Johan Hendrik van Mastenbroek ( Rotterdam 1875 - 1945), olieverf op linnen, stadsgezicht Rotterdam met figuren 40x32cm. Cond.: G
J.H. Wijsmuller (Amsterdam 1855 - 1925), olieverf op linnen, winters bospad met boerderij en figuren bij avond 100x68cm. Cond.: G
Josef Wopfner ( 1843 - 1927 Duitse School), olieverf op linnen, rivier met landarbeiders en boten 30x40cm. Cond.: G
Otto Eerelman ( 1839 - 1926), olieverf op linnen, paardenstal met twee paarden en hond 36x26cm. Cond.: G
Jan te Wierik (1954 - 2002), olieverf op linnen, Happy Family 100x80cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2000 (1954 - 2002), acryl op linnen, fantasiefiguur 90x70cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2000 (1954 - 2002), acryl op linnen, vrouwelijk naakt 70x90cm. Cond.: G
Jan Gerrit Jordens (1883 - 1962, verso gesigneerd), olieverf op paneel, abstracte compositie 44x60cm. Cond.: G
Jan Gerrit Jordens (1883 - 1962, ongesigneerd), olieverf op paneel, abstracte compositie 61x47cm. Cond.: G
Oene Romkes de Jongh ( Makkum 1812 - 1996 Amsterdam), olieverf op linnen, Hollands stadsgezicht in de winter met vele figuren 54,5x67,5cm. Cond.: G
Hendrik Heijligers (Batavia 1877 - 1967 Nice), olieverf op linnen, Larens interieur met familie 60x73cm. Cond.: G
Aris Knikker (Haarlem 1887 - 1962 Den Haag), olieverf op linnen, zeldzaam stadsgezicht Utrecht 100x80cm. Cond.: G
Russisch ikoon 18e eeuw, Heilige monniken Iosimas en Savattij. Kloosterstichters van het beroemde Sovoletsky-klooster op het eilend Sovoletsk in de Witte Zee. Ikoon uit de 18e eeuw in zeer goede condi...
G.J. Delfgaauw ( 1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 30x40cm. Cond.: G
Jan Frederik van Deventer ( 1822 - 1886), olieverf op paneel, koeien langs de Waal 30x45cm. Cond.: G
Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman ( 1897 - ), olieverf op linnen, meisje met boek 50x60cm. Cond.: G
Jan te Wierik '90 (1954 - 2002 Rekken), olieverf op paneel, fantasiefiguren 102x72cm. Cond.: G
Chris van de Windt (Leidsche School, Brussel 1877 - 1952 Leiden), olieverf op paneel, stilleven met bloem op tafel 37x25cm. Cond.: G
Marek Oberlander (Szcerzec Polen 1922 - 1978 Nice), gemengde techniek op papier, abstract figuratief mens met geraamte 64x44cm. Cond.: G
V. Latour 19e eeuw, olieverf op paneel, 2 damesportretten "Favouritin en Scherkessin" 24x30cm. Cond.: G
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, bloemenverkoopster 40x50cm. Cond.: G
S. van den Berg (waarschijnlijk Simon van den Berg 1812 - 1891 Arnhem), olieverf op paneel, herderin met schapen 53x33cm. Cond.: R-G
Arend Jan van Driesten (Leiden 1878 - 1969 Oegstgeest), olieverf op linnen, boerenhuis met rieten dak en was-ophangende vrouw 78x53cm. Cond.: G
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, straatje in Elburg met figuren 50x40cm. Cond.: G
Evert Moll( Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdams havengezicht 100x60cm. Cond.: R-G
Ikoon, Christus Pantokrator met zogenoemd gebaar en geopend evangelieboek 25,5x31,5cm.
Willem Oppewoorth (Amsterdam 1847 - 1905 Utrecht), olieverf op linnen, landschap met boerderij 30x45cm. Cond.: G
Edward Armfield (Engelse School 1817 - 1896), olieverf op linnen, twee jachthonden met vos en fazant 40x30cm. Cond.: G
Evert Moll ( 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd?, 19e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht. In originele ongereinigde staat 60x80cm. Cond.: R-G
Guillaume Corneille 1999 nr. 20/200 (Luik 1922 - 2010 Oise), zeefdruk op papier, vrouw, kat en vogel bij vulkaan105x69cm. Cond.: G
W.J. Moriana UBUD, Indonesische School ca. 1970, olieverf op linnen, Indonesisch markttafereel met veel figuren 135x220cm. COnd.: G
Edmund Lubowski '78 (Polen), olieverf op linnen, "Droganad Jezioren" winters landschap 90x115cm. Cond.: G
Pit van Loo (1905 Winsum - ), olieverf op linnen, Fifi's droom 1971 (etiket Groninger museum) 80x100cm. Cond.: G
Louis Apol (Den Haag 1850 - 1936), aquarel op papier, bospad met wandelende vrouw 26x34cm. Cond.: G
Franz Ludwich Kiederich ( 1873 - 1950 Duitse School, Düsseldorfer Schule), olieverf op linnen, landarbeiders met paardespan 80x101cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (naamplaatje met C.G. Schütz, Duitse School), olieverf op linnen, ruïne bij een rivier met vele figuren 72x122cm. Cond.: G
Adrianus Marinus Geyp ( 1855 Middelburg - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met vissers bij een sloot en koeien bij een molen. 50x70cm. Cond.: G
Arnold Marc Gorter ( 1866 - 1933), olieverf op linnen, boer met kalf (met taxatierapport) 56x44cm. Cond.: G
Arnold Marc Gorter (1866 - 1930), olieverf op linnen, koe (met taxatierapport) 56x44cm. Cond.: G
Pieter Lodewijk Kluyver (pendant), olieverf op paneel, panoramische landschappen 18,5x14cm. Cond.: R-G
Johannes Jacobus Heppener (Den Haag 1826 - 1898 Den Haag), olieverf op paneel, bomschuiten bij het strand 32x22cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, 3 koeien bij boerderij 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (1 plakker) twee honden bij bak 77X51CM. Cond.: R/G
Laurentius Plas (1828 - 1888 ), olieverf op paneel, landschap met vee 67x50cm. Cond.: G
Ikoon, Moeder Gods van Kazan (Kazanskaja) ca. 1900 22x26,5cm.
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met kerk, huis, figuren en koeien 51x80cm. Cond.: G
Gerardus Johannes Delfgaauw (Monster 1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, stadsgezicht met haven 30x40cm. Cond.: G
Carl Ludwig Schmitz (Duitsland, Dusseldorfer Schule), olieverf op linnen (3 plakkers), zonnig bergachtig riviergezicht met burcht en figuren op zeilboot 64x96cm. Cond.: R-G
Louis Apol ( 1850 - 1936), aquarel op papier, winters landschap met figuren 11x7cm. Cond.: G
Ikoon, Moeder Gods van het leven (Zhamenje). Maria met Jezus in ronde stralenkrans 19e-20e eeuw 34,5x27cm.
Jan van Heemskerk ca. 1930, (stijl van Cornelis Vredenburgh), olieverf op linnen, plasgezicht met zeilboten en visser 50x70cm. Cond.: R-G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met koeien aan het water met boerderij 50x70cm. Cond.: G
Soedarno '67 (Indonesiche School), olieverf op linnen, tempel bij nacht met figuren 200x100cm. Cond.: G
Antony Keizer (Meppel 1897 - 1961), olieverf op linnen, bosgezicht met zwammen en paddestoelen 90x70cm. Cond.: G
Paul Em Leconte (verso pour mon ami lola S. Moret), olieverf op paneel, Spaanse Flamenco danseressen met figuren op de achtergrond 17x12,5cm. Cond.: G
Hendrik Albertus Willem van Trigt (Dordrecht 1829 - 1899 Heiloo), olieverf op linnen, moeder bij wieg in interieur 30x40cm. Cond.: G
Johannes Weiland ( 1858 Vlaardingen 1909 Den Haag), olieverf op paneel, boerenvrouw met kruik 36x26cm. Cond.: G
Jan Wiegers (echtheid onduidelijk), olieverf op paneel, stilleven met perziken 32x37cm. Cond.: G
Herman Brood 92 (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), gemengde techniek op papier, twee gezichten (inclusief taxatierapport en echtheids-verklaring) Cond.: G
Toon Ninaber van Eyben (Scheveningen 1869 - 1977 Boxtel), olieverf op linnen, bergdorp bij Lago Maggiore 64x84cm. Cond.: G
Toon Ninaber van Eyben '34 (Scheveningen 1869 - 1977 Boxtel), olieverf op linnen, bergdorp 103x87cm. Cond.: G
Gesigneerd Cobra, olieverf op paneel, beschilderd houten sculptuur, abstract figuratief 81x55cm. Cond.: G
Gesigneerd Corneille (beschilderd hout sculptuur) met spiegel, abstract figuratief 64x47cm. Cond.: G
Guenaodi Bernardsky (Russische School, St. Petersburg), olieverf op linnen, meisje bij tafel 50x70cm. Cond.: G
Corneille, houten beschilderd, object, liggend naakt. 120x40x16cm., Cond.:G
Restsignatuur 20e eeuw, olieverf op papier, kermis met vele figuren bij avond 63x53cm. Cond.: G
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, straatje met wasgoed 18x21cm. Cond.: G
Gesigneerd Lauwerier 19e eeuw, olieverf op paneel, romatisch landschap met huisje en figuren 25x19cm. Cond.: G
Monogram R.L. 1857 (Waarschijnlijk Rudolphus Lauwerier 1796 - 1883), olieverf op paneel, wandelaar in panoramisch landschap bij avond 51x37cm. Cond.: G
Ad de Roo (Leerling van Cornelis le Mair), olieverf op paneel, stilleven met weegschaal, groenten en mand 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1966, Indonesische school (verso etiket Singapore Art Gallery), olieverf op linnen, Indonesische vissers met boten bij avond met lantaarnlicht 137x80cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, Hollands strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
Ikoon, uitgebreide deësis met Jezus, Maria, Johannes de doper, aartsengelen en apostelen 1e helft 20e eeuw 17,5x13,5cm.
Karel Appel '82 (Amsterdam 1921 - 2006 Zurich), lithografie op papier (epreuve d'artiste), "Lignes de vie de personages" 52x70cm. Cond.: G
Johannes Wouteres van Trirum ( 1924 - 2011), olieverf op linnen, stilleven met poezen 30x40cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, schapen bij avond 97x25cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd 18e eeuw (Italiaanse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap met ruïnes, vee en figuren 44x56cm. Cond.: R-G
Johannes Weiland (1856 - 1909), olieverf op linnen, boerderij aan het water met boerin 55x40cm. Cond.: G
Wim Bos (1906 - 1974), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam met vele schepen 100x60cm. Cond.: G
Restant signatuur 20e eeuw, gouache op paneel, toreador met stier (verso impressionistisch landschap) 32x40cm. Cond.: G
Toon Koster (Schiedam 1913 - ), olieverf op linnen, boerderij bij nacht 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, bergdorp met rivier en figuren bij avond 30,5x23,5cm. Cond.: G
Monogram F.C.K. 1881 (Frederik Christian Kiaerkou 1805-1891 Denemarken), olieverf op paneel, bomen bij avond 18x24cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1780, olieverf op linnen (scheurtje ca. 3cm.), portret van een heer 90x68cm. Cond.: R
Evert Moll ( 1878 - 1955), aquarel op papier, Frans havengezicht 22x15cm. Cond.: G
Wim Bos (1906 - 1977), olieverf op paneel, winters stadsgezicht met figuren 33x23cm. Cond.: G
Gijsbertus Jan Sijthoff (Delft 1867 - 1949 Laren), olieverf op linnen, Larens interieur met rokende boer 70x60cm. Cond.: G
Jacob Dooijewaard (Amsterdam 1876 - 1969 Laren), olieverf op paneel, Larens interieur 20x13cm. Cond.: G
Jacob Dooijewaard (Amsterdam 1876 - 1969 Laren), olieverf op paneel, Larens interieur 24x16cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e-19e eeuw (Engelse School?), olieverf op linnen, luitspeler 38x49cm. Cond.: G
Louis Artan (1837 - 1890), olieverf op linnen, zeilschepen voor de kust 54x30cm. Cond.: G
Anton Heyboer (1924 - 2005), olieverf op papier, spetterkip 30x40cm. Cond.: G