Hubert Schalenberg (Delft 1883 - ), olieverf op linnen, Chinese gemberpot met bloemen 24x19cm. Cond.: G
Gerhardus Bernardus Josephus Westermann (Leeuwarden 1880 - Musea), olieverf op paneel, paarden in galop 97x47cm. Cond.: G
Sinnerkan? ca. 1930, olieverf op linnen, zeegezicht met zeilschepen 30x40cm. Cond.: R
Hollandse School 19e eeuw, olieverf op linnen, visserskinderen op het strand 42x53cm. Cond.: G
Monogram G.H.B. olieverf op linnen, Amsterdams stadsgezicht met postkoets en figuren op straat 60x90cm. Cond.: G
Jan Toorop 1927, lithografie op papier, geestelijken 46x6cm. Cond.: G
R. Reibeling ( Duitse School 1916 - 1993), olieverf op linnen, grachtengezicht (Keizergracht) Amsterdam 70x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, Volendamse vissersmeisjes? 45x50cm. Cond.: G
Guy van den Branden, zeefdruk op papier, moderne compositie 60x46cm. Cond.: G
D. Mecklenbroich Munchen (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met wandelaars en paraplu 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Oosterse markt met figuren 24x30cm. Cond.: G
G. Wunkin? ca. 1910, olieverf op linnen, boerenhuis met rieten dak en roeiboot 28x21cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2002 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 24/160), fantasievoorstelling 55x69cm. Cond.: G
Piet Wiegman (Zwolle 1885 -1962 Alkmaar), houtsnede op papier, vrouw met dwarsfluit 41x19cm. Cond.: R-G
Twee werken van R. Davey ca. 1980, olieverf op linnen, Parijs stadsgezicht 50x60cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag), olieverf op paneel, spelende kinderen op het strand 20x25cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, mand met rozen 20x25cm. Cond.: G
Corn. Brandenburg (Wormerveer 1884 -1954 Amsterdam), ets op papier, Zuiderkerk met poortje in de winter 34x47cm. Cond.: G
H. Donkers ca. 1950, olieverf op linnen, poort te Harderwijk 24x30cm. Cond.: G
J.B.A. Lohmann ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met boerenhuizen 40,5x30cm. Cond.: R-G