Twee delen 19e eeuws gegraveerd glaswerk; 1x dekselcoupe, rondom geslepen (minimale chips rand) 34xø16cm. en 1x Karaf, rondom geslepen 33xø9cm. Cond.: G
3 Glazen bodemvondsten uit de oudheid, waarschijnlijk Romeins. 2x flaconflesje en 1x zalfpotje. 25-77 cm., Cond.:G
Groen glazen design schaal 60-er jaren (Murano?) in zeer goede staat H.ca.14cm xø ca. 19cm.
Prachtige groen glazen art-deco vaas, ca.1930, met vrouwendecor, mat en glanzend glas. 25.5x Ø16cm., Cond.:G
17 Delen Copier Leerdam glas 1926 (gemerkt); 11x kleine koekjesschaaltjes, 4x grotere gebaksschaaltjes, 1x grote glazen ronde pot op onderschotel, 1x kleinen glazen ronde pot op onderschotel.
Oude glazen tafellamp (Daum France) in goede staat 2e helft 20e eeuw 35x13x9cm. Cond.: G
Langwerpige glazen design schaal 60-er jaren (Murano?), 5x38x11cm. Cond.: G
Twee oude K.P.C. Bazel Leerdam vazen (grotere vaas heeft 1 chip) 14-19cm. Cond.: R-G
Copier Leerdam glazen vaas, konisch en geschulpt 12-ø12cm. Cond.: G
Vijf delen 19e eeuws glaswerk met restverzilvering; 2x vazen, 1x kelk en 2x kaarskandelaar 13-27cm. Cond.: G
Negen mondgeblazen slingerglaasjes 19e eeuw 8,5x4,3cm. Cond.: G
42 Delen A.D. Copier Neerlandia Art Deco groen persglas ontbijtservies 1933-1945 bestaande uit; 11x ontbijtbordje, 3x vleeswarenschaaltje, 3x eierdopje, 2x broodschaal, 1x suiker&melkstel, 2x schalen ...
Zeven delen bewerkt kristal 20e eeuw; 1x grote schaal ø26cm. en 6x kleine schaal ø15cm. Cond.: G
Prachtige zwaar kristallen bowlstel facetgeslepen 14-delig. Geheel bestaand uit zware onderschotel, bowlpot met deksel en kristallen glazen. 1 Glas heeft een barst en 1 chip aan bowlpot 35xø41cm. Cond...
Drie waaierkristallen scheepjesvormige schalen 2e helft 19e eeuw (minimale chips) 16-30cm. Cond.: G
Drie glazen karaffen 20e eeuw; 1x kristal Samobor karaf geslepen, 1x grote kristallen karaf en 1x persglas karaf (klein) 22-32cm. Cond.: G
Zes delen antiek kristal; 1x bonbonniere waaierkristal (1 chip), 1x stolp waaierkristal (2 chips), 1x Nap ruitkristal (1 chip), 2x ruitkristallen onderzetters (minimale chips) en 1x geslepen schaal 6-...
Twee zware kristallen karaffen facetgeslepen, 1e helft 20e eeuw. Bij 1 karaf 1 chip af. 26x10x10cm.,Cond.:R/G
Aparte filligrain bonbonschaal met blauw/groen glazen binnenbakje. gemerkt Paris 1897 (glas gemerkt Vereco France). geheel staand op drie pootjes 9x11x11cm. Cond.: G
Vijf delen glaswerk 20e eeuw; 1x Swarovski zwaan (chip staart af), 1x olifant Vannes Art France (Goed), 1x briefverzwaarder bolvormig facetgeslepen (chip), 1x kaarskandelaar Swarovski (goed) en 1x taf...
Thomassen ontwerp Leerdam glazen pindaset 7-delig 3,5-13cm. Cond.: G
Drie Copier Leerdam asbakken; 2x "spijker" asbakken (1x met reclame Suerdieck Brasil 6xø13cm. en 1x blauw-groene asbak 4xø12cm.) Cond.: G
Ovaalvormige ruitgeslepen kristallen schaal 2e helft 19e eeuw, minimale chips 10x19x24cm. Cond.: G