Twee delen antiek handbeschilderd porselein met floraal decor. Eén maal Ampfora vaas, Frankrijk. Eén maal tazza, Silezia. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Duits porselein. Bestaande uit: Vrouw met bloempot, Volkstedt, 19e eeuw, bloem weg. Porseleinen kewpie, Höchst. 'Scherts' flessendop. Sarotti Mohr Austria. Kat wast hond. Afmeting: 4...
Zes delen antiek porselein. Bestaande uit: Twee maal China vissen decor + bodemmerk, 18e - 19e eeuw en Kang Xi. Vier maal Japan, circa 1900, kraanvogels + waterpartij + bodemmerk. Afmeting: 12 - ø 18 ...
Zes oude porseleinen vazen, Duitsland et cetera. Twee maal kobalt blauwe vazen, onder andere Hutschenreuther. Herend. Rosenthal. Geierstal. K.P.M. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
3-Delig antiek Petrus Regout Maastricht kaststel met floraal decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 30 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antiek porseleinen Engelse Staffordshire honden met bodemmerk (3 boombladeren). Circa 1900. Afmeting: 20-21cm. In goede staat.
Drie Hollandse Fayence borden. Makkum, Delft. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kleine Maukkumer schotel, polychrome. Delft, Porceleyne Fles, floraal/tekst verso. En een grote Makkumer polychrome sierschotel m...
Deens porseleinen Royal Copenhagen figuur. Naaistertje, Nr. 1314. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Zeven 19e eeuwse polychrome Fayence borden. Enkele chips. Afmeting: ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Duits Meissen porselein. Schaal + vaas. Floraal + goudrand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Oude Hummel figuur. Duitsland. Meisje met kuikens. 1950 - 1955. Afmeting: H 9 cm. In goede staat.
Twee maal Delfts Fayence. 20e Eeuw. 1x Porceleyne Fles schaal + 1x Porceleyne Fles Delftse vaas met floraal decor. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Zeven maal divers (Duits) porselein. Circa 1930 - 1960. Kandelaar, roos beschadigd. Auerhaan gelijmd. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude porseleinen figurengroep. Schakende figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 25 x 13 cm. In goede staat.
Klein 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel. Eén vaas + één deksel beschadigd. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijke staat.
Diverse Duitse steengoed kannen/bierpullen. Waarvan één met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.
Tsjechisch Art Deco koffieservies. Circa 1930. Theepot tuit beschadigd, los erbij. Melk + suiker en zes kop + schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Hollandse keramieken vazen in Art Deco-stijl. Waarvan één gemerkt KV246. Circa 1930 - 1950. Met groen glazuur en groen/geel glazuur. Afmeting: Ø 18 - Ø 20 cm. In goede staat.
Drie delen aardewerk. Bestaande uit: Steengoed baardmankruik, circa 1930. Chinees bordje, 19e eeuw, chip. Fayence polychrome bordje, gerestaureerd. Afmeting: 12 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Porseleinen figuren groep. Damspelende figuren. Tweede helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 13 x 20 x 30 cm. In goede staat.
Vier diverse oude/antieke porseleinen grote schotels. Bestaande uit: Imari, 19e eeuw, goed. Blue Danube, Zwiebelmuster, beschadigd. China, Kanton, goed. Satsuma, circa 1920, goed. Afmeting: Ø 30 - 37 ...
Porseleinen figuur op messing voet, Spanje. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Duitse keramieken Jugendstil Villeroy & Boch bloempotten. Circa 1910. Afmeting: H 22 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee keer 6-pas tegeltableau. 20e Eeuw. Dieren met bloemen. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In goede staat.