Gesigneerd J. Altink '53 (ongekeurd), aquarel op papier, vaas met bloemen 36x28cm. Cond.: G
Hilmar Friedrich 1967 (Duitse School), ets op papier, Die Familie 24,5x16cm. Cond.: G
Gerda Rotermund (Duitse School), houtsnede op papier, vogels op een tak 17x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, ets op papier, watermolen 12x8cm. Cond.: G
Naar J.J.C. Spohler ca. 1900, aquarel op papier, Hollands wintergezicht met figuren 19x14cm. Cond.: R-G
Dirk Harting epreuve d'artiste (Salataga Indië 1884 - ), dorpstraat 20x17cm. Cond.: R-G
Otto Herter (1924 Pjatigorsk Kaukasus - Hamburg ), zwarte inkt op papier, zelfportret 40x33cm.met boek, Cond.: G
Otto Herter (1924 Pjatigorsk Kaukasus - Hamburg ), olieverf op linnen, abstracte compositie 50x60cm.
Fiedler (Duitse School), aquarel op papier, landschap met kust 45x60cm. Cond.: G
Ongesigneerde ets (Marius Bauer ongesigneerd) uit een antiquarisch boek, Oosters dorpsgezicht met figuren 14x12cm. Cond.: R
Hulshoff Pol ( Hengelo 1883 - 1957), ets op papier, bospad 19x16cm. Cond.: G
Hulshoff Pol ( Hengelo 1883 - 1957), ets op papier, riviergezicht 13x22cm. Cond.: G
Vijf Chinese schilderijen op rijstpapier ca. 1900 (beschadigd) 10x6,7cm. Cond.: M
Indonesische houtsnede op rijstpapier (gesigneerd) voorstellende 2 Indonesische figuren (1x met boog en 1x met zwaard) 40x45cm. Cond.: G
G. Vermeer ca. 1920, olieverf op paneel, dorpsstraat met figuren 24x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd?, ets of gravures, etsen of gravures van 2 kinderportretten 1e helft 20e eeuw. Niet uit de lijst geweest 11x8cm. en 15x10cm. Cond.: G
Klein ikoon ca. 1880, olieverf op paneel, voorstelling van een heilige 12x8,5cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd 2/5 grafiek, ets op papier, Heiligenhafen 20x32cm. Cond.: G
Cees Bolding 1926 ( 1897 - 1979), ets op papier, winters stadsgezicht 50x34cm. Cond.: G
Drie onduidelijk gesigneerde aquarellen ca. 1900; 2x landschappen met figuur verso J. Doeleman 24x13cm. en 1x geit met lammetje 22,5x14cm. Cond.: R-G
B. de Jong 84, olieverf op paneel, bospad met paardenkar en hond 24x30cm. Cond.: G
Monogram A.K. Koster 1888, 2 etsen Haagse School, 1x bij Geulen Limburg 13x18cm. en 1x onbekende weg 24x15cm. Cond.: G
Willem de Zwart (Den Haag 1862 - 1931), ets op papier, landschap met koeien 18x11cm. Cond.: G
Theophile de Bock (Den Haag 1851 - 1904 Haarlem), ets op papier, bosgezicht met vrouw 18x14cm. Cond.: G
Twee 17e-18e eeuwse gravures in mahoniehouten lijst met ivoor; 1x Michiel Adriaansz de Ruiter ø9,5cm. en 1x Marten Harpertsz Tromp ø10cm. Cond.: G
Van Deursen, olieverf op paneel, zeegezicht met zeilschepen 25x17cm. Cond.: G
J. Hamel, olieverf op paneel, vaas met rozen 20x24cm. Cond.: G
S. Recina?, epreuve de artiste, ets op papier, omarmend paar 11x16cm. Cond.: G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, vaas met rozen 13x18cm. Cond.: G
Vier 18e/19e eeuwse Hollandse gravures; 1x Mr. Joan de Witt C. Boyerts sculpt., 1x Laurens Janszoon Koster, P. Velijn sculpt., 1x Steph. Joann van Geuns, R, Vinkeles Fecit, en 1x Jan de Wit, P. van Gu...
Kichrhoff (Duitse School ca. 1950), olieverf op paneel, bergachtig landschap bij avond 45x35cm. Cond.: G
Albert Naur '38 (1889 -1973), gemengde techniek op papier, bosgezicht met gekapt hout 68x48cm. Cond.: G
Heimrad Prem '68 (1934 - 1978 München), seriegrafie op papier, 59x41cm. Cond.: G
Twee maal Wilhelm Grimm (1904 - 1986 Duitse School), houtsnedes op papier, musicerende figuren 37x46cm. Cond.: G
Laure Malcles-Masereel ( 1911 - 1981), lithografie op papier 45x30cm. Cond.: G
A.J. van 't Hoff, reproductie op papier, Oosterse voorstelling 66x50cm. Cond.: G
Drie Franse handingekleurde gravures ca. 1830 in antieke lijsten. Gravures op papier, Custumes Parisiëns 12x18cm. Cond.: G
J. Borggreve, olieverf op linnen, oude vrouw met terrine bij kachel 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij op heide 50x70cm. Cond.: G
Twee litho's op papier v. Wijngaarden 2834/3000, figuren in landschap 28x29cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, vaas met zonnebloemen 50x60cm. Cond.: G
Th.v.Rossum, ca. 1930,olieverf op linnen, bosgezicht, 50x70cm., Cond.:G
Monogram VDR, ca. 1920, olieverf op linnen, vaas met zonnebloemen, 40x60cm., Cond.:G
Albert Wessels ( 1938 - 2010 Rijssen), boeren kerkgangers, olieverf op linnen 24x30cm. Cond.: G
Duitse School (F. Diekes?), ets op papier, "Venedig" 25x35cm. Cond.: G
Duitse School nr. 8/75 (Schneider?), ets op papier, liggend naakt voor de televisie "Bild leider gestört" 16x19cm. Cond.: G
Ralf Cuzt (Duitse School 1931 - ), ets op papier, regatta 41x20cm. / 37x21cm. Cond.: G
Henk Albers (Almelo), olieverf op linnen, Twents landschap 60x80cm. Cond.: G
Frans Hoos? ca. 1930, olieverf op paneel, boerderij aan het water 18x24cm. Cond.: G
Gravure 17e-18e eeuw, gesigneerd F. Sorlov: Fecit, gravure op papier, slag bij Abcoude 25x16cm. Cond.: R-G
Bernard Medema, olieverf op linnen, huis met poort en boerenvrouw 24,5x18,5cm. Cond.: G
Landkaart 18e eeuw, ingekleurde gravure, Verre door Tirion 1753, 22x18cm. Cond.: G
H.G. Botermans ca. 1930 (Rotterdam 1888 - 1943 Baarn), aquarel op papier, stilleven met aardewerk, koper etc. 36x26cm. Cond.: G
Otto Dix ca. 1960, lithografie op papier, Die Klugen und die törlichten Jungfrauen 29x23cm. Cond.: G
Jan van Anrooy (1901 Zaltbommel - ), olieverf op linnen, stoomschip bij dorp 25x35cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, paardekar op de kade 40x50cm. Cond.: G
Twee tekeningen Kyrillisch gesigneerd, houtskooltekeningen uit 1945 op papier, voorstelling van een villa en een kasteel 49x35cm. Cond.: G
Lithografie op papier, oude vossenjacht, Teli Hang en pleine Chasse 47x30cm. Cond.: G
Riek Eenkhoorn Voogd (Almelo), olieverf op paneel, bloemencompositie 30x40cm. Cond.: G
Gravure 18e eeuw , gravure op papier, "Breda anno 1500", B.F. Immink sculp 1743 D. De Swart del 1739, 36x25cm. Cond.: R-G
Van Meulen ca. 1930, ingekleurde ets op papier, dorpsgezicht met gracht 80x31cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, dorpsstraat met figuren 24x18cm. Cond.: G
Atelief Bauffy Hungary, olieverf op paneel, Hollands poldergezicht met molen 21x15cm.. Anekdote achterzijde Cond.: G
B.J. Blommers (1845 - 1914), ets op papier, vrouw in interieur 9x12cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse empire etsen "Me. Sayer sculpt", ets op papier, voorstelling van empire tafelstukken 34x21cm. Cond.: G
Ingrid van Bergen '95 139/150, zeefdruk op papier, Volkspark kunstgezichten 41x33cm. Cond.: G
Drie werken van Elly Nijhof, olieverf op papier, abstracte composities 9x14cm. Cond.: G
Elly Nijhof, olieverf op papier, abstracte compositie 18x16cm. Cond.: G
Monogram F.D. ca. 1900, schets op papier, twee figuren "Reyne de Solpan" 19x24cm. Cond.: G
Duitse School (Gerschringer of Gunslinger?), ets op papier, portret 11x14cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920 (Duitse School), ets op papier, Egyptische vrouw 23x16cm. Cond.: R-G
Ernst Bahn (1901 Bonn -), ets op papier, Silberdistel III 25x34cm. Cond.: G
Gravure 18e eeuw, gravure op papier, Maximiliën Robespierre depute D'Artois 25x38cm. Cond.: R-G
Gravure 18e eeuw met koloniale figuren en schepenvoorstelling, Gravee par F. Ambrosi (vochtvlekken) 40x35cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd (naar Ruysdael), olieverf op linnen, landschap met molen 50x40cm. Cond.: G
Monogram CS/68, olieverf op linnen, vrouwenportret 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op linnen, bloesemtak met vogels 12x17cm. Cond.: G
G. Halbach (Duitse School), aquarel op papier, stilleven met koper en groente 45x35cm. Cond.: G
Ongesigneerd?, 19e eeuw, sepia op papier, Hollands riviergezicht met boten en figuren 31x20cm. Cond.: R
J.F. Obbes (Waarschijnlijk Joan Francis Obbes 1869 - 1963), olieverf op paneel, pimpelmees 16x20cm. Cond.: R
Monogram J.W.H.?, gouache op papier, Christus geketend aan een zuil 27x14cm. Cond.: G
Siddre ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met geraniums in de potten 50x65cm. Cond.: G
Oud Indonesische Kama Sutra, handbeschilderd op bamboe 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 40x26cm.
Bob ten Hope 1994 ( 1920 Bussum - ), ets op papier, Kat Marja (doof en blind, 20 jaar oud) 13x13cm. Cond.: G
J. Thorckes? ca. 1900, olieverf op paneel, man met hengel bij bos 14,5x18cm. Cond.: G
A. Manakoll? 19e eeuw, olieverf op paneel, twee rustende trekpaarden bij hooi 21x16cm. Cond.: R
C.J. van der Aa (Almelo 1883 - 1950), olieverf op paneel, heidegezicht met schapen 23,5x18cm. Cond.: G
Japans gesigneerd ca. 1930, gouache op zijde, paradijsvogel met bloesemtak 25x12,4cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, bosgezicht 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, pastel op papier, damesportret in ovale lijst 25x31cm. Cond.: G