Twee Chinees porseleinen dekselvazen met vier tekens Kang Xi bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Paradijsvogel/floraal decor. Deksels zitten vast. Eén deksel randfrit. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuws ronde Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose dekseldozen met figuren/dieren/floraal en goud decor. Afmeting: 5 - 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal/goud/draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16,3 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuws Chinees porseleinen blue powder deksel-kommen met floraal/goud decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 14,2 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuws Chinees porseleinen powder blue kom met floraal/goud decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 26,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Verte borden met floraal/goud/reliëf decor. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuws Chinees porseleinen Wanli schotels met Chinese Muur decor. Alléén randfrit, verder in goede staat. Afmeting: Ø 15 cm.
Vier 18e eeuwse Chinese porseleinen diepe borden met tuin decor. Drie borden goed. Eén bord chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Haarlijnen + chips. Eén bord gelijmd. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijke staat.
Zeldzame Japanse bronzen meiji vaas met vleermuizen, dierenkoppen, messing + zilver + vergulde inleg. Floraal met libelle + verso wijsheer in landschap. Bijzondere kwaliteit. Afmeting: H 32,3 cm. In z...
Chinees porseleinen ruby back bord met Familie Rose decor/tuin met vogel decor. Afmeting: Ø 13,9 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e eeuws Chinees porseleinen trekpot met zilveren montuur en floraal decor. Afmeting: 28 x Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 22,8 cm. In goede staat.
Lot met zeven antiek Chinees porseleinen bibelot vaasjes. Eén vaas met chip. Afmeting: H 4 - 9 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws Chinees porseleinen Wucai dekselpotten met decor van feest vierende figuren in landschap. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/draken/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuws Kang Xi revival schotels met vier tekens bodemmerk. Geisha met zotje in tuin. Iets randfrit. Afmeting: Ø 10,7 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met lange lijs decor. Met bodemmerk. Vijf kopjes goed. Eén kopje beschadigd. Vijf schotels goed. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 6,3 - 10 cm. In...
Lot 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit 5x kop + 6x schotel. Perzik/floraal decor. Twee schotels goed. Vier schotels haarlijn. Drie kopjes goed. Twee kopjes, één haarlijn, één chip. Afmet...
Zeldzame antiek Chinees/Japanse zilveren gemberpot met filigrain florale bewerking, geplaatst op 3 poten. De gemberpot is voorzien van een losse zilveren binnenbeker. De buitenkant is voorzien van flo...
Twee antiek Chinees porseleinen kang xi borden met pioenrozen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Twee diepe Chinees porseleinen draken-borden met dubbele blauwe bodemring. 19e Eeuw. Afmeting: H 6 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi borden met tobacco leaf decor. Beide borden minimale chip. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met kostbaarheden decor en vier tekens bodemmerk. Dubbele blauwe bodemring. Bovenste gedeelte gerestaureerd. Afmeting: H 34 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Imari borden met tuin/vogel/goud decor. Hectagonaal. Enkele chip. Afmeting: Ø 22 cm.In redelijk/goede staat.
Groot lot oud/antiek Chinees porselein. Onder meer; Kang Xi, Familie Verte, Cheng Lung et cetera. 17e, 18e en 19e Eeuw. Beschadigd, maar ook delen goed. Afmeting: 5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen vaas met lange Lijs/floraal/vogel/vleermuis decor. Vier tekens bodemmerk. Kang Xi. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. Vlinder/floraal/draken decor. Eén deksel chip gelijmd, verder goed. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees porselein. Bord met landschap/floraal decor, haarlijn + chips. Grote Kang Xi kom met bodemmerk, floraal decor, twee haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 18 - 21,5 cm. In r...
Twee 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi stijl dekselvazen met floraal/vlinder decor + vier tekens bodemmerk. Deksels chips. Vazen goed. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen Kang Xi pijpvaas met floraal/vogel decor. Zes tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. 5x kop + 4x schotel. In goede staat, alleen randfrit. Afmeting: 6,5 x Ø 13 cm.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met tuin/bamboe decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Chinees porseleinen Kantonees kaststel met paradijsvogel/floraal decor. Met bodemmerk. Eén vaas heeft breuk. Afmeting: H 30 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen borden met floraal decor. Twee borden haarlijn. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees porseleinen Kang Xi stijl kop + schotels met coulissen decor. Met vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Schotels goed, 1x randfrit. Kopjes goed, iets randfrit. Afmeting: 6,5 x Ø 12 cm. In...
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Chip + haarlijn. Afmeting: Ø 28,2 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung mosterdpot met hanengevecht decor. Handgrip gelijmd. Afmeting: 13,5 cm. In redelijke staat.
Twee bijzonder grote 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung kommen met geisha + zotjes in tuin + floraal decor. 1x Haarlijnen + chip. 1x Gelijmd, gekramt, haarlijnen. Afmeting: H 16,5 x Ø 41,5 cm. I...
9x 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop + schotels. Peterselie/tuin decor. Vier tekens bodemmerk, met dubbele bodemring. Negen schotels goed, één schotel chip. Zes kopjes goed, twee kopjes chip....
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Twee kleine haarlijnen. Afmeting: H 9,3 x Ø 19,6 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord in Wanli stijl. Tuin decor. Afmeting: Ø 21,6 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen pot met oren. Kostbaarheden + gelukstekens decor. Bodem heeft aflaat opening (origineel). Wijnhouder? Bovenrand randfrit en enkele randrestauraties. Afmeti...
Vier 3-delige rijstkommen met floraal/vogel/tekst decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 9 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi borden. Tuin/koekoek decor. Met bodemmerk. Eén bord randfrit. Eén bord haarlijn + randfrit. Afmeting: Ø 24,6 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Eén bord minimale chips. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 24,8 - Ø 25,2 cm. In redelijk/goede staat.
Set van zes 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Coulissen landschappen en hert decor. Ca Mau Binh Ghuan Cargo. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen boeddha figuur. Tung Ch. 19e Eeuw. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.