Restant signatuur 20e eeuw, gouache op paneel, toreador met stier (verso impressionistisch landschap) 32x40cm. Cond.: G
Henk Albers (Almelo), olieverf op linnen, Twents landschap 60x80cm. Cond.: G
Wim Bos (1906 - 1974), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam met vele schepen 100x60cm. Cond.: G
Antony Keizer (Meppel 1897 - 1961), olieverf op linnen, bosgezicht met zwammen en paddestoelen 90x70cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille, zeefdruk op papier, naakte vrouw met duif nr. 53/200, 24x30cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille '88, zeefdruk op papier, naakte vrouw met kat en duif nr. 53/200, 24x30cm. Cond.: G
Lucebert (Amsterdam 1924 - 1994 Alkmaar), gemengde techniek op papier, figuratief abstracte compositie 36x22,5cm. Cond.: G
Italiaans landschap 19e eeuw, olieverf op paneel, bergdorp met rivier en figuren 32x22cm. Cond.: G
Italiaanse School 19e eeuw, olieverf op paneel, bergdorp met rivier, boten en figuren 32x22cm. Cond.: G
D. Marin 21e eeuws, olieverf op paneel, stilleven met fruit 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 1e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, boerenschuur in het bos 41x32cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 99 en handtekening), voorportaal van een moskee 57x68cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 25 en handtekening), Orientaalse voorstelling, poort te Adrianopel 6,5x9,5cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 54 en handtekening), Orientaalse voorstelling, ingang van moskee 6,5x10cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 66 en handtekening), Orientaalse voorstelling van een kameeldrijver 6x10cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 37 en handtekening), Orientaalse voorstelling 8x6cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 90 en handtekening), Orientaalse voorstelling van vrouw op ezel 6,5x9,5cm. Cond.: G
Haagman? ca. 1930, gouache op papier, bomschuiten met figuren op het strand 49x36cm. Cond.: G
Gesigneerd J. Strok 20e eeuw, olieverf op paneel, winters dorpsgezicht met vele figuren 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met kerk, huis, figuren en koeien 51x80cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven perziken op schotel 18x13cm. Cond.: G
Frans Hoos ( 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, zonnige boerderij met boer en boerin 40x50cm. Cond.: G
Ikoon, Moeder Gods van Kazan (Kazanskaja) ca. 1900 22x26,5cm.
Ikoon, uitgebreide deësis met Jezus, Maria, Johannes de doper, aartsengelen en apostelen 1e helft 20e eeuw 17,5x13,5cm.
Ikoon, Moeder Gods van het leven (Zhamenje). Maria met Jezus in ronde stralenkrans 19e-20e eeuw 34,5x27cm.
Ikoon, St. Joris en de draak met randversiering in Oud-Russcihe stijl 20e eeuw 22,5x28,5cm.
J. Thorckes? ca. 1900, olieverf op paneel, man met hengel bij bos 14,5x18cm. Cond.: G
Frans Hoos ( 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, Hollandse gracht met ophaalbrug en figuren 40x50cm. Cond.: G
W.G. Lengkeek 1890, olieverf op paneel, interieur met figuren Cond.: R
Indonesische School ca. 1950 (Suratin), aquarel op papier, Indonesische wasvrouwen bij rivier 23x27cm. Cond.: G
Indonesische School ca. 1950 (Hady), aquarel op papier, Indonesische dorpstraat met figuren 30x25cm. Cond.: G
Indonesische School ca. 1950 (Dawarta?), aquarel op papier, Indonesische rijstvelden met berg 36x25cm. Cond.: G
A. Manakoll? 19e eeuw, olieverf op paneel, twee rustende trekpaarden bij hooi 21x16cm. Cond.: R
C.J. van der Aa (Almelo 1883 - 1950), olieverf op paneel, heidegezicht met schapen 23,5x18cm. Cond.: G
Monogram HLC 20e eeuw, olieverf op linnen, zigeunerkamp 50x60cm. Cond.: G
Gesigneerd Jimel (of Fimel) ca. 1930, vermoedelijk Duitse School. Aquarel op papier, expressionistisch naakt 18x26cm. Cond.: G
Duitse School ca. 1900 (rest-signatuur?), olieverf op linnen, koeien bij het bos 38x19cm. Cond.: R
Signatuur weggehaald (Duitse expressionist), schilderij ca. 1930, olieverf op linnen, kubistische bok 50x70cm. Cond.: R
P. van Delft, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
G.W. Knap 20e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Soedarno '67 (Indonesiche School), olieverf op linnen, tempel bij nacht met figuren 200x100cm. Cond.: G
Gesigneerd C.J. van der Aa, olieverf op linnen, landschap met molen 45x25cm. Cond.: R-G
Onduidelijk gesigneerd nr. 60/150, zeefdruk op papier, abstracte compositie 72x52cm. Cond.: G
Lo-A-Njoe Guillaume, zeefdruk op papier, Faces 54x73cm. Cond.: G
Russisch ikoon, Christus Pantokrator midden 20e eeuw. Rechterhand in zegenend gebaar, linkerhand rustend op de wereldbol in goede conditie 26x22cm.
Russisch icoon 19e eeuw, de verheerlijking van Christus op de berg Tabor. Christus geflankeerd door Moses en Elias. Onder de apostelen Johannes, Petrus en Jacobus. In goede conditie 38x28cm.
J. Guy 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit 30x40cm. Cond.: G
Laurentius Plas (1828 - 1888 ), olieverf op paneel, landschap met vee 67x50cm. Cond.: G