Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese dekseldoos
Startpreis 250 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met pioenrozen/vlinder decor + zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 15 cm. In goede staat.

Paar Japanse Satsuma borden ø 21,5 cm.
Startpreis 270 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Satsuma porseleinen borden met figuren in tuin decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese gemberpot
Startpreis 300 EUR

Antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren in tuin decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Diepe Chinese schotel
Startpreis 300 EUR

Diepe Chinees porseleinen schotel met figurendecors in tuin en Swastika decors. Geribbelde omranding. 18e Eeuw. Afmeting: 6 x Ø 23,5 cm. Gerestaureerd, in redelijk/goede staat.

Grote blauwe bloempot, 19e eeuw
Startpreis 300 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse of Chinese porseleinen bloempot met Foo-honden en floraal decor. Afmeting: 38 x Ø 51 cm. In goede staat.

Grote blauwe bloempot, 19e eeuw
Startpreis 300 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse porseleinen bloempot met landschap/floraal decor. Afmeting: 36 x Ø 52 cm. In goede staat.

Grote Chinese celadon kom
Startpreis 300 EUR

Grote Chinese celadon kom met wit craquele glazuur en bodemmerk + etiket. Afmeting: 9,5 x Ø 20,6 cm. In goede staat.

Chinees Fam. Rose theepot
Startpreis 300 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose theepot met floraal/goud decor. Afmeting: 18 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 300 EUR

Chinese wit porseleinen vaas met blauwe draken. Afmeting: 23,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Startpreis 300 EUR

Chinese houtgestoken penselenpot uit boomstam. Floraal/hert decor. Afmeting: 16 x 12 x 13 cm. In goede staat.

2x Chinees rolschilderij
Startpreis 300 EUR

Twee oude Chinese rolschilderijen met floraal/vogel/berglandschap/tekst decor. Gesigneerd. Afmeting: H 200 x B 58 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese/Kantonese lampenvoeten
Startpreis 300 EUR

Twee antieke Chinese/Kantonese porseleinen lampenvoeten met bronzen monturen, schildpadden. Eén is beschadigd. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 300 EUR

Chinese porseleinen vaas met celadon-kleurige glazuur en ramskoppen. Afmeting: 15,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

2x Japanse borden
Startpreis 300 EUR

Twee 18e eeuwse Japanse gecontourneerde porseleinen diepe borden met bodemmerk. Arita. Figuren in boot decor. Eén bord randschade. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees jade amulet op standaard
Startpreis 300 EUR

Antiek Chinees jade amulet op pvc standaard. Afmeting: 6 x 5,6 x 0,8 cm. In goede staat.

Chinees schaaltje
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen schaal met eenden in landschap decor. Glazuur randschade. Afmeting: 4 x 16,5 x 12,5 cm. In goede staat.

Chinese bamboe waaier
Startpreis 300 EUR

Chinese bamboe waaier met Chinese familietekens. Afmeting: 33 x 57 cm. In goede staat.

Chinese Blanc de Chine vaas
Startpreis 350 EUR

Grote Chinees porseleinen Blanc de Chine octagonale vaas met Foo-honden en Chinese karaktertekens. Afmeting: 36 x18 x 19 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen lachende Boedha met bodemmerk. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Chinese schotel
Startpreis 400 EUR

Diepe Chinees porseleinen celadon schotel met vogel/rozetten decor en groen glazuur. Afmeting: 5,5 x Ø 23,3 cm. In goede staat.

7x Chinese kopjes, 17e - 18e eeuw
Startpreis 400 EUR

Zeven Chinees porseleinen kopjes. 17e - 18e Eeuw. Blauw-wit. Cargo scheepswrak. Afmeting: 4,3 x Ø 5,6 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met zwart craquele glazuur en draak decor. Sung-stijl. Afmeting: H 30 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinees kopje
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen kopje met karper decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,2 x Ø 9,2 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese drinkbeker
Startpreis 400 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen drinkbeker met Familie Rose figuren/goud decor. Afmeting: 13 x Ø 9 cm. In goede staat.