Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

B. Bevers, Abstract (Apocalypse Twenthe)
Startpreis 60 EUR

Bernd Bevers. 1952 - Titel: Apocalypse Twenthe. Abstract. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 80 cm. In goede staat.

Willem Frederik Beers, Moderne compositie
Startpreis 50 EUR

Willem Frederik Beers. 1928. Moderne figuren voorstelling. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Stadsgezicht Parijs
Startpreis 60 EUR

Onduidelijk. 1965. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: 50,5 x B 40,5 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Interieur met figuren
Startpreis 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hongaarse School. Interieur met figuren. Circa 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Thio Siao Tjin, Bosgezicht met waterval
Startpreis 40 EUR

Thio Siao Tjin. 1970. Bandung, Indonesia. Bosgezicht met waterval. Voorzien van Chinese signatuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 36 cm. In goede staat.

3x Oude Engelse prenten, Paarden
Startpreis 70 EUR

Drie antieke prenten met paarden. Grote prent heeft waterschade. Afmeting: 27 - 66 cm. In redelijk/goede staat.

René P. Tonneyck, Korenschoven te Laren
Startpreis 80 EUR

René P. Tonneyck, 1955. 1915 - 1997. Korenschoven te Laren. Gouache op papier. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk monogram, Boerderij in bij avond
Startpreis 70 EUR

Onduidelijk monogram. Circa 1900. Landschap met boerderij bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met vee en herders
Startpreis 70 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met vee en herders. Aquarel op papier. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

H. van Zemeren, Amazone te paard
Startpreis 40 EUR

Harry van Zemeren, 1986. Amazone te paard. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 41 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bosgezicht
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Bosgezicht met schuur, kippen en bijenkorven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Landschap met herder en schapen
Startpreis 100 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Waarschijnlijk vroeg werk van deze schilder. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 56 cm. In goede staat.

Jan Bazuin, Liggend vrouwelijk naakt
Startpreis 325 EUR

Jan Bazuin. '83. 1930 - 2003. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 20,5 cm. In goede staat.

Fernadalaas,
Startpreis 50 EUR

Tom Wesselman, Elizabeth Taylor
Startpreis 260 EUR

Tom Wesselman. 1931 - 2004. Elizabeth Taylor. Nr. 4/199. Litho op papier. Afmeting: H 76 x B 57 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Landschap met boerderij
Startpreis 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat.

Marc Chagall, Figuren in circus
Startpreis 250 EUR

Lithografie Marc Chagall. 1887 - 1985. Nr. 247/500. Signatuur ook gelithografeerd + pixels. Figuren in circus. Litho op papier. Afmeting: H 80 x B 61 cm. In goede staat.

Wim Borkent, Stilleven
Startpreis 100 EUR

Wim Borkent. Deventer. 1905 - 1981. Stilleven met druiven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.

Antoon Markus, Landschap met boerderij
Startpreis 50 EUR

Antoon Markus, 1945. 1870 - 1955. Landschap met boerderij. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

Religieus achter-glas-schilderij
Startpreis 60 EUR

18e Eeuws achter-glas-schilderij met kruisiging Jezus Christus. Iets verf verlies. Afmeting: H 25 x B 19 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Bloemenmeisje met slapend kind
Startpreis 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd (rechts onder). 19e Eeuw. Bloemenmeisje met slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 70 cm. In redelijke staat.

Lot div. gravures (vogels)
Startpreis 100 EUR

Lot met circa 110 antieke, 18e eeuwse gravures van vogelsoorten in diverse landen. Francois Nicolais Martinet. 1725 - 1804. Afmeting: 34 x 25 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid.gesign., Eenden
Startpreis 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Eenden. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 67 cm. In goede staat.

Exel, Landschap met sluis
Startpreis 80 EUR

Exel, 2002. Landschap met sluis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.