Diese Webseite verwendet Cookies

19. Januariveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 3. Januar 2014 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Aquarel, Bosboom 1000
Aquarel, Bosboom

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
J.H. van Mastenbroek, havengezicht 1001
J.H. van Mastenbroek, havengezicht

Ergebnis:

14.000 EUR

Schilderij, J.H. Mastenbroek 1002
Schilderij, J.H. Mastenbroek
Startpreis 4.500 EUR
Evert Moll 1003
Evert Moll
Startpreis 450 EUR
Naar Hondecoeter, 19e eeuw 1004
Naar Hondecoeter, 19e eeuw
Startpreis 700 EUR
Jan Voerman, gezicht op Hattem 1005
Jan Voerman, gezicht op Hattem
Startpreis 7.000 EUR
Schilderij, Wijsmuller 1006
Schilderij, Wijsmuller
Startpreis 3.000 EUR
Schilderij, Mendes da Costa 1007
Schilderij, Mendes da Costa
Startpreis 1.750 EUR
Verkauft
Jan te Wierik, Happy Family 1008
Jan te Wierik, Happy Family

Ergebnis:

2.300 EUR

Verkauft
Wim van Norden 1009
Wim van Norden

Ergebnis:

170 EUR

Schilderij, A. Hulk jr. 1010
Schilderij, A. Hulk jr.
Startpreis 700 EUR
Verkauft
Schilderij, 2 dames 1011
Schilderij, 2 dames

Ergebnis:

900 EUR

Verkauft
Jan te Wierik, geel 1012
Jan te Wierik, geel

Ergebnis:

2.350 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, burcht 1013
Ongesigneerd 19e eeuw, burcht
Startpreis 180 EUR
Verkauft
F. v.d. Bijl 1894, riviergezicht 1014
F. v.d. Bijl 1894, riviergezicht

Ergebnis:

220 EUR

Verkauft
W.G.F. Jansen 1015
W.G.F. Jansen

Ergebnis:

750 EUR

Jan te Wierik, erotisch 1016
Jan te Wierik, erotisch
Startpreis 2.250 EUR
Ikoon, 19e eeuw 1017
Ikoon, 19e eeuw
Startpreis 1.200 EUR
Wim Bos, winter 1018
Wim Bos, winter
Startpreis 400 EUR
Schilderij 1019
Schilderij
Startpreis 15.000 EUR
Verkauft
Schilderij ca. 1800 1020
Schilderij ca. 1800

Ergebnis:

1.300 EUR

Verkauft
Ets, Anton Pieck 1021
Ets, Anton Pieck

Ergebnis:

190 EUR

Ongesigneerd stilleven 1022
Ongesigneerd stilleven
Startpreis 1.000 EUR
Olieverf winter, Crob 1023
Olieverf winter, Crob
Startpreis 200 EUR