf op linnen, groep jagers met paarden en jachthonden 35x50cm. Cond.: G
P.A Schipparus 1840-1929, houthakkers met paardenkar in bos, aquarel op papier. Cond:G 73x51cm
Wagemans omstreeks 1900, toegeschreven aan P.J.A Wagemans, stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel, 20x30cm Cond:G
Hetty Broedelet (1877-1966) vaas met bloemen, olieverf op paneel.Cond:G 52x43cm
Hendricus Anthonius Dievenbach (Haarlem 1872 - 1946 Laren), olieverf op linnen, boer met ezel 36x30cm. Cond.: G
J.G. van Luppen ( 1834 - 1891 Belgische School, diverse musea, leerling van Th. Rousseau), olieverf op linnen, landschap met rivier en roeier 58x41cm. Cond.: R-G
Victor de Buck (1855 - 1914 Belgische School), olieverf op linnen, zeilboten op zee 100x95cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1800 (Duitse School?), olieverf op linnen, landschap met figuren en Fachwerkhuizen 65x44cm. Cond.: R
Paul Kamphuis ( 1948 Twente - ), olieverf op linnen, Indonesische vrouw 50x60cm. Cond.: G
W.Lammers (Wilhelm Albertus 1857-1913) kippen in de schuur, olieverf op paneel 13x11.Cond:G
Gesigneerd Herman ten Kate ca. 1880, olieverf op paneel, havengezicht met figuren 32x21cm. Cond.: G
A. Motsch (Duitse School ca. 1920), olieverf op linnen, auerhaan in besneeuwd berglandschap 70x80cm. Cond.: G
L.Voorwinde, stilleven met spelende poes, olieverf op linnen.Cond:G 60x80cm
Anton Heyboer (1924-2005) Kip, plakaatverf op papier.Cond:G 21,5x30 cm
K. Beefster 1914 (Hollandse of Belgische School), olieverf op linnen, boereninterieur met boerin en kind 100x80cm. Cond.: G
P.J.A. Wagemans ( 1879 - 1955), olieverf op linnen, stadsgezicht Amsterdam (plakker) 30x40cm. Cond.: R
Leon Senf (zeldzaam)1860-1940 Delft. oude boerin, aquarel op papier 43x62cm Cond:G