Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Chinese maanvaas, H 17,7 cm.
Startpreis 375 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met draken decor. Vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: H 17,7 cm. In goede staat.

4x Familie Rose schaal
Startpreis 250 EUR

Vier 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schalen + bodemmerk. Divers. Afmeting: 9,5 x 27 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 17,3 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen melk + bloed schaal met draken decor. Bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 17,3 cm. In goede staat.

Familie Verte vaas, H 46,5 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom figuren/floraal decor. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.

2x Chinese Sang de Boeuf vaas
Startpreis 200 EUR

2x Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas. 1x Slanke vaas met zes tekens bodemmerk. 1x Baluster vaas met bodemmerk, haarlijn bovenrand. Afmeting: H 29 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese trekpot
Startpreis 140 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal/vogel decor. In huis-vorm. Afmeting: 10,5 x 14 x 9,5 cm. In goede staat.

Kanton vaas, H 37 cm.
Startpreis 140 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Kantonese vaas met Familie Rose figuren/floraal/insecten en goud decor. Eén chip onderkant bovenrand. Afmeting: H 37 cm. In redelijke staat.

Chinese knobbelvaas, H 21,5 cm.
Startpreis 450 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Grote celadon schotel Ø 57 cm.
Startpreis 350 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen celadon schotel met floraal/draak reliëf decor. Afmeting: Ø 57 cm. In goede staat.

Antieke boeddha (China/Japan)
Startpreis 300 EUR

Antiek Chinees/Japans porseleinen boeddha figuur van celadon met goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 24,8 cm. In goede staat.

2x Chinese kom Ø 14,7 cm.
Startpreis 400 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met blauw glazuur en decor van perziktakken. Met bodemmerk. Afmeting: 7,2 x Ø 14,7 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 29,5 cm.
Startpreis 100 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Afmeting: H 9,5 x Ø 29,5 cm. In goede staat.

2x Imari bord (China) Ø 21,7 cm.
Startpreis 200 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Imari borden met tuin/vogel/goud decor. Grote schotel haarlijn in bodem. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen Chinees celadon
Startpreis 250 EUR

Drie delen Chinees celadon porseleinen vazen (divers). Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.

Blanc de Chine Quan Yin figuur
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen blanc de chine quan yin, zittende op een lotusbloem. Met rugmerk. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Blanc de Chine Quan Yin figuur
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen Blanc de Chine quan yin figuur. Eén vinger mist. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.

Papegaai (Song)
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen Song papegaai met celadon glazuur. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

3x Chinese kop + schotel
Startpreis 150 EUR

Drie 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met figuren decor, boog/jacht. Twee kopjes goed. Eén kop haarlijn. Drie schotels goed, iets randfrit. Afmeting: 6 - 10,5 cm. In redelijk/goede ...

Japanse schaal Ø 24 cm.
Startpreis 60 EUR

Grote Japanse 8-hoekige schaal met figuren voorstelling en rondom versierd met bloem decor. 19e Eeuw. Eén haarlijn. Afmeting: H 11 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese kom Ø 14,5 cm.
Startpreis 150 EUR

Drie 18e eeuws Chinees porseleinen kommen. Onder meer; Imari, Amsterdams bont. Eén kom randfrit. Afmeting: Ø 14,5 cm. In goede staat.

Chinese lampvoet, H 55 cm.
Startpreis 400 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met bloemvaas decor en verguld bronzen montuur. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander
Startpreis 250 EUR

Oude Chinees bronzen wierookbrander met draken/olifanten koppen decor. Met bodemmerk. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 34,3 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met oren en floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,3 cm. In goede staat.

2x Chinese kom Ø 15 cm.
Startpreis 500 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 15 cm. In goede staat.