Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Chinese vaas, H 20,2 cm.
Startpreis 400 EUR

19e Eeuws porseleinen vaas met zeldzaam lichtblauw glazuur. Voorzien van dubbel blauwe bodemring. Afmeting: H 20,2 cm. In goede staat.

Chinese theebus, H 13,2 cm.
Startpreis 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Young Chen theebus met landschap/figuren decor. Minimale haarlijn. Minimale chips. Afmeting: H 13,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 31,3 cm.
Startpreis 950 EUR

Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi schotels met jagers te paard decor. Bodemmerk. Afmeting: Ø 31,3 cm. In goede staat.

Familie Rose kom Ø 21,6 cm.
Startpreis 500 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kom met mintgroen glazuur. Landschap decor + Cheng Lung gemerkt. Twee haarlijnen. Eén chip. Afmeting: H 7,5 x Ø 21,6 cm. In redelijke staat.

Chinees klapmuts kom
Startpreis 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen imari klapmutskom met tuin/goud decor. Afmeting: H 9 x Ø 18 cm. In goede staat.

Paar Chinese vazen, H 41,9 cm.
Startpreis 1.200 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met geisha's/krijgers te paard/landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 41,9 cm. In goede staat.

Kang Xi druivenschotel Ø 34 cm.
Startpreis 200 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi druivenschotel. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 34 cm. In redelijke staat.

Chinese trekpot
Startpreis 400 EUR

Kleine Chinees porseleinen trekpot met rondom figuren in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 12,5 x Ø 7,8 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Startpreis 600 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met draak/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 11,2 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Startpreis 80 EUR

Acht delen divers Chinees eierschaal porselein. Bestaande uit: 7 kommen + grote vaas. Republiek stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 45 cm. In goede staat.

2x Chinees bord Ø 31,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung borden met landschap/pagode/figuren/waterbuffel decor. Gecontourneerd. Eén bord chip. Eén bord gaaf. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 40,7 cm.
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met gecontourneerde omranding. Met landschap/pagode/waterbuffel/figuren decor. Afmeting: Ø 40,7 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 22,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met geel glazuur + draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,6 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met interieur decor met kind stillende geisha + goud decor. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 30 cm.
Startpreis 80 EUR

Antiek Chinees celadon bord met karaktertekens decor + vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 30,3 cm. In redelijke staat.

Chinese bloempot, Ø 24,5 cm.
Startpreis 350 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met draken decor + bodemmerk. Haarscheuren. Afmeting: H 16,8 x Ø 24,5 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 14,7 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose pijpvaas met libelle decor, met tekst en bodemmerk. Afmeting: H 14,7 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse kom Ø 11 - 16,5 cm.
Startpreis 150 EUR

Vier 18e eeuws Chinees porseleinen kommen. Divers. Onder meer met draken/vissen/floraal decor + Imari. Twee met bodemmerk. Haarlijnen en/of chip. Afmeting: 11 - 16,5 cm. In redelijke staat.

Twee delen Chinees
Startpreis 150 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Gemberpot met figuren in tuin decor. 1x Theepot met tuin decor, bovenrand gelijmd. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

4x Divers Chinees
Startpreis 200 EUR

Vier delen divers Chinees porselein. Bestaande uit drie kleine vazen + kom met bodemmerk. Afmeting: 8,5 - 12 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startpreis 150 EUR

Set van vier 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Tuin/vlinder decor. Drie kopjes goed. Eén kopje haarlijn. Twee schotels goed. Eén schotel haarlijn. Eén schotel restauratie. Afmeting: ...

Chinese bronzen wierookbrander
Startpreis 1.400 EUR

Prachtige, antieke, Chinese wierookbrander van brons. Met draken, kylin, karaktertekens en bodemmerk. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.

5-Delig Chin. kaststel
Startpreis 1.000 EUR

Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met pioenrozen/paradijsvogel decor. 18e Eeuw. Gerestaureerd. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 24,6 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met draken/floraal decor. Afmeting: H 24,6 cm. In goede staat.