Ongesigneerd 18e eeuw (Italiaanse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap met ruïnes, vee en figuren 44x56cm. Cond.: R-G
Feestdagen ikoon Anastasis (opstanding van Jezus) met 12 andere feesten eromheen. Randvorming met Oud Russische motieven ca. 1900 35,5x30,5cm.
Johannes Wouteres van Trirum ( 1924 - 2011), olieverf op linnen, stilleven met poezen 30x40cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met koeien aan het water met boerderij 50x70cm. Cond.: G
Berry Brugman ( 1915 Almelo - ), olieverf op linnen, 't Wierdense Veld 60x80cm. Cond.: G
Jacob Dooijewaard (Amsterdam 1876 - 1969 Laren), olieverf op paneel, Larens interieur 20x13cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met grazende schapen 50x60cm. Cond.: G
Russische School, onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, liggend vrouwelijk naakt bij schilderijen 45x31cm. Cond.: G
Jacob Dooijewaard (Amsterdam 1876 - 1969 Laren), olieverf op paneel, Larens interieur 24x16cm. Cond.: G
Henri van Os - Delhez ( 1880 - 1976), olieverf op linnen, paardenkar en korenschoven bij een dorp 60x80cm. Cond.: G
Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 99 en handtekening), voorportaal van een moskee 57x68cm. Cond.: G
Russisch icoon 19e eeuw, de verheerlijking van Christus op de berg Tabor. Christus geflankeerd door Moses en Elias. Onder de apostelen Johannes, Petrus en Jacobus. In goede conditie 38x28cm.
Monogram E.V.M. '80 (Duitse School), olieverf op paneel, kustplaats met boten bij avond 36x22cm. Cond.: G
Willem Hendrik Eickelberg ( 1845 Amsterdam 1920 Hilversum), olieverf op paneel, bospad met berkebomen en figuren 57,5x17cm. Cond.: G
Pit van Loo (1905 Winsum - ), olieverf op paneel, uiterwaarden met wolkenlucht bij avond 72x98cm. Cond.: G
Arnold Marc Gorter (1866 - 1930), olieverf op linnen, oude boom in hersfttooi 23x13cm. Cond.: G
Frans Hoos ( 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, zonnige boerderij met boer en boerin 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht bij avondlicht met twee dames 40x50cm. Cond.: G
Frits Goosen (1943 Hilversum), olieverf op linnen, Enkhuizen 23x29cm. Cond.: G
Jan Cossaar (1874 - 1966), olieverf op paneel, kerkinterieur met 2 figuren 13x19cm. Cond.: G
Wim van Norden (1917 - 2001), olieverf op linnen, havengezicht 60x80cm. Cond.: G
Gesigneerd C.A. Ahrends 19e eeuw, olieverf op paneel, romatisch landschap met figuur 24x30cm. Cond.: R-G
J. Bock 1875. olieverf op paneel, landschap met vee, knotwilgen en figuren 30,5x23cm. Cond.: G
G.W. Knap 20e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G