Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met zotjes decor. Haarlijnen. Afmeting: 7 x Ø 14,3 cm. In redelijke staat.
Chinees poseleinen dekselvaas met Familie Rose decors chicken gerestaureerd. Afmeting: 23 x Ø 9 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschappen/figuren decor. Met bodemmerk Kang Xi. Afmeting: 6,3 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vazen met landschap decor. Eén vaas professioneel gerestaureerd. Afmeting: 18,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met landschap/pagode decor. Eén chip. Afmeting: 33,5 x 41 cm. Verder in goede staat.
Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuindecor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotel met floraal/landschap decor. Afmeting: Ø 54 cm. In goede staat.
Hoge Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Afmeting: 94 x Ø 44 cm. In goede staat.