Grote oude Tibetaanse tangka in lijst. Gouache op linnen. 20e Eeuw. Afmeting: H 75 x B 55 cm. In goede staat.
Oude Tibetaanse tangka in lijst. 20e Eeuw. Gouache op linnen. Afmeting: H 60 x B 42 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuws Chinees porseleinen cheng lung schaal met zilveren beugel. Pioenrozen decor. Haarlijn + scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 27,7 cm. In redelijke staat.
Chinese natuurstenen/jade olifant met vaas. 20e Eeuw. Afmeting: 21x 20,5 x 8,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees voorouder schilderij. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting; H 172 x B 109 cm. In goede staat.