Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Hubert Schalenberg, anemonen
Ergebnis: 60 EUR

Hubert Schalenberg (Delft 1883 - ), olieverf op linnen, Chinese gemberpot met bloemen 24x19cm. Cond.: G

Schilderij, Westermann
Ergebnis: 450 EUR

Gerhardus Bernardus Josephus Westermann (Leeuwarden 1880 - Musea), olieverf op paneel, paarden in galop 97x47cm. Cond.: G

Zeegezicht
Ergebnis: 30 EUR

Sinnerkan? ca. 1930, olieverf op linnen, zeegezicht met zeilschepen 30x40cm. Cond.: R

Schilderij, kinderen op strand
Startpreis 450 EUR

Hollandse School 19e eeuw, olieverf op linnen, visserskinderen op het strand 42x53cm. Cond.: G

L. van den Poll
Startpreis 400 EUR

Monogram G.H.B. olieverf op linnen, Amsterdams stadsgezicht met postkoets en figuren op straat 60x90cm. Cond.: G

Toorop, geestelijken
Ergebnis: 60 EUR

Jan Toorop 1927, lithografie op papier, geestelijken 46x6cm. Cond.: G

Schilderij, R. Reibling
Startpreis 400 EUR

R. Reibeling ( Duitse School 1916 - 1993), olieverf op linnen, grachtengezicht (Keizergracht) Amsterdam 70x80cm. Cond.: G

Schilderij, Volendamse dames
Startpreis 200 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, Volendamse vissersmeisjes? 45x50cm. Cond.: G

Compositie, zeefdruk
Startpreis 50 EUR

Guy van den Branden, zeefdruk op papier, moderne compositie 60x46cm. Cond.: G

Schilderij
Startpreis 175 EUR

D. Mecklenbroich Munchen (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met wandelaars en paraplu 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, figuren in stad
Ergebnis: 35 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Oosterse markt met figuren 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, boot
Startpreis 20 EUR

G. Wunkin? ca. 1910, olieverf op linnen, boerenhuis met rieten dak en roeiboot 28x21cm. Cond.: G

Litho, Jan te Wierik
Ergebnis: 120 EUR

Jan te Wierik 2002 ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier (nr. 24/160), fantasievoorstelling 55x69cm. Cond.: G

Piet Wiegman
Startpreis 80 EUR

Piet Wiegman (Zwolle 1885 -1962 Alkmaar), houtsnede op papier, vrouw met dwarsfluit 41x19cm. Cond.: R-G

Piet Wiegman
Ergebnis: 80 EUR

Piet Wiegman (Zwolle 1885 -1962 Alkmaar), houtsnede op papier, kerkje 19x28cm. Cond.: G

Twan v.d. Ven
Startpreis 150 EUR

Twan v.d. Ven, acryl op linnen, figuren 80x80cm. Cond.: G

2 Stadsgezichten Parijs
Ergebnis: 75 EUR

Twee werken van R. Davey ca. 1980, olieverf op linnen, Parijs stadsgezicht 50x60cm. Cond.: G

J. de Graaf
Startpreis 150 EUR

Jochem de Graaf, acryl op linnen, tulpen 80x80cm. Cond.: G

J.J.H. van Leeuwen
Startpreis 350 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag), olieverf op paneel, spelende kinderen op het strand 20x25cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startpreis 1.000 EUR

Jan te Wierik 2006, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuur met tekst. 65x95cm., Cond.:G

Stilleven
Startpreis 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, mand met rozen 20x25cm. Cond.: G

C. van Brandenburg, Zuiderkerk
Startpreis 25 EUR

Corn. Brandenburg (Wormerveer 1884 -1954 Amsterdam), ets op papier, Zuiderkerk met poortje in de winter 34x47cm. Cond.: G

Poort van Harderwijk
Ergebnis: 35 EUR

H. Donkers ca. 1950, olieverf op linnen, poort te Harderwijk 24x30cm. Cond.: G

J.B.A. Lohmann
Ergebnis: 55 EUR

J.B.A. Lohmann ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met boerenhuizen 40,5x30cm. Cond.: R-G