Monogram A.M. Geijp. 1855 - 1926. Landschap met boerderij en man in roeiboot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.
Wim Sinemus, 1964. 1903 - 1987. Abstracte compositie met figuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 24 cm. In goede staat.
M. Ottee. Pseudoniem van de schilder Arnout van Gilst, 1898 - 1982. Boerderij met boer en geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen. Circa 1950. Boeren interieur met moeder en kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Maya Wildevuur. 1944 - 2023. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 55 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Bomschuiten op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Monogram. 20e Eeuw. Eendenfamilie bij de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Scheveningen met vissersvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 65 cm. In goede staat.
Hendrick Vader. 1928 - 1997. Vissersvolk met bomschuit op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Indonesië/Bali. 20e Eeuw. Optocht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Leo Scheen. 21e Eeuw. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Leo Scheen. 21e Eeuw. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Otto B. de Kat, 1970. 1907 - 1995. Berglandschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 22 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1900. Hollandse School. Boerderij met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 40,5 cm. In redelijke staat.
Marinus Johannes de Jongere. 1912 - 1978. Hollands poldergezicht met dorp en zeilboot. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 38 cm. In goede staat.
Exel. Hollandse School. Riviergezicht met windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 28 cm. In goede staat.
Th. Penning. Hollandse School. Drents landschap met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Gerard van Lerven. 1885 - 1966. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 43 cm. In goede staat.
N. Beek. 20e Eeuw. Boeren interieur met figuren aan eettafel. Olieverf op hardboard. Afmeting: H 54 x B 78 cm. In goede staat.
Antieke gouache. Circa 1920. Engelse gardist in parade-uniform te paard. Gouache op schilderskarton. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.
Henk Bernink. Enschede. Zoon van Klaas Bernink. Spoorwegovergang. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 60-er Jaren. Kleurrijke abstracte voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 69 x B 63 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 70-er Jaren. Figuren voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 42 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Krishna Reddy. 1925 - 2018. Waterlelies. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Abstracte 60-er jaren voorstelling. Aardetinten. Acryl op papier. Afmeting: H 25,5 x B 40 cm. In goede staat.
H. Frauenfelder. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Lithografie Jan Toorop, 1905. 1858 - 1928. Figuren in fabriek. Litho op papier. Afmeting: H 57 x B 48 cm. In goede staat.
17 Gravures op papier. Onder meer; handen + voeten studie. 16e - 17e Eeuw. Afmeting: 21 x 31,5 cm. In redelijk/goede staat.
P. Bosman. Circa 1930. Hollandse School. Vissersboten met garnalenvisser aan strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Ad Haan. Circa 1930. Havengezicht Rotterdam met vrachtschepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
G.F. Teyssen. 1873 - 1955. Wandelaars in heidegebied. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 31 cm. In goede staat.
Frits Goosen. 1943 - . Rotterdamse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x 30 cm. In goede staat.
G. Gorter. 1884 - 1967. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting; H 49 x B 32 cm. In goede staat.
J.H.P. van Hoppe. Hollandse School. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 35 cm. In goede staat.
Agnes van den Brandeler, 1994. 1818 - 2002. Man met stropdas. Ets op papier. Afmeting: H 40 x B 29 cm. In goede staat.
Cor Sobel. 1899 - 1984. Hollands landschap met bloembollenvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Agnes van den Brandeler. 1918 - 2002. Stilleven met olielampen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 x B 53 cm. In goede staat.
U. Nancy. 19e Eeuw. Moeder met kind bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 16,5 cm. In goede staat.
Johan Haanstra, 1953 FR. 1914 - 1991. Antieke windmolen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 21,5 x B 28 cm. In goede staat.
Twee antiek Afrikaanse ikonen. Eerste helft 20e eeuw. Canvas op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 16 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse gravure 'du Port et des Chantiers du Havre'. Deels handingekleurd. Scheepsbouw. Gravure op papier. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.
Acht stuks diverse oude/antieke prenten/litho's etc. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
J. Wezenaar. 20e Eeuw. Geschilderde kopie naar een oude meester. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 B 40 cm. In goede staat.
Twee werken van Jan Berfelo, Enschede. Abstracte composities. Aquarel op papier. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
W. van Pelt, 1897. Landschap met windmolen. Craquelé. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 20,5 cm. In redelijke staat.
Vier schetsen van Aat Veldhoen. 1934 - 2018. Schetsen 60-er jaren. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Fedor van Kregten. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In redelijke staat.
Henri Daalhoff, 1942. 1867 - 1953. Bomen met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.