Twee antieke Japanse bronzen vazen. Meiji. Circa 1880. Bloesem decor + vogel die vlinder eet. Afmeting: H 24,3 cm. In goede staat.
Twee delen 16e - 17e eeuws Chinees cargo porselein. Bestaande uit: klapmutskom met floraal decor + bodemmerk, haarlijn + chips. En een diepe schotel met kraanvogel decor, schade. Afmeting: Ø 18 - 24,1...
Drie Chinese aquarellen met signatuur. 20e Eeuw. Landschappen. Aquarel op papier. Afmeting: 25,5 - 34 cm. In goede staat.
Zeldzame set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/kostbaarheden/goud decor. Twee borden iets onderrand schade, verder goed. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees Imari porseleinen trekpotten. Floraal/goud decor. Haarlijnen + beschadigingen. Afmeting: 10 x 14 x Ø 9 cm. / 9 x 14 x Ø 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Twee kopjes goed. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn. Eén schotel gelijmd. Afmeting: 6 - 10,5 cm. I...
Japans Imari porseleinen hoekige bloempot met tuin/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 14 x 21,5 x 22 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuws Japans porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Grote gecontourneerde Japans porseleinen Imari schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen goud Imari borden met tuin decor. Eén bord gaaf. Eén bord enkele chips. Afmeting: Ø 23,4 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Japans porseleinen Imari schotel met floraal/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 55 cm. In zeer goede staat.
Twee grote 19e eeuws Japans porseleinen Imari lampenvoeten met messing monturen. Tuin + goud decor. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees houtgestoken godheid met staf en granaatappel. Circa 1900. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Vijf antiek Japans porseleinen Imari schotels. 2x Octagonaal, goed. 2x Oestervormig, gelijmd. 1x Gecontourneerd. Afmeting: Ø 25 - 33 cm. In matig/goede staat.
Set van acht 19e eeuws Japans porseleinen Imari borden met floraal decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Japans Imari porselein. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Bestaande uit twee kopjes + twee borden. Afmeting: 8,5 - 25 cm. In goede staat.
Opengewerkte, octagonale, Japans porseleinen Imari schotel met floraal/wagen decor. Bodemmerk. Afmeting: 6 x 27,5 x 27,5 cm. In goede staat.
Een stel antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met reliëf figuren/olifanten + goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 47 + H 48 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen Satsuma figuur/quan yin, met goud decor + bodemmerk. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.
Groot lot Kutani porselein. 19e Eeuw. Onder andere; wierookbrander, pijpvazen, kommen, kopjes/schotels et cetera. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen scheerbekken met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 26,8 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuws Japans porseleinen Imari schotel met houten houder. Afmeting: Ø 40 cm. In goede staat.
7-Delige Imari porsleinen sweet meat set met coulissen decor. Twee delen gelijmd. Afmeting: 11,5 - 14 cm. In redelijk goede staat.
Chinees porseleinen Sung schaal met groen glazuur + draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20,8 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen Satsuma schaal met geisha's in landschap/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x 11 x 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen yixing theepot met bloesem decor. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: 9 x 18,5 x 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose schotel met berglandschap/figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 15,2 cm. In redelijke staat.
Lot China. Antiek. Bestaande uit: 2x Celadon gemberpot met floraal decor. Messing overlay foo hond op houten console. 19e Eeuw. Afmeting: 9 x 10 x 5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur en granaatappel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Encre de Chine bord met decor van vissende Europeaan + goud decor. Afmeting: Ø 22,1 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen schotels met zilveren hengsel. Octagonaal van vorm. Afmeting: 10 x 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met floraal decor + karakter tekens decor. Gat in bodem. Gerestaureerd. Afmeting: H 13 x Ø 22 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met ijzeroxide rood floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 42,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met krijger in landschap decor. Afmeting: H 33,6 cm. In goede staat.
Vijf delen divers aardewerk. China. 1x Familie Verte gemberpot met bodemmerk. 1x Yixing theepot met draak + bodemmerk. 1x Porseleinen trekpot, floraal decor. 1x Dekselvaas, sepia landschap. 1x Schaal ...
Chinees porseleinen bloemvormige schaal met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 25 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen Imari kop + schotels. Landschap/floraal/ goud decor. Afmeting: 5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemcup met landschap/figuren decor. Afmeting: 15,7 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuws Chinees porseleinen kommen met deksel + onderzetter, Familie Verte floraal + bodemmerk. En één pot met tuin/vlinder/pioenroos decor, met bodemmerk. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Chinese, octagonale porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 23,2 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Kantonees dienblad met figuren/floraal/dieren en goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: 27 x 24 x 1 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met ramskoppen. Bodemerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose plaquettes. Met decor van figuren en tekst + signatuur. Afmeting: H 20,1 x B 13,2 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees familie rose porselein. 1x Kom met floraal decor, haarlijn. 1x Schotel met floraal decor, geel, goed. 1x 19e Eeuws bordje met decor van vogels op bloesemtak, tekst en signatu...
Antieke Chinese, uit bamboe gesneden penselenvaas met kraanvogel decor. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Vijf delen Japans/Chinees porselein. 1x bord, 18e eeuw, chips. 2x Japanse schotel, circa 1900, goed. 2x Chinees porselein, goed. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm.
Chinees porseleinen tulpenvaas in cheng lung-stijl. Pioenroos decor. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee vierkante Chinees porseleinen vazen met lichtblauw glazuur en reliëf decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselschaal met pioenroos decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Twee chips. Afmeting: H 16,8 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen wierookstokhouder op console, met turkoois-kleurig glazuur. Opengewerkt/floraal decor. Afmeting: H 10 x Ø 6,2 cm.In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte rolwagen vaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 47,3 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schotels met tuin decor. Eén gaaf. Eén met kleine haarlijnen. Afmeting: Ø 27,5 - 28,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen theebus met kostbaarheden decor + tekst. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuws Chinees porseleinen kopjes met landschap/peterselie decor. Vier tekens Kang Xi bodemmerk. Eén kopje chip. Afmeting: H 5 x Ø 8,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met fabelwezen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met groen schubachtig glazuur. Afmeting: H 27,7 cm. In goede staat.
Dikwandige Chinees porseleinen drakenschotel. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 34,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselen/brushpot met geisha/zotjes in tuin decor. Afmeting: 15,5 x Ø 18 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Haarlijn bodem. Afmeting: H 10 x Ø 28,8 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon pijpvaas. Vaas is gelijmd op terracotta basis. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws Chinees porseleinen kommen met figuren in landschap decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 10,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen klapmutskom met hoogwaardigheidsbekleder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,2 x Ø 20,7 cm. In goede staat.
Twee ossenbloed-kleurige Chinees porseleinen vierkante vazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood/paars glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 cm. In goede staat.
Twee olijf/oker-kleurige Chinees porseleinen vazen met reliëf decor + koppen. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 15,3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen zouthouders met floraal decor. Eén chip. Afmeting: H 5 x Ø 7 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bonsai plantenbak. Dubbelwandig + opengewerkt. Randfrit. Afmeting: 6 x22,5 x 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met blauw glazuur en groen draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,6 x Ø 15,6 cm. In goede staat.
Chinese, vierkante yixing theepot met karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 16,5 x 11 cm. In goede staat.
Lot met 20 delen divers antiek Chinees porselein. 17e - 18e Eeuw. Onder andere; zouthouder, goed. Kang Xi kopjes + schotels, tevens Cheng Lung schotels + kopjes. Zes kopjes goed, vijf schotels goed. Z...
Twee delen Chinees porseleinen Kantonees Familie Rose. 1x Melkkan, goed. 1x Theekan, haarlijnen. Afmeting: 13 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 17,7 cm. In goede staat.
Fijn gestoken antieke Chinese lakstempel van natuursteen. Met kylin en jongen. Afmeting: 9 x 8,5 x 9 cm. In goede staat.
Antiek Chinese bronzen rituele scepter. Verzilverd/verguld. Gedecoreerd met gezichten + tekens. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schotel met tuin decor. Afmeting: Ø 32,2 cm. In goede staat.
Dikwandige 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/goud decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 9 x Ø 20,1 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen stemcup met rondom karaktertekens. Afmeting: H 11,5 x Ø 17,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon vazen met groen glazuur. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Groot houtgestoken Chinees boeddha figuur. Bladverguld met spiegelstukjes. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 - Ø 15,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met floraal/goud decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen theebus met rondom zotjes decor. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte schotel met diverse figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 42,2 cm. In goede staat.
Zware Chinees porseleinen celadon vaas. Afmeting: H 23,3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen borden 1x Kang Xi met tuin decor en vier tekens bodemmerk, goed. 1x Cheng Lung met tuin/hert decor, randfrit + chip. Afmeting: Ø 23 - 25,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met mintgroen craquelé glazuur + tekst bodem. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Chinees porselein. 1x 18e Eeuwse trekpot met floraal decor, binnenrand deksel gelijmd, haarscheur handgrip. 1x 18e - 19e Eeuwse Kang Xi kom met baars/steur decor, vier tekens bodemme...
Chinees porseleinen Familie Verte meiping vaas met Chinese goden in landschap + goud decor. Afmeting: H 35,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met goudkleurig glazuur + tekst. Met bodemmerk. Afmeting; H 4,6 x Ø 5,9 cm. In goede staat.
Chinese, houtgestoken vergulde boeddha met polychromie en spiegelglas. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kopje met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 7 cm. In goede staat.
Oud Chinees amulet van jade, met reliëf decor. Afmeting: 17 x 7,5 x 1,1 cm. In goede staat.
Drie delen divers China. Bestaande uit; Zalmkleurige porseleinen theepot met vogel decor. Hardhouten wierookstokjes-houder. Porseleinen vogelvoer houder. Afmeting: 9- 28 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen inktpot met floraal decor. Cheng Lung. Randfrit glazuur. Afmeting: 5 x 10 x 10 cm. In goede staat.