Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, Hollandse zeilboten bij een stad 50x60cm. Cond.: G
Gravure 18e eeuw met koloniale figuren en schepenvoorstelling, Gravee par F. Ambrosi (vochtvlekken) 40x35cm. Cond.: R
van de Ende, olieverf op linnen, koeien in een landschap 40x50cm. Cond.: R-G
Onduidelijk gesigneerd (Koster?) ca. 1920, olieverf op paneel, riviergezicht met zeilboot en huis 24x30cm. Cond.: G
Indonesische School ca. 1950 (Dawarta?), aquarel op papier, Indonesische rijstvelden met berg 36x25cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1980, olieverf op linnen, abstract landschap 82x61cm. Cond.: G
Schilderij naar Frederik van Rossum du Chattel ca. 1900, olieverf op paneel, poldergezicht met molen 26x18cm. Cond.: G
Otto Dix ca. 1960, lithografie op papier, Die Klugen und die törlichten Jungfrauen 29x23cm. Cond.: G
Gesigneerd J.P.C. van Os 1919, olieverf op paneel, Hollandse molen bij rivier 54x53cm. Cond.: G
R. Michel, olieverf op linnen, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
Monogram H.C.? ca. 1920, olieverf op linnen, havengezicht 20x11cm. Cond.: G
Indonesische School ca. 1950 (Kandi?), aquarel op papier, Indonesische rijstvelden 34x26cm. Cond.: G
Albert Wessels ( 1938 - 2010 Rijssen), bomschuiten op het strand bij avond, olieverf op linnen 40x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Oosterse beeldengroep met waaiers 27x42cm.
K. Aalbers, olieverf op paneel, beekgezicht met bloesembomen 19x40cm. Cond.: G
Zestien studietekeningen van C. Hampel ca. 1910-1917 (Carl Hampel), mooie kwaliteit portretten, karikaturen, landschappen etc. ca. 25x17cm. Cond.: G
Twee antieke etsen; 1x Toon de Jong (Laren 1879), boot 40x30cm. en 1x Eugene Luiter?, ets op papier, berkebomen 39x28cm. Cond.: R-G
G. Halbach (Duitse School), aquarel op papier, stilleven met koper en groente 45x35cm. Cond.: G
Graadt van Roggen, ets op papier, molengezicht naar Jacob maris 68x45cm. Cond.: G
Twee 17e-18e eeuwse gravures in mahoniehouten lijst met ivoor; 1x Michiel Adriaansz de Ruiter ø9,5cm. en 1x Marten Harpertsz Tromp ø10cm. Cond.: G
Goya Pogmus (Poolse/Hongaarse school?) ca. 1950, olieverf op linnen, paarden in galop 60x90cm.
Bob ten Hope 1994 ( 1920 Bussum - ), ets op papier, Kat Marja (doof en blind, 20 jaar oud) 13x13cm. Cond.: G
A. Manakoll? 19e eeuw, olieverf op paneel, twee rustende trekpaarden bij hooi 21x16cm. Cond.: R
C.J. van der Aa (Almelo 1883 - 1950), olieverf op paneel, heidegezicht met schapen 23,5x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1950, olieverf op paneel, zeilschepen bij het strand 26x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, pastel op papier, damesportret in ovale lijst 25x31cm. Cond.: G
G. van de Meer ca. 1930 (pseudoniem van Alexander Terhell), gouache op papier, Hollandse haven 37x27cm. Cond.: G
Landkaart 18e eeuw, ingekleurde gravure, Verre door Tirion 1753, 22x18cm. Cond.: G
Schilderij naar Louis Apol ca. 1900, olieverf op paneel, winters bosgezicht 26x18cm. Cond.: G
Drie Franse handingekleurde gravures ca. 1830 in antieke lijsten. Gravures op papier, Custumes Parisiëns 12x18cm. Cond.: G
Ets, Roodenburf fecit (1895 - 1987), ets op papier, Rijn bij Rhenen 30x22cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, gravure op papier, brug met figuren 42x20cm. Cond.: G
J. Hilding 1935, olieverf op linnen, boerderij Engeland? 38x28cm. Cond.: G
Jachtprent J.A. Stewart (handgesigneerd), reproductie op papier, vossenjacht 61,5x20cm. Cond.: G
Terhaar ca. 1920, olieverf op paneel, dorpspoort (Elburg?) 18x24cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, twee vogels op takken (pendant) 9x7cm. Cond.: G
Albert Wessels ( 1938 - 2010 Rijssen), boeren kerkgangers, olieverf op linnen 24x30cm. Cond.: G
Hajo Volbrack '18?, aquarel op papier, "Ruïne, Teil der Akropolis" 24x30cm. Cond.: G
Twee strandgezichten 21e eeuw ongesigneerd, olieverf op paneel, 7x9cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, naakte dame 105x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, bosgezicht 50x70cm. Cond.: G
Bernard Medema, olieverf op linnen, huis met poort en boerenvrouw 24,5x18,5cm. Cond.: G
J.F. Obbes (Waarschijnlijk Joan Francis Obbes 1869 - 1963), olieverf op paneel, pimpelmees 16x20cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, paardekar op de kade 40x50cm. Cond.: G
Willem de Zwart (Den Haag 1862 - 1931), ets op papier, landschap met koeien 18x11cm. Cond.: G