Grote antieke emaille thermometer. Orion getrou bij hitte en kou. Motorolie. Jan van Heyningen Fabriek. Circa 1920. Afmeting: 85 x 20 cm. In goede staat.
Tien oude/antieke emaille en blikken reclameborden. Divers. Onder andere: Klok zeep, chocolademelk, zuurkool et cetera. Afmeting: 8 - 37 cm. In goede staat.
Twee antieke emaille reclameborden. 30-er Jaren. Eén maal Van Nelle Koffie-Thee, bijschilderingen. Eén maal Roest's Pluimveevoeders, bijschilderingen. Afmeting: 58 x 44 cm / 58 x 38 cm. In redelijk/go...
Oude ijzeren vleeshaak met kunststof slagerij decoratie materiaal. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.
Vijf antieke creme-kleurige voorraadblikken met diverse reclame. Circa 1900. Afmeting: 19 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude emaille/litho reclameborden. Bestaande uit: Lithografie, blik, Duitsland, circa 1910, Hitchinson Gummiabsätze + dubbelzijdig emaille Lyons Tea, bijgeschilderd + Kweekers Zoete Most, bijgesch...
Grote oude 30-er jaren jongens paspop met echt haar, kleding en lederen schoenen. Afmeting: H 146 cm. In goede staat.
Drie maal drankreclame. 60-er Jaren. Bestaande uit: Black & White Whisky + Martini Rossi reclame (composiet) + Glazen Martini Rossi fles. Afmeting: 26 x 26 x 20 cm / 42 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Twee antieke beweegbare etalage poppen met kleding. Circa 1920. Mogelijk restauraties. Afmeting: H 107 - 132 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Duits antiek schoenmakers hout beschilderd reclamebord. Circa 1910. Met de tekst: 'Von Norden, Osten, Süden, Westen besohlt mein Meester am besten'. Afmeting: 185 x 58 cm. In goede staat.
Oud/antiek van Houten's Rona Cacao emaille reclame bord. Circa 1930. Randen iets bijgeschilderd. Afmeting: 37,5 x 60 cm. In goed e staat.
Twee reclame figuren. 30-er / 60-er Jaren. Papier maché. Bestaande uit: Van Nelle Tabak figuur, arm bevestiging gerestaureerd + Sandeman Sherry figuur. Afmeting: 35 - 55 cm. In goede staat.
Lot van acht blikken reclameborden. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf antieke glazen soda spuitflessen. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.
Twee maal oud Hollandse lichtreclame. 1960 - 1970. Eén maal Verkade + Droste Pastilles Haarlem. Afmeting: 29 - 37 cm. In goede staat.
Grote antieke vernikkelde koperen kruideniers dispenser vol met koffie en erwten. Circa 1910. Afmeting: 70 x 45 x 80 cm. In goede staat.
Zeldzaam oud emaille tabak reclamebord. Elani Kwa Wanunuaji Wa Tumbaku. Made in Holland. The happy smoker - Nijmegen Groningen. Afmeting: 49,5 x 74 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude authentieke emaille reclameborden. Eén maal Delfia mengvoeders, Calvé-Delft. Eén maal Azon bleekt reiningt en ontsmet. Randen iets bijgewerkt. Afmeting: 40 x 26 cm / 47 x 32 cm. In redelijk/...
Eénentwintig oude/antieke cacao blikken. Onder andere zeldzame Kwatta et cetera. Afmeting: 15 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke N.V. van Melle's Toffee kruideniersblikken. Breskens Hollands. Circa 1910. Afmeting: 30 x 25 x 22 cm. In goede staat.
Lot van circa dertig stuks oude/antieke kartonnen reclameborden et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands Art Deco handgeschilderd ontwerp. Holland Amerika Lijn. Circa 1930. Aquarel op papier. Afmeting: 32 x 50 cm. In goede staat.
Twee authentieke emaille reclameborden. Bestaande uit: Stookt Union briketten + Ibis Shag, Dobbelmann lekker... man!. Bijschilderingen. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 47 x 31,5 cm / 47 x 31 cm. In redel...
Zeldzame zeer grote antieke blikken voorraad kruideniersblik. Deventer Stoom Koffiebranderij Denekamp & Peteri. Afmeting: 75 x 47 x 37 cm. In goede staat.