Jan te Wierik '95 1954-2002 Rekken, Acryl op paneel, papegaai met varken. 55x70cm., Cond.:G
Albert Juranrdus van Prooyen (Groningen 1834 - 1898 Amsterdam), olieverf op paneel, romantisch Hollands landschap met rivier, boten, figuren etc. 29,5x19,5cm. Cond.: G
Kavel met 18 gravures 17e-18e eeuw o.a: Antonie van Dyck pinxit, Antonie van Dyck Aqua Forti, diverse portretten in redelijk tot goede staat ca. 38x24cm.
H. Chr. Jensen 19e eeuw, olieverf op linnen, herenportret 57x72cm. Cond.: G
Rudolf Hellwag (Duitse School 1867 - 1942), olieverf op linnen, park met figuren 31x24cm. Cond.: G
Rudolf Hellwag (Duitse School 1867 - 1942), olieverf op linnen, park met figuren 31x24cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, gemengde techniek op papier, portret van een meisje 27x19cm. Cond.: G
W. Schouten ca. 1900, olieverf op papier, stilleven met schilderij en roofvogel 100x70cm. Cond.: G
Edmund Ernest Kosmowski ( Russische School 1900 - 1985), , olieverf op linnen, zeilboten in een baai 24x33cm. Cond.: G
Laith Alkhalidr (Irak), olieverf op linnen, Oosterse voorstelling met geldwisselaars 101x80cm. Cond.: G
Verso Emile Rau ca. 1900 (waarschijnlijk overgeschilderde reproductie), olieverf op paneel, interieur met figuren 25x20cm. Cond.: G
Willem Fekken (Amsterdam 1908 - Hilversum), olieverf op paneel, bruggetje aan Berensteinse wei 55x45cm. Cond.: G
Hermanus Koekkoef 1861 (Middelbrug 1815 - 1882 Haarlen), olieverf op linnen, schepen en figuren op ruwe zee (overschilderingen, beschadigingen) 61x31cm. Cond.: M
Frits Du Mes, Belgische school ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met rozen. 25x45cm., Cond.: G
J.A. v. Geerensteijn (pseudoniem van Cor Bouter), olieverf op linnen, landschap Giethoorn met boer in punter, geiten en kippen 100x60cm. Cond.: G
Jan te Wierik '95, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasiefiguren, 40x50cm., Cond.:G
H. van Tankeren ca. 1900 (Hollandse School), olieverf op paneel, Hoenderhof 24x17cm. Cond.: G
V. de Ruyter ca. 1900, olieverf op paneel, boereninterieur 21x14cm. Cond.: G
J. Builler 19e eeuw, olieverf op linnen, boerin met ezel en hond 60x40cm. Cond.: G
Twee antieke Chinese rijstpapieren aquarellen achter glas met voorstellingen van rijke dames in interieur en langs een rivier, gesigneerd ca. 1900. 36x26,5cm., beschadigd.
M. Risetta ca. 1900 (pseudoniem Karl Kaufmann?), olieverf op paneel, baai met schepen 52x26cm. Cond.: G
Twee tekeningen op papier 18e eeuw: 1x damesportret met lauwerkrans en monogram L.V. 29x21cm. en 1x moeder met kinderen 29x20cm. Cond.: G
Twee oude Engelse steendrukken ca. 1930 met mooie omlijsting; 1x A Tea Garden en 1x St. James par. 70x60cm. Cond.: G
Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 55x45cm. Cond.: G