Jan Cremer 57, Enschede 1940, olieverf op paneel, Jager met kat, 86x61cm., Cond.:G
Nicholaas Steffelaar (hoofdwerk) (Amsterdam 1852 - 1918 Den Haag), olieverf op paneel, Hollands 19e eeuws interieur met handwerkende moeder en jongen, tevens een Van Gend en Loos paardekar in interieu...
Klaas Bernink (1913 -1996), olieverf op linnen, boerderij 40x50cm. Cond.: G
Klaas Bernink (1913 -1996), olieverf op linnen, De Zaanse Schans 40x50cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - 1981 Laren), olieverf op linnen, Drentse boerderij met boerin en geit 60x40cm. Cond.: G
A.J. Groenewegen (Rotterdam 1874 - 1963 Horn), olieverf op linnen, schaapsherder met zijn schapen bij ruïne 40x60cm. Cond.: G
Deisis-drie iconen- met Christus Pantokrator met moeder Gods en Johannes de Doper in aanbidding . Afkomstig uit middendeel van een iconostase (scheidingswand tussen altaar en kerkvolk). Noord-Russisch...
Alan M. Hunt 1979 (bekende wildlife schilder in U.K.), gouache op papier, houtsnip 28x23cm. Cond.: G
Xeno Munninghoff (Deventer 1873 - 1944 Barneveld), olieverf op linnene, winters landschap met boerderij 65x45cm. Cond.: G
Harry Maas (Nederweert 1906 - 1982), olieverf op paneel, 2 meisjes aan de waterkant 30x40cm. Cond.: G
19e Eeuwse kopie naar Gerard de Lairesse ( 1640 -1711 Hollandse School), olieverf op linnen, Romeins interieur met twee figuren in originele lijst. Geheel is in ongerestaureerde originele staat, doek ...
Evert Moll ( 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Scheveningse haven 50x70cm. Cond.: G
Gustave Flaschoen ( 1868 1940 België), olieverf op linnen, lachende boer en boerin 41x50cm. Cond.: G
Jan Gierveld, Wierden 1935-2005, olieverf op linnen, Bosgezicht met pad. 110x80 cm., Cond.:G
Louis Apol ( 1850 - 1936 Den Haag), olieverf op paneel, 's zomers impressionistisch riviergezicht (bijzonder en origineel werk) 27x20,5cm. Cond.: G
Theophile de Bock ( Den Haag 1851 - 1904 Haarlem), olieverf op linnen, bosgezicht met bruggetje Cond.: R
L.B. Lieftink ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht met bomen 61x41cm. Cond.: G
Klaas Bernink, 1977, Acryl op linnen, korenschoven bij Giethoorn, 50x40cm., Cond.:G
Viervelden icoon met oude-testamenttische triniteit (bezoek van de engelen aan Abraham en Sara rechtsboven), Anastasis of opstanding (linksboven) , de aartsengelen Gabriël en Michael (rechtsonder) en ...
Albertus Gerhard Hulshoff Pol (Hengelo 1883 - 1957 Hilversum), olieverf op linnen, boerderij bij avond 65x80cm. Cond.: G
Fedor van Kregten ( 1871 Diever - 1937 Den haag), olieverf op linnen, schaapsherder met zijn schapen bij avond 87x60cm. Cond.: G
Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, bruggetje bij Giethoorn met punter 50x60cm. Cond.: G
Twee schilderijen van Yakovleva Veronica (Russische School), olieverf op linnen, landschappen 27x20cm. en 29x20cm. Cond.: G
J. de Nooye?, olieverf op linnen, twee vossen in vossenhol 50x60cm. Cond.: G
Antonius van de Valk (1884 Delft - ), pastel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 37x47cm. Cond.: G
Emile Barbarini (1855 - 1930 Wenen), olieverf op linnen, dorpsgezicht met paardenspan en figuren bij lantaarns 42x53cm. Cond.: G
Jan Sierhuis 1979 (1928 Amsterdam - ), olieverf op linnen, compositie 2 figuren 120x100cm. Cond.: G
Jan Sierhuis 1992 (1928 Amsterdam - ), olieverf op linnen, moderne compositie 130x100cm. Cond.: G
Philip Lodewijk Jacob Frederik Sadee (Den Haag 1837 - 1904 Den Haag), houtskool op papier, vissersvrouw met kinderen 24x44cm. Cond.: G
A. Essfeld ca. 1920 (Alexander Essfeld 1879 - 1939), olieverf op linnen, zeilschepen op open zee 110x60cm. Cond.: G
Ton Schulten, lithografie op papier, zomergloed 2005. 168/180. 107x60cm., Cond.:G
Willem Witsen (Amsterdam 1860-1923), ets op papier (nr. 59), wintergezicht Amsterdam (vochtvlekken) 49x29cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, vaas met zonnebloemen 50x60cm. Cond.: G
Anton Pieck, Den Helder 1895-Overveen 1987, ets op papier, eigen druk zeilboot met figuren, 13x10cm., ond.:G
Peter Klashorst (Santpoort 1957 - ), acryl op linnen, Afrikaanse vrouw met kind in interieur 120x120cm. Cond.: G
C. Verschuur ( Cor Bouter) (Gouda 1888 -1966 Den Haag), olieverf op linnen, boerderij met diverse koeien. Met Heydenrijk lijst 77x57cm. Cond.: G
Hendrik Savrij ( Haarlen 1871 - 1942), olieverf op linnen, koeien in de wei 49x80cm. Cond.: R
Harold Scheffer (Hollandse modernist), gemengde techniek op linnen, "Blue Hand 2002" 100x80cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1984 (vroeg werk), olieverf op linnen, fantasiefiguren 120x100cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (1871 Diever - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met knotwilgen en koeien 28x40cm. Cond.:G
Gerard 't Hart '68 (1933 - ), olieverf op paneel, abstracte compositie 78x60cm. Cond.: G
Rogier Chailloux, 1931-1977, ets op papier, Surrealistische voorstelling, 46x34cm., Cond.:G
Theo Wolvecamp '84 (1925 - 1992 Hengelo), gouache op papier, abstracte compositie Cond.: G
Willem Witsen (Amsterdam 1860 - 1923), ets op papier, bouw-werkzaamheden in Amsterdam 49x63cm.
J. van Couver? ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands molengezicht met originele bladgouden lijst 46x61cm. Cond.: G
Icoon, Moeder Gods Thrychorusa (met 3 landen) met 2 randheiligen Johannes de Doper en Maria van Egypte ca. 1800. Voormalige collectie De Klooster Esch 35x31cm.
Monogram D.E. 1877, olieverf op paneel, jachtstilleven met fruit en bloemen 48x42cm. Cond.: G
2 Etsen Suze de Lint (Princenhage 1878 - 1953 Den Haag), etsen op papier, 2 landschappen met boerderijen 15x11cm. en 8x14cm. Cond.: G
Evert Moll( Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdams havengezicht 100x60cm. Cond.: R-G
R.F.M. v.d. Meulen ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met vele figuren 30x40cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905), olieverf op paneel, drie gezichten 60x80cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905), olieverf op paneel, kustgezicht 60x80cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, polderlandschap met molens en koeien 88x60cm. Cond.: G
Jelle Hoogstra (Leeuwarden 1924 - 2003 Rotterdam), gouache op papier, grijpvogel 47x60cm. Cond.: G
Antonius van de Valk (1884 Delft - ), pastel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 48x36cm. Cond.: G
J.H. Gorter ca. 1920, olieverf op linnen, stal met ezel, geit en kip 60x80cm. Cond.: G
Piet Egmond (Oud Ade 1889 - 1965 Haarlem), olieverf op paneel 23x14cm. Cond.: G
M.J.Manschot, '99, gemengde techniek op papier, appel. 48x38cm., Cond.:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (Duitse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap met huisjes en figuur 40x33cm. Cond.: R-G
W.H. Burger Willing ca. 1920 (1882 - 1969 Duitse School), olieverf op paneel, portret van een man met hoed 24x30cm. Cond.: G
Henk Bellaard (Dordrecht 1896 - ), olieverf op linnen, landschap met boerderij en figuur na regenbui 51x60cm. Cond.: R
L. Martin (Franse School) Ca 1900., olieverf op paneel, vaas met rozen 30x40cm. Cond.: G
Willem Roelofs (Amsterdam 1822 - 1897 Berchem), olieverf op linnen, landschap met boerderij 70x45cm. Cond.: R-G
Piet Zwiers (Meppel 1907 -1965), olieverf op linnen, bosgezicht met huisje 48x68cm. Cond.: G
Feestdagen icoon Anastasis (opstanding van Jezus) met 12 andere feesten eromheen. Randvorming met Oud Russische motieven ca. 1900 35,5x30,5cm.
W.H. Jintes (Groningen 1855 - 1924 Amsterdam), olieverf op paneel, rivier bij de stad 37x19cm. Cond.: R-G
Verso W.A. van Deventer 19e eeuw, tekening op papier, studie van twee schepen 12x16cm. Cond.: G
Marius Bauer (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, Oosterse straat met figuren 23x29cm. Cond.: G
Monogram K.H. (Duitse School), olieverf op paneel, Duitse dorpsstraat 30x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, boerderij met boomgaard 31x21cm. Cond.: G
Joop Kropff (Den Haag 1892 - ), olieverf op linnen, boerenhuis met boerin en kippen 33x21cm. Cond.: G
Matthias Koeppel 1937 (Hamburg Duitsland), olieverf op linnen, gezicht op montecatini 50x70cm. Cond.: G
Jan van Delft ( 1879 - 1952), olieverf op linnen, jongensportret 32x26cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1995, lithografie op papier, fantasiefiguren 90x40cm. Cond.: G
Ikoon, moeder Gods van Vladimir met zilveren rizza (84 zolotniks, mauersmerk AND) in beschermkastje. Russisch ca. 1900, 40x36cm.
Ralf Cuzt (Duitse School 1931 - ), ets op papier, regatta 41x20cm. / 37x21cm. Cond.: G
Laure Malcles-Masereel ( 1911 - 1981), lithografie op papier 45x30cm. Cond.: G
Cor Sierhuis (Haaksbergen), aquarel op papier, tak met appels 38x26cm. Cond.: G
Francois Dehoy 1921, Epreuve d'essoi 1/4, houtsnede op papier, Columbus in Amerika 35x34cm. Cond.: R-G
Herbert Grunewaldt (Duitse School 1928 - ), ets op papier, vissersboten 33x26cm. Cond.: G
Bernardus Antonie van Beek (Amsterdam 1875 - 1941 Kortenhoef), olieverf op paneel, riviergezicht met bloesembomen 31x40cm. Cond.: G
Albert Buikema (1949 -1994), olieverf op linnen, schelpenvisser op het strand en bomschuit 50x70cm. Cond.: G
2x Wilhelm Grimm (1904 - 1986 Duitse School), houtsnedes op papier, musicerende figuren 37x46cm. Cond.: G
Ikoon, Moeder Gods van Smolensk, Moskouse school ca. 1850, voormalige collectie Kasteel de Weyenburg Echteld 27x32cm.
Oskar Kokoschka ( 1886 - 1980 Hamburg), lithografie op papier, havengezicht met stad 62x48cm. Cond.: G
Willem Frederik Boekstal (Amsterdam 1887 - 1957), olieverf op paneel, boerderij in de winter 50x65cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, stilleven met viool 62x42cm.
Renald (ongesigneerd), olieverf op papier, man en vrouw met hartjes 56x49cm. Cond.: G
Hanno Edelmann (1923 Hamburg - , Duitse School), ets op papier, bosgezicht met huizen 22x18cm. Cond.: G
Gesigneerd J. Eriks 20e eeuw, olieverf op paneel, interieur met vrouw, hond en schemerlamp 30x40cm. Cond.: G
Renald (ongesigneerd), olieverf op papier, meisje met hoed 50x40cm. Cond.: G
Hilmar Friedrich 1967 (Duitse School), ets op papier, Die Familie 24,5x16cm. Cond.: G
Map met 14 werken van Lucas Cranach, "Der Ältere Kupfersticke und Holzschutte", reproducties op papier 48,5x36cm. Cond.: G