Grote antieke Japanse bronzen vaas met waterplanten decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 50 x ø 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen geribbelde celadon pot met grijs craquele glazuur. Randglazuurschade. Afmeting: 9,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen figuur. Geisha. Restvergulding. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Chinees porseleinen chocoladekan met blauw floraal en goud decor. Chine de commande. Eind 18e eeuw. Afmeting: 23 x 21 x 18 cm. In goede staat.
Drie kleine antieke Imari porseleinen trekpotjes. 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
Handingekleurde Japanse gesigneerde prent. Figuren te paard. In wortelnoten lijst. Afmeting: H 53 x B 71 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met tuin/vazen decor. Circa 1800. Eén kop haarlijn, drie schotels goed, 3 schotels haarlijn of chip. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.