Marinus de Jongere (1912 Amsterdam - Rotterdam), olieverf op linnen, het witte huis te Rotterdam (ooit het hoogste gebouw van Rotterdam) 40x50cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2002 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), olieverf op linnen, expressieve compositie met fantasiefiguren 100x80cm. Cond.: U
Frederik Jacobus van Rossum du Chattel (1856 -1917), olieverf op linnen, wintergezicht langs de Vecht 80x50cm. Cond.: U
Willem Johan Boogaard (Haarlem 1842 - 1888 Antwerpen), olieverf op paneel, jongen met sigaret bij paard 33x25cm. Cond.: U
Carl Reichert (1836 - 1918 Oostenrijk), gesigneerd met pseudoniem J. Hartung, olieverf op paneel, spelende poezen met kreeft in een mand 17x33cm. Cond.: U
Frans Baaijens (Enschede 1896 - ) Leerling van B.H. Bolink, olieverf op linnen, bosgezicht in herfsttooi 50x70cm. Cond.: G
Anton Dirckx (Rotterdam 1878 - 1927 Den Haag), olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs met oldtimer en figuren 41x33cm. Cond.: U
Jan Knikker junior (Leiden 1911 - ), olieverf op linnen, Zuidhavenpoort Zierikzee 24x18cm. Cond.: G
Anton Heyboer (1924 - 2005), acryl op papier, kip 108x78cm. Cond.: U
Gesigneerd F.D.L. ca. 1930, olieverf op linnen, Giethoorn 50x70cm. Cond.: G
Johannes Hermanus Barend Koekkoek (Amsterdam 1840 - 1912 Hilversum), olieverf op linnen, strandgezicht Katwijk met figuren te paard en bomschuit 40x60cm. Cond.: G
Xeno Münninghof (1873 Deventer - 1944 Barneveld), olieverf op linnen, heidelandschap met vennen 40x60cm. Cond.: G
Willem van Nieuwenhoven (1879 Rotterdam - 1973), olieverf op linnen, soep etende visser 24x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, zeegezicht met zeilboot 50x70cm. Cond.: G
Willem van Nieuwenhoven (1879 Rotterdam - 1973), olieverf op linnen, portret van een man met kruik 24x30cm. Cond.: G
Bert Henry Bolink ca. 1900 (Deventer 1876 - 1950 Enschede), olieverf op linnen, boerenschuur met boerin en kippen 44x55cm. Cond.: G
G.J.H. Poggenbeek 1887 (1853 Amsterdam - 1903 Amsterdam), olieverf op paneel, landschap met koeien 32x24cm. Cond.: U
Jan Holtrop (Holtrup) (1917 Lemmer - 1995), olieverf op linnene, landschap met koeien bij Epen Zuid Limburg 45x35cm. Cond.: U
Landkaart van de stad Zutphen aan de IJssel 17e-18e eeuw (vermoedelijk Blauw), ets op papier 31x23cm. Cond.: G
Oosterse miniatuurbeschildering 19e eeuw op ivoor of been in uitmuntende kwaliteit met mooie details 6x5,5cm. Cond.: U
Johannes Janson "Fecit" 1780 (1729 - 1784 Leiden), aquarel op papier, Hollands landschap met vee 10x15cm. Cond.: G
Louis Willem van Soest (1867 Ned. Indië - 1948 Den Haag), olieverf op linnen, gezicht op een dorp in polderlandschap 61x30cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis Kranenburg (1917 Amsterdam), olieverf op linnen, landschap met boer en koeien 40x50cm. Cond.: G
W. Tomson 20e eeuw, olieverf op paneel, halfnaakte dame 25x20cm. Cond.: G