Twee 19e eeuwse Japanse Satsuma porseleinen borden met figuren in tuin decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren in tuin decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Diepe Chinees porseleinen schotel met figurendecors in tuin en Swastika decors. Geribbelde omranding. 18e Eeuw. Afmeting: 6 x Ø 23,5 cm. Gerestaureerd, in redelijk/goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse porseleinen bloempot met landschap/floraal decor. Afmeting: 36 x Ø 52 cm. In goede staat.
Grote Chinese celadon kom met wit craquele glazuur en bodemmerk + etiket. Afmeting: 9,5 x Ø 20,6 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose theepot met floraal/goud decor. Afmeting: 18 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen met floraal/vogel/berglandschap/tekst decor. Gesigneerd. Afmeting: H 200 x B 58 cm. In goede staat.
Zeven Chinees porseleinen kopjes. 17e - 18e Eeuw. Blauw-wit. Cargo scheepswrak. Afmeting: 4,3 x Ø 5,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met zwart craquele glazuur en draak decor. Sung-stijl. Afmeting: H 30 x Ø 14 cm. In goede staat.