Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese schotel Ø 28,4 cm., 18e eeuw
Startpreis 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Kang Xi. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.

Chinese wijsheer
Startpreis 150 EUR

Grote Chinees porseleinen wijsheer met scepter. Floraal + draken decor. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Startpreis 150 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met floraal/insekten decor. Met bodemmerk. Chip en twee haarlijnen. Afmeting: 5,5 x Ø 19,8 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen kom met zwart/bruin verlopen glazuur, binnenin met ranken decor. Sung-stijl. Afmeting: 6,5 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen snuffbottle met floraal/goud en Chinese karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x 7 x 2 cm. In goede staat.

3 Kantonese borden
Startpreis 150 EUR

Drie Chinees porseleinen Kantonese borden met Familie Rose/figuren/Florale decors. 18e - 19e Eeuws. Afmeting: Ø 21,7 cm. In goede staat.

3 Kantonese borden
Startpreis 150 EUR

Drie antiek Chinees porseleinen Kantonese borden met Familie Rose decors. 19e Eeuw. Afmeting: 19 - 22 cm. Enkele chips en verder in redelijke staat.

Jade geisha
Startpreis 150 EUR

Grote Chinese jade gesneden geisha met bloemen. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Chinees terracotta figuur
Startpreis 150 EUR

Chinees geglazuurd terracotta figuur. Chinese vrouw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Japanse/Chinese bloemzuil
Startpreis 150 EUR

Antieke Japanse/Chinese kopergeslagen bloemenzuil met cachépot. Voorzien van floraal/vogels en tekens decor. Afmeting: H 75 x ø 26 cm. In goede staat.

Imari petroleumlamp
Startpreis 150 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Grote Imari schotel Ø 61 cm.
Startpreis 150 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met floraal/paarden in landschap decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 61 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese hocker
Startpreis 150 EUR

Hoge Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Gesigneerd. Afmeting: 92 x Ø 32 cm. In goede staat.

2x Antieke Satsuma lampen
Startpreis 150 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma keramieken petroleumlampen met messing. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 61 x Ø 15 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein
Startpreis 150 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kommen + bolvaasje. Eén kom chip + haarlijn. Afmeting: 5,5 - 15 cm. In goede staat.

Antieke Chinese/Japanse dekseldoos
Startpreis 150 EUR

Grote antieke Japanse/Chinese lakwerk dekseldoos met goudkleurige vogels en bloesemtakken decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x Ø 35 cm. In goede staat.

Grote Familie Verte vaas
Startpreis 150 EUR

Grote Chinees porseleinen zes-kantige Familie Verte vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: 44 x 18,5 x 18,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen vaas met bruine glazuur, tekst en zwart landschap decor. Bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

2x Imari schotels ø 31 cm.
Startpreis 150 EUR

Twee mooie grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels. Gecontourneerd. Met vlinder/vleermuizen en goud decor. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Startpreis 150 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 20 - ø 8 cm. Professioneel gerestaureerd aan hals, verder in goede staat.

2x Gemerkte Chinese vazen
Startpreis 160 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen met bodemmerk, floraal/vogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 32 x ø 14 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese trekpotten
Startpreis 175 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen trekpotten. Eén maal octogonaal, beschadigd, 18e eeuw. Eén maal floraal, 19e eeuw, beschadigd. Eén maal floraal/creme, circa 1900, goed. Afmeting: 12 - 15 cm. In redel...

Chinese vaas
Startpreis 180 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel. 19e Eeuw. Afmeting: 43 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese loep met jade
Startpreis 180 EUR

Chinese loep met wit metaal en jade. 20e Eeuw. Afmeting: L 17,5 cm. In goede staat.