Twee delen oud/antiek houtsnijwerk. China. 1x Altaarstuk, 19e eeuw. 1x Kaptafel met parelmoer-inleg, moet worden gerepareerd. Afmeting: 50 - 60 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met vlekken-glazuur. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met paars-achtig glazuur. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Groot lot Chinees/Japans porselein. 18e - 19e Eeuw. 11x China, beschadigd. 1x Japan Satsuma, geisha's in tuin, goed. In matig/redelijk/goede staat. Afmeting: 6 - 32 cm.
Drie antiek Chinees porseleinen gemberpotten met houten deksel en landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 14 - 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met floraal decor + gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Vijf diverse Japans Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden chips. Afmeting: Ø 20 - 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese wierookbrander van brons. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 10 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met tuin decor. Haarlijn bodem. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Lot divers China/Japan. Oud + antiek. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; kommen, benen snuffbottle, parelmoer tablet, lakwerk vaas, Kanton porselein, lakwerk doos. Afmeting: 7 - 28 cm. In redelijk/goede st...
Lot China, divers. 20e Eeuw. Onder andere; spekstenen tempelleeuwen, steengoed, porseleinen figuren, blanc de chine figuur. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen boeddha figuur. Tung Ch. 19e Eeuw. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.
Grote Japanse 8-hoekige schaal met figuren voorstelling en rondom versierd met bloem decor. 19e Eeuw. Eén haarlijn. Afmeting: H 11 x Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Oosters koperwerk. China? Bestaande uit; 1x Chinese opiumpijp met vleermuis/salamander en karakter tekens. 1x Kopergeslagen ghendi schenkkan. 1x Kopergeslagen kom. 19e - 20e Eeuw. Afmeting:...
Japanse schaal + een dekseldoos met parelmoer inleg. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 26 - 48 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese dekseldoos, gemaakt van twee Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x Ø 5 cm. In goede staat.
Lot met twaalf oude Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 1 - 2,3 cm. In goede staat.
Vijf delen divers porselein uit Japan/China. Onder meer; Satsuma, blanc de chine, familie rose cup (chips). Eén deksel satsuma gelijmd. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen. Twee met draken decor. Eén met floraal/vogel decor. 18e - 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 8,5 - 9,5 cm. In goede staat.
Elf delen antiek Japans/Oosters porselein. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 29 -42 cm. In goede staat.
Antiek Japanse cloisonné pijpvaas in Meiji stijl. Floraal decor. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Oude/antieke Tibetaanse tangka. Gouache. Afmeting: H 83 x B 55 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met tekst + signatuur decor. Met bodemmerk. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.