Mansvelt Beck ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen (oude bedoeking), stilleven 67x50cm. Cond.: G
Jan Cremer (1940 - ), reproductie op papier, eigen compositie 88x70cm. Cond.: G
Pieter Vierhout (Almelo), olieverf op linnen, "Provence" 70x90cm. Cond.: G
König? Duitse school, stadsgezicht met koets bij lantaarnlicht 62x81cm. Cond.: G
Monogram H. Duitse School (verso W. Horchler Kl. Slintel), olieverf op linnen, Hamlen Land 46x87cm. Cond.: R
J. Kaemmerer ca. 1930, olieverf op linnen, dorpsgezicht met figuur 18x24cm. Cond.: G
Ronald Frijling (Java 1917 - 1941), olieverf op linnen, Javaans riviergezicht met figuur 40x60cm. Cond.: G
Icoon, Maria met voor de borst gekruiste armen met slapend kindje Jezus met aureool. Olieverf op koper in antieke lijst. Zuid-Europees, 18e eeuw, 13x17cm.
Evert Rabbers ( 1875 - 1967 Enschede), olieverf op paneel, Twentse boerderij met bloesemboom en kippen 37x28cm. Cond.: G
Ad Verstijnen (1946 Arnhem), mixed media, 2 fantasiefiguren 80x77cm. Cond.: G
Ad Verstijnen (1946 Arnhem), mixed media, 2 fantasiefiguren 81x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, vrouw met presenteerblad in interieur met hond 20x17cm. Cond.: R
Ton Ancone '92 (Oldenzaal), olieverf op linnen, landschap met rivier en koeien in de stijl van de Haagse school 60x80cm. Cond.: G
Gesigneerd G.H. Gobell 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met diverse figuren 14x18cm. Cond.: G
Antieke landkaart 1692, ets op papier (dubbelblad), La Veluwe, La Betuwe et Le Comte De Zutphen dans Le Duche De Gueldre, parle S. Sanson Geogrpahe ordinaire du Roy A. Paris 94x63cm. Cond.:G
Theo Goedvriend (De Steeg 1879 - 1969 Warnsveld), olieverf op paneel, bloemstilleven 19x16cm. Cond.: G
Hugo Berten, Kalk (Dld) 194-Laren 1959, olieverf op linnen, vaas met gemengde bloemen. 50x60cm., Cond.:G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, damesportret in stoel 44x51cm. Cond.: G
Pieter Vierhout (Almelo), olieverf op linnen, Provence dorpsgezicht 70x90cm. Cond.: G
Fred Bervoets, lithografie handgesigneerd fantasievoorstelling (litho en affiche) 52x68cm. Cond.: G
D.Wirth, ca. 1900, Duitse school olieverf op paneel Boerin met kippen. 23x19.5cm. Cond.:G
Herman Brood, handgesigneerd met Brood (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), zeefdruk op papier 229/500, Amsterdam Arena 67x50cm. Cond.: G