Diese Webseite verwendet Cookies

23. Januariveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 9. Januar 2015 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Vervallen uit veiling 1419
Vervallen uit veiling
Kein Mindestpreis
Vervallen uit veiling 1425
Vervallen uit veiling
Kein Mindestpreis
Verkauft
Portretje 1463
Portretje

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Onduidelijk gesigneerd 1958 1592
Onduidelijk gesigneerd 1958

Ergebnis:

20 EUR

Schilderij, vrouw met instrument 1593
Schilderij, vrouw met instrument
Startpreis 15 EUR
Verkauft
Japans kunstwerk 1594
Japans kunstwerk

Ergebnis:

15 EUR

Tegel schilderij 1595
Tegel schilderij
Startpreis 15 EUR
Monogram 1947 1096
Monogram 1947
Startpreis 20 EUR
Verkauft
Onduidelijk gesigneerd 1338
Onduidelijk gesigneerd

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
2 Jachtprenten, Frankrijk 1341
2 Jachtprenten, Frankrijk

Ergebnis:

35 EUR

Prent, paarden 1464
Prent, paarden
Startpreis 20 EUR
Verkauft
2x Modeprent 1475
2x Modeprent

Ergebnis:

20 EUR

Ets, Berlijn 1583
Ets, Berlijn
Startpreis 20 EUR
Verkauft
Pastel, jagersjongen 1584
Pastel, jagersjongen

Ergebnis:

25 EUR

Monogram H.H. 1585
Monogram H.H.
Startpreis 20 EUR
Ongesigneerd, portret 1586
Ongesigneerd, portret
Startpreis 20 EUR
Verkauft
Fr. Irmarr 1587
Fr. Irmarr

Ergebnis:

25 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1588
Onduidelijk gesigneerd
Startpreis 20 EUR
Verkauft
Onduidelijk gesigneerd 1589
Onduidelijk gesigneerd

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
2 Etsen, 19e eeuw 1590
2 Etsen, 19e eeuw

Ergebnis:

190 EUR

2 Stillevens 1591
2 Stillevens
Startpreis 20 EUR
Verkauft
Koelemeyer 1185
Koelemeyer

Ergebnis:

25 EUR

2x H.A.W. Hanszal 1235
2x H.A.W. Hanszal
Startpreis 25 EUR
Ets 1336
Ets
Startpreis 25 EUR