Antiek Hollands Delfts 6-pas tegeltableau met molenlandschap en figuren. Drie tegels scheuren. Circa 1920. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In redelijke staat.
Antieke aardewerken vaas. Gemerkt NMF, Nijmeegse kunst aardewerk fabriek. Met hagedis. Beschadigd. Circa 1910. Afmeting: 33 cm. In redelijke staat.
Hildo Krop. 1884 - 1970. Platelen wit geglazuurde figuur. Scheepswerf arbeider. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Drie maal Hollands Flora Gouda plateel. 50er Jaren. Eén maal vaas, meeuwen, chip bodemrand. Eén maal plaquette kaketoe, goed. Eén maal plaquette paarden, goed. Afmeting: 23 - 27 cm. In redelijk/goede ...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met tuin en florale decor. Alle haarlijn. Afmeting: 14 - ø 14,5 cm. In redelijke staat.
Twee grote oude porseleinen figuren met paarden. Eén maal wit, nr.: 5194. Eén maal Neu Tettau, ploegende paarden, stukje oor af. Afmeting: 30 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal 19e eeuws Japans Imari porseleien. Bestaande uit: Twee dekselvaasjes, één chip deksel + één vaas. Florale decor. Afmeting: 15 - 21 cm .In redelijk/goede staat.
Zes maal divers porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Meissen melkkan, twee trekpotjes van Höchst + Fürstenberg, Majolica dekseldoos, Royal Fine Porcelainde dekseldoos, pillendoosje. Afmeting: 7 - 13 cm...
Zeven maal diverse antieke keramieken kastkommen. Onder andere Petrus Regout, Sphinx, goudsteen. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse porseleinen figuren. Jongen en meisje met manden. Eén hengsel beschadigd. Afmeting: 25 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met landschap decor. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen knobbelvaas op houtgestoken console. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x ø 18 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met melk en bloed. Floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen lachende boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Verte vazen met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 20 x 11 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse historisme bierkruik met kabouter decor en spreuk. Circa 1880. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Vijf maal Chinees porselein. Gelithografeerd. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Vier porseleinen kommen met floraal decor, eierschaal, bodemmerk. Eén opengewerkte vaas met landschap decor. Afmetin...
Grote Chinees porseleinen Blanc de Chine vaas. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Acht maal Maria figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie maal aardewerk, Goebel gemerkt. Verder metaal, terracotta en kunststof. Afmeting: 9 - 21 cm. In goede staat.
Twee maal porselein. 20e Eeuw. Eén maal Bing & Gröndahl, meisje. Eén maal Thüringen, ganzenhoedster. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde porseleinen Franse schaal met zilveren beugel. Landschap met figuren, koeien en goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen trekpotje met rood bodemmerk. Landschap + tekst decor. Afmeting: 9 x 17 x 11,5 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Man en vrouw met bloemen. Minimale chip mogelijk. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Zes maal oud/antiek divers porselein. Bestaande uit: Eén bloempot Limoges France. Twee amfora vaasjes in Weense-stijl, circa 1900, één deksel + oor gelijmd. Eén Herend kaarskandelaar. Eén dekselvaas, ...
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen vazen. Bestaande uit: Pijpvaas, floraal. Knobbelvaas, floraal. Twee kraagvazen, floraal. Eén chip. Afmeting: 15,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Negen Spaanse porseleinen ganzen. N.A.O. en één maal Lladro. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese Yixing theepotten met bodemmerken, bloesem en draken decor. Afmeting: ø 9 cm - ø 12 cm. In goede staat.
Drie oude Japanse/Chinese porseleinen Raku thee ceremonie kommen met diverse craquele glazuur. Afmeting: 10,5 - 12 cm ø. In goede staat.
Twee Duitse E.N.S. Volkstedt porseleinen figuren. 20e Eeuw. Aap en jonge vogel. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote handbeschilderde porseleinen sierschotel. Landschap met stad en figuren + goudrand. Gaatje voor wandbevestiging. Afmeting: ø 31,7 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees celadon porselein. Haan, pot, ganesha. 20e Eeuw. In goede staat.
Vier maal antiek Hollands plateel. Beschadigingen. Bestaande uit: Schenkkan, Gouda 331 M.B. Amfora vaas, circa 1915, chip bodemrand. Schaal, Plato Holland 883/30 203, gelijmd. Schenkkan, Schoonhoven H...
Chinees porseleinen ossenbloed vaas. Gerestaureerd. Afmeting: 19 cm. In matige toestand.
Twee oude Hollandse keramieken papbordjes met 17e eeuwse figuur voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: ø 17 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen bordjes met florale decors en bodemmerk. Eén bord beschadigd. Afmeting: 19,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Kantonese vazen met Geisha's in interieur en bodemmerken. Eén vaas chip bovenrand. Afmeting: 25 x 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie oude/antieke beschilderde porseleinen borden met florale en figuren decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 22 - 34 cm. In goede staat.
Duits handbeschilderd 9-pas tegeltableau door H. Francken. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 x B 47 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden met florale decor. Eén chip. Afmeting: ø 21 - 31 cm. In goede staat.
Zes maal Delfts porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee kaarskandelaren met figuren bij bron. Twee inktpotten figuren met melkkan, één voet gelijmd. Eén penhouder. Eén strandstoel. Afmet...
Drie maal ingelijste Chinees porseleinen vazen. Bodemmerken. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 64 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen trekpot met florale decor. Chip tuit en deksel. Afmeting: 10 x 10 x 14 cm ø. In redelijke staat.
Oude Duitse porseleinen Rosentahl vaas. Circa 1980. Handgemalt W.M. Selb. Florale decor met goud. Afmeting: 31 x ø 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Höchst porseleinen groep. Man mist onderbeen. Afmeting: 4,5 x 6 x 3 cm. In redelijke staat.
Verzameling van acht geglazuurde keramieken bolvaasjes. Diverse gemerkt, onder andere Texel. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Dertien antieke Hollandse tegels. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal Chinees porselein. Eén maal Familie Rose + bodemmerk, 19e eeuw. Eén maal floraal/goud decor, circa 1900. Eén maal kom, floraal, circa 1930. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Lowestoft decor. Bestaande uit: Groot bord, haarlijn. Drie diepe borden, haarlijn. Afmeting: ø 12,5 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Duits porseleinen Goebel figuur. Twee flamingo's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Oud Duits porseleinen Rosenthal figuur. Kunstabteilung. Boeren meisje met pop. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Imari porseleinen sierschotels. Eén maal paradijsvogel decor. Eén maal bloemvaas + Foo honden decor. Afmeting: ø 37 - 40 cm. In goede staat.
Antiek Chinees roodlak dekseldoosje met vogel en bloesemtak decor. Afmeting: 3,5 x 9 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Chinese roodlak dekseldoos met berglandschap decor. Afmeting: 5 x ø 9 cm. In goede staat.
Kleine oude Chinese Yixing trekpot met bodemmerk en florale emaille decor. Afmeting: 11 x ø 6,5 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. 20e Eeuw. Eén maal powder blue vaas, floraal + bodemmerk. Eén maal celadon vaas. Afmeting: 23 - 28 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met draken, paradijsvogel en olifantenkoppen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Zéér grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvaas met florale, figuren en landschap decor. Minimale beschadigingen kraag. Afmeting: 61 x ø 23 cm. In goede staat.
Vier maal oud porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Groep op messing basement, gemerkt met anker, minimale chip bloem. Vrouw op canape, Madame Recamiër, Sitzendorf, hoofd gelijmd. Vrouw ach...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met florale decor. Twee haarlijnen. Afmeting: ø 28,5 cm. In redelijke staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen theekannen. 20e Eeuw. Eén maal Zwiebelmuster. Eén maal roos en goud decor. Chipje roos. Afmeting: 24 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Oude handbeschilderde Franse porseleinen Empire-stijl vaas. La porcelaine de France Paris. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
19e Eeuws handbeschilderd porseleinen theeservies met blindmerk. Frans fabrikaat. Hollandse beschildering in mangaan. Op deksel suikerpot Utrecht 1882 C.M.V. Fec. Achttien-delig. Enkele chip mogelijk....
Tien delen antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 9x schotels + 1x tassa. Enkele chips. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met deksel. Figuren decor + stempels. Afmeting: 6 x ø 10,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vogels, insecten en bloesem decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil keramieken vaas met opgewerkt floraal koper sierwerk. Circa 1915. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Floraal/vogel decor. Plus vier soeplepels. Twee kommen goed, vijf kommen chips of haarlijn, vier lepels chips. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met florale/vlinder decor. Hengsel gelijmd + chip deksel. Afmeting: 8 x 14 x ø 8 cm. In redelijke staat.
Drie maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Theepot, floraal, chip tuit. Schaal met landschap decor, goed. Schaaltje bloemvaas decor, haarscheur + chip. Afmeting: 11 - 25 cm. In redelijk/goe...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gecontourneerde borden met karpers en tuin decor. Eén bord haarlijn. Eén bord gelijmd. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijke staat.
Groot oud Chinees porseleinen fantasie figuur met dierenkop. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees porseleinen fantasie figuur met dierenkop. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Twee zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met florale en geisha decor. Afmeting: ø 41 - 46 cm. In zeer goede staat.
Grote Japanse Imari porseleinen vaas met tuin/goud decor. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse gecontourneerde Imari porseleinen sierschotels met florale decor. Afmeting: ø 40 - 46 cm. In goede staat.
Acht maal Hollands Fayence aardewerk. Bestaande uit: Delftse vogel, polychroom, 19e eeuw. Drie maal Tichelaar polychrome schotels. Twee 18e eeuwse bordjes, haarscheur. Grote 18e eeuwse schotel, gekram...
Grote Japans porseleinen sierschotel met landschappen decor in coulissen. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinese borden. Bestaande uit: Twee maal Imari, 18e eeuw, beschadigd. Twee maal Familie Rose, 18e eeuw, beschadigd. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In matige staat.
Bing en Grøndahl porseleinen kievit. 1980 E.B. Afmeting: 14 x 15 x 7 cm. In goede staat.
Zuid Holland platelen Breetveld vaas. Nr. 1822 B. 51. Abstract kleurrijk decor. Circa 1915. Afmeting: 26 x 16,5 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Twee borden minimale chips. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse handbeschilderde Frans porseleinen bloempot met onderschotel. Met decor van landschap met herder, herderin en vee. Blindmerk P. Afmeting: 23 x 23,8 cm ø. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen kommen met florale decor en bodemmerk. Drie kommen licht beschadigd, twee maal chip + één maal haarlijn. Afmeting: 7 x 17 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Japanse Kutani porseleinen vaas met floraal, schildpad, goud, vogels, kraanvogels, geisha's decor. Afmeting: 55 x 31 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselpotten met florale decor. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen decor. Eén beschadigd. Twee met lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met bloemvaas decor. 1x Randrestauratie. Afmeting: 26,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zestien antieke Hollandse tegels. 18e - 19e Eeuw. Diverse decors. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Duitse antieke porseleinen figuren. Gemerkt Sitzendorf, gebroeders Voigt. 19e Eeuw. Eén slecht horende man in robe. En een dienstmeid met thee. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde Duitse porseleinen bonbonniere met opgewerkte bloemen. Gemerkt met kruis en T. Potschappel. Haarscheuren. Afmeting: 16 x 14,5 cm. In matige staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren in tuin decor + tekst. Bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 13 x 16 x ø 11 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met Kang Xi. Bodemmerk. Florale en vaas decors. Afmeting: 39 x 16,5 ø cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose borden met figuren op terras voorstelling. Bij één bord twee minimale randglazuur chips. Afmeting: ø 20,6 cm. In goede staat.
Grote Duitse Meissen porseleinen tafellamp. Handbeschilderd met bloemen en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.