Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Chinese vaas, H 16,8 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Twee chips. Afmeting: H 16,8 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese brushpot
Startpreis 400 EUR

Chinese rolwagen vaas, H 47,3 cm.
Startpreis 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte rolwagen vaas met figuren in landschap decor. Afmeting: H 47,3 cm. In goede staat.

2x Cheng Lung bord Ø 27,5 - 28,5 cm.
Startpreis 200 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schotels met tuin decor. Eén gaaf. Eén met kleine haarlijnen. Afmeting: Ø 27,5 - 28,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese theebus, H 14 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen theebus met kostbaarheden decor + tekst. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Zes Chinese kopjes Ø 8,6 cm.
Startpreis 300 EUR

Zes 18e eeuws Chinees porseleinen kopjes met landschap/peterselie decor. Vier tekens Kang Xi bodemmerk. Eén kopje chip. Afmeting: H 5 x Ø 8,6 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 44,5 cm.
Startpreis 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met fabelwezen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.

Celadon vaas, H 27,7 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen celadon oorvaas met groen schubachtig glazuur. Afmeting: H 27,7 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 34,3 cm.
Startpreis 300 EUR

Dikwandige Chinees porseleinen drakenschotel. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 34,3 cm. In goede staat.

Chinese brushpot Ø 18 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen penselen/brushpot met geisha/zotjes in tuin decor. Afmeting: 15,5 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 28,8 cm.
Startpreis 80 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Haarlijn bodem. Afmeting: H 10 x Ø 28,8 cm. In redelijke staat.

Celadon pijpvaas, H 20,5 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen celadon pijpvaas. Vaas is gelijmd op terracotta basis. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

2x Chinese kom
Startpreis 150 EUR

Chinese klapmuts kom Ø 20,7 cm.
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen klapmutskom met hoogwaardigheidsbekleder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,2 x Ø 20,7 cm. In goede staat.

2x Chinese vaas, H 39,5 cm.
Startpreis 300 EUR

Twee ossenbloed-kleurige Chinees porseleinen vierkante vazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 15,5 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen bord met rood/paars glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 cm. In goede staat.

2x Chinese vaas
Startpreis 400 EUR

Chinese bonsai bloembak
Startpreis 140 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen bonsai plantenbak. Dubbelwandig + opengewerkt. Randfrit. Afmeting: 6 x22,5 x 16 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15,6 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen kom met blauw glazuur en groen draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,6 x Ø 15,6 cm. In goede staat.

Yixing theepot (vierkant)
Startpreis 200 EUR

Chinese, vierkante yixing theepot met karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 16,5 x 11 cm. In goede staat.

2x Kantonees porselein
Startpreis 50 EUR

Twee delen Chinees porseleinen Kantonees Familie Rose. 1x Melkkan, goed. 1x Theekan, haarlijnen. Afmeting: 13 - 21 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 17,7 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 17,7 cm. In goede staat.