Paul Serrure, 19e-20e eeuw. Twee werken. Eén maal naaktstudie man en één maal naaktstudie vrouw. Houtskool op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. en 36 x 61 cm. In goede staat.
Paul Serrure. (Atelier). 19e-20e Eeuw. Acht naaktstudies in lijst. Afmeting: 58 x 75 cm. In goede staat.
Paul Serrure. Twee werken (atelier). 19e-20e Eeuw. Eén maal naaktstudie jongen, en één maal naaktstudie vrouw. Houtskool op papier. Afmeting: 44 x 60 cm. en 50 x 70 cm. In goede staat.
Cor Bouter, C. Verschuur, 1888-1966. 'Paardenspan met hooiwagen en boeren'. Olieverf op linnen. Afmeting 60x100 cm. In goede staat..
Russische icoon met Moeder Gods met het kind Jezus met boekrol in Hodigitria, de icoon is bekleed met een fraai bewerkte rizza, Russisch omstreeks 1900. Afmeting: 12 x 16 cm.
Thijs Buit 1934. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: 23 x 30 cm. In goede staat.
Thijs Buit 1934. Abstracte compositie. Olieverf op papier. Afmeting: 72 x 55 cm. In goede staat.
B. (Benjamin) Vantier, 1829 - 1898. 'Portret boeren vrouw'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 58 cm. In goede staat.
Elisabeth 1847. 'Florale compositie'. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 17 cm. In goede staat.
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'Hyacinten' 1981. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 40 cm. In goede staat.
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'Het alziend oog', 1970. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 51 cm. In goede staat.
Restsignatuur en verso. W. de Zwart, 1862-1931. 'Stilleven met gemberpot en tinnen bord'. Olieverf op linnen. Afmeting 53x42 cm. In goede staat.
J.H. Coster, 1846 - 1920. Stilleven: met mand, bloempotten etc.. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 32 cm. In goede staat.
Henry Kley, 1903 - 1977. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Anton Heyboer 1968. 1924 - 2005. 'Onschuld komt met het leven'. Ets op papier. Afmeting: 100 x 55 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Paardenpolo. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 70 cm. In goede staat.
Willem Paerels, 1878-1962. Belgische school. Voorstelling: 'Vissersboten bij ondergaande zon'. Pastel op papier. Afmeting. 70x90 cm. (groot werk). In goede staat.
Jos Cremers, 1878-1922. Roermond 1919. Voorstelling: Oorlogsvluchtelingen. Olieverf op linnen. Afmeting. 73x106 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg 1871 - 1948. 'Stadsgezicht Amsterdam'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
P.A. Ramakers 1864. Twee dames-portretten in ovaal. Olieverf op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.
J.W. van Trirum. 'Romantisch Hollands ijsgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Schotel, 20e eeuw. 'Schipbreuk op wilde zee'. Olieverf op paneel. Afmeting: 78 x 120 cm. In goede staat.
Icoon met het ontslapen van de Moeder Gods. Maria op haar sterfbed omringd door de apostelen. Russisch 19e eeuw. Afmeting: 21 x 18 cm.
Guillaume Corneille 1991. 1922 - 2010. Nr. XXIV / XXV. 'Paar onder de zon'. Lithografie op papier. Afmeting: 17 x 24 cm.
A.J. Zwart 1903-1981. 'Poldergezicht met boerderij bij avond'. Olieverf op linnen. Afm. 40x80 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen. 'Strandgezicht Scheveningen met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
G.J. Roermeester, 1844-1936. Landschap met paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Evert Moll, 1878 - 1955. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 22 cm. In goede staat.
Piet Bulthuis, 2e helft 20e eeuw. 1889 - 1988. 'Gezelschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 65 cm. In goede staat.
Frank Arts, Portret naakte dame. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 122 cm. In goede staat.
Hendrik D. Krusemann van Elten, 1829-1904. Hollands wintergezicht met molen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 22,5 cm. In goede staat.
Toon van Ooyen. 1885-1954. 'Hollands wintergezicht met ijspret'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Nicolaas Steffelaar 1852-1918. Kinderen in de duinen. Olieverf op linnen. 73x55cm. In goede staat
Johannes Wouterus van Trirum, 1924 - 2011. 'Paarden en kippen in stal'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Twee maal Eleanora Nikolajeuna. Russische school. 1960 Baku. Twee chique dames. Aquarel op papier. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Eleanora Nikolajeuna. Russische school. 1960 Baku. Dame in chique kleding. Aquarel op papier. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Ivar Kampke, 1912. 1882 - 1936 Zweden. Dorpsstraat met figuren. Algerije. Gouache op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.
William Langley, 1852 - 1922. Britse school. 'Schotse hooglanders in de bergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
William Langley, 1852 - 1922. Britse school. 'Schotse hooglanders in de bergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Joseph Diericks 1897. 1865 - 1959. Belgische school. 'Vrouw met aureool in landschap met naakte man'. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 142 cm. In goede staat.
Religieus. 17e - 18e eeuw. Monnik met engel (oudere restauratie). Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: 107 x 85 cm. In redelijk/goede staat.
Cees de Kok. 1937 Tilburg - Almelo. Surrealistisch landschap met vogels. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 50 cm. In goede staat.
Salvador Dali, 1904 - 1989. 'Vrouwelijk naakt'. Opgehoogd met goud. Hand gesigneerd + watermerk S. Dali. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 11 x 14,5 cm. In goede staat.
Berry Brugman 1915 - 1996. 'Stadsgezicht Amsterdam met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Johannes Wouters van Trirum, 1924 - 2011. Spelende poezen op kleed met koperen kan. Olieverf op linnen. Afmeting; 40 x 50 cm. In goede staat.
Pieter de Regt, 1877 - 1960. Hollands riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Johan Faber, 1902-1979. Groningen. Noord-Hollands dorp. Pastel op papier. Afmeting: 53 x 74 cm. In goede staat.
Paul Wieggers 1962 - . Groot romantisch Hollands wintergezicht met figuren op ijs, naar A. Schelfhout. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
Andries Wiemans, Dordrecht 1826-?. Landschap bij avond met vee en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 47.5x45 cm. In goede staat
H. Flockenhaus, Düsseldorf, 1856 - 1919. Duitse school. 'Winters landschap bij volle maan'. Olieverf op paneel. Afmeting: 44 x 33 cm. In goede staat.
J.H. Weissenbruch, 1824 - 1903. 'Riviergezicht met avondstemming'. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. 'Vrouw voert honden'. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 26 cm. In goede staat. Verso gesigneerd Banchiene 1881 ?
Haber Haifa (Israël), 1952. Naife school. Titel: Seder (= Maaltijd). Joods gebruik. Olieverf op paneel. Afmeting: 77 x 49 cm. In goede staat.
Antieke landkaart Duitsland Eislebia Conitatus Mans Feldiae Opp. uit 1588. Ingekleurde gravure uit het boek Brauw - Hogenberg 1588. (aan de onderkant bij moetrand ingekort, werk niet beschadigd) Gravu...
16e-17e Eeuwse Franse landkaart Reims en Champagne. Koperdruk hand ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 38 x 52 cm. In goede staat.
Bekende beroemde 16e eeuwse Duitse landkaart Stad Ratzenburg, door Gerdt Hane 1588. Ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 40 x 33 cm. In goede staat.
Andries Verleur, 1876-1953. Paardenkar met arbeider bij zandafgraving. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 50 cm. In goede staat.
A. Karssen, 1945 - ...... 'Vissers met trekpaarden bij bomschuit'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 40 cm. In goede staat.
M. de Jongere, 1912 - 1978. 'Bedrijvigheid in de Rotterdamse haven'. Aquarel op papier. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
18e-19e Eeuws miniatuur met monogram, op ivoor geschilderd en met ivoren lijst. Portret jonge heer. (twee stukjes eraf). Afmeting: 13,7 x 12, 4 cm. In goede staat.
Zeldzame handgeschilderde miniatuur van Frederik Willem I van Brandenburg (Duitsland) Friedrich Willem der Grosse Kurfürst. 17e-18e Eeuw, op ivoor geschilderd (géén reproductie!). Mooie gedetailleerde...
Theo Kurpershoek, 1914-1998. Visser bij zeilboten aan stijger. Aquarel op papier. Afmeting 33 x 20 cm. In goede staat.
Monogram V.H., Hollandse school. 19e eeuw. Hollands stadsgezicht met gracht en figuren op koper geschilderd. Olieverf op paneel. Afm. 56x75 cm. In goede staat
Jan Mankes, 1889 - 1920. 'Paard, staand naar links'. Kopergravure op papier. Afmeting: 14 x18 cm. In goede staat.
Berry Brugman, 1915 - 1996. 'Bloemencompositie'. Gouache op papier. Afmeting: 54 x 75 cm. In goede staat.
Johan van Gesine (pseudoniem Cor Bouter, 1888 - 1966). 'Larens interieur, moeder met kinderen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten, 1871-1937 Enschede. Landschap met boerderij en twee koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Alexander Follak, 1915-2006. Dames bij koets. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. 'Kruisiging Jezus Christus met vele figuren'. (beschadigingen en retouches). Olieverf op linnen. Afmeting: 128 x 95 cm. In redelijke staat.
Ten Holt ? 1926. Stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 54 cm. In goede staat.
Vijf maal religieus schilderij. 18e-19e Eeuw. Betreffende kruiziging Jezus Christus. Olieverf op linnen. Afmeting: 23 x 18 cm. In redelijke staat.
Louis Meys, 1902-1995. Porseleinen mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 41 cm. In goede staat.
Anton Heyboer, 1924 - 2005. 'Olifant'. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille '81. 1922 - 2010. Nr. 46/200. 'Naakte vrouw met duif'. Zeefdruk op papier. Afmeting: 64 x 50 cm. In goede staat.
Edmund Caldwell 1897. 1852-1930. Bewapende Afrikaanse ivoorhandel karavaan. (sepia met ophogend wit). Sepia op papier. (kleine vochtvlekjes) Afmeting: 21 x 35 cm. In redelijke staat.
Icoon met scenes uit het leven van de profeet Elia waaronder zijn Godservaring op de berg Horeb en zijn hemelvaart in vurige wagen. Afkomstig uit oud gelovigen atelier. Achtergrond tot op de krijt laa...
Feestdagen icoon met 16 feesten en passiecyclus en centraal de opstanding van Christus (Anastasis), Russische icoon 19e eeuw, 38x50cm.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). 'Strandgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd, Duitse geschiedenis schilder ca. 1850, reeks van zes schilderijen met verhalen uit de vroege middeleeuwen tot de 19e eeuw. Verhalen draaien om Mariaverering en de protagonisten Ritter Ec...
Bernard Antoine van Beek. 1875-1941. Landschap met molens en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 75 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur op fiets. Veredelde zeefdruk door Jan te Wierik opgehoogd. Epreuve de artiste. Zeefdruk op papier. Afmeting: 66 x 53 cm. In goede staat.
Limet . Franse school. Titel: Les Filandieres (de spinsters). Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 80 cm. In goede staat.
Bernard Zickendraht 1932. 1854 - 1937. Duitse school. Dame met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Hendrik Breedveld, 1918 Sliedrecht. 'Eendenfamilie aan de waterkant'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Hendrik A. Klinkhamer, 1810 - 1872. 'Boer met kind en stier bij boom'. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 28 cm. In goede staat.
Nicolaas van der Waay, 1855-1936. Boerenhuisje in de zon. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Klaas Bernink, 1913-1996 Enschede. Titel: Silo Polymer. Olieverf op linnen. Afmeting: 41 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke landkaart uit 1626 door John Speede. 'New Map of XVII provinces low Germanie. Handingekleurd (verkleurd + klein scheurtje in middenvouw). Afmeting: 42 x 55 cm. In redelijk/goede staat...
J.W. de Gruyter, 1856-1908. Vissersboten bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Nicolaas Steffelaar. 1852-1918. 'Eieren halen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 35 cm. In goede staat.
Eduard Ferey, 19e eeuw. Voorstelling: Wintergezicht met boswerkers en paardenkar. Olieverf op linnen. Afm. 93x73 cm. In goede staat
Dirk Peter van Lokhorst, 1848 - 1894. 'Koeien bij drenkplaats'. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 34 cm. In goede staat
W.G.F. Jansen, 1871 - 1949. 'Hollands havengezicht met driemasters (Harlingen)'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat
Jan H.B. Koekkoek, 1840 - 1912. 'Hollands riviergezicht met boten en figuren'. Olieverf ? op linnen ? Afmeting: 33 x 51 cm. In goede staat
Aris Knikker 1887 - 1962. 'Plaggehut met boerin en geit'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat
Henriëtte Ronner Knip, 1821-1909. Belangrijk en groot werk. Voorstelling: Boer met terugkerend vee bij avond. Schilderij staat afgebeeld in boek van Henriëtte Ronner Knip, (ter inzage). Olieverf op li...