Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Chinese munten-pop, metalen Chinees polychrome, twee geglazuurde tempelleeuwen, Chinese houtgestoken godheid. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.
Twee 60-er jaren bureaulampjes. Eén maal rood/bruin Hala Zeist, genaamd Bartje + één maal aluminium, ongemerkt, buigbaar. Afmeting: 23 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Judaica borduursel. Floraal. Afmeting: 30 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse houtgesneden plaquette in lijst. Notenhout. Man met bijbel en vrouw luistert toe. Afmeting: 26,5 x 20,5 cm. In goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten bordenrek. Circa 1900. Afmeting: 65 x 95 x 10 cm. In goede staat.
Vernikkelde messing Art Nouveau verdeelschaal met vijf kristallen schalen. Eén met barst. Circa 1915. Afmeting: 18 x 28 cm ø. In redelijk/goede staat.
Kleine Hollandse bronzen vijzel. Gemerkt Aka Holland. 19e Eeuw. Afmeting: 5,7 x 6,7 cm ø. In goede staat.
Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer+stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Hoornen rozenkranshouder. Circa 1920. Afmeting: 6 x 4 cm ø. In goede staat.
Oud mahoniehouten gestoken masker. 20e Eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Twee Oosterse hoornen boten met benen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
Antieke Japanse/Chinese lakwerk met parelmoer schrijfkist. Met inktsteen, bamboe pennen + lakstempel. Circa 1900. Afmeting: 3,5 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Oude Japanse of Indonesische handbeschilderde papier mache theater pop. Eén houten voetje mist. Circa 1930. Afmeting: L 54 cm. In goede staat.
Drie maal antiek historisme. Eén vernikkelde 3-lichts kandelaar. Eén messing bewerkte asbak, taveerne. Eén opengewerkte tinnen schaal. Afmeting: 22 - 33 cm. In goede staat.
Twee antieke messing kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antiek Duits keramieken presenteertablet met vernikkelde messing omranding. Circa 1920. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
Oud, goed onderhouden lederen motorpak + beschermers. Dynamic Cruiser by MQP. Maat 40. In goede staat.
Twee maal antiek messing. Circa 1900. Eén maal cloisonne schenkkan. Eén maal dekseldoos met rondom figuren decor. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Chinese bamboe vogelkooi met porseleinen houders. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x ø 22 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws terracotta figuur op houten geeboniseerde sokkel. Heilige met hond. Stukje staf afgebroken. Afmeting: H 28,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee moderne metalen schemerlampen in vaasvorm. Afmeting: 67 x 41 x 12 cm. In goede staat.
Mini schaakspel met benen schaakstukken. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 15 x 2 cm. In goede staat.
Twee antieke inktpotten. Eén maal Imari, circa 1900. Eén maal Art Deco, marmer/glas, circa 1930. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.
Antieke uit eikenhout gestoken uil op stam. Circa 1900. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Originele oude Chinese handgeborduurde traditionele muts. Afmeting: 17 x 15 cm ø. In goede staat.
Antieke messing bolkroonlamp met zes armen. Afmeting: 55 x ø 66 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese handbeschilderde bamboe penselenhouder met berglandschap decor. Krimpnaad. Afmeting: 22,5 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen kaarskandelaar. Twee-kleurig patineerd. Circa 1900. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Vier Oosterse dekseldoosjes uit metaal + messing. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.
Antieke glas-in-lood lamp. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 22 cm. In goede staat.
Drie maal brons. Bestaande uit: Grote bel, tafelbel, vijzel met stamper. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Dekseldoos, Friese koperkunst. Bewerkte snotneus. Makkum's tabakspotje. Doofpotje, Tiel-Holland. Afmeting: 5 - 28 cm. In goede staat.
Electrische wit porseleinen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x ø 40 cm. In goede staat.
Twee maal antiek. Circa 1900. Bestaande uit: Beschilderde opaline petroleumlamp + tinnen Tiel Utrecht kraantjeskan. Afmeting: 38 - 65 cm. In goede staat.
Vier oude messing schilderij verlichtingslampen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
W.F. antieke twee-delige bureauset in lederen houder. Briefopener + schaar. Gegraveerd, deels verguld. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Glazen Lento thermometer. Naar Galilei Galileo. 1564 - 1642. Met beschrijvingsboekje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 8 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing Empire kaarskandelaren. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Wit metalen hanglamp met glazen bollen en pegels. Enkele kapot. Afmeting: 40 x ø 46 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse schildpad dekseldoos. Gecontourneerd met benen pootjes. Stukje van deksel af en haarscheur. Afmeting: L 13 x B 9 x H 5 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels. Eén gepoetst, één ongepoetst. Met ornamenten. Afmeting: 13 x 21 x 10 cm. In goede staat.
Oude Zeiss Ikon camera lichtmeter met jodenster in lederen etui. Afmeting: ø 5,8 cm. In goede staat.
Twee maal antiek. Bestaande uit: Messing inhaleer apparaat, circa 1920. Zes (835) zilveren gebaksvorkjes in cassette. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Vier-delig antiek vernikkeld theeservies. Paar deukjes. Circa 1920. Afmeting: 23 x 40 x 16 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof met bandintarsia. Afmeting: 45 x ø 37 cm. In goede staat.
Plated messing Barok klok-omranding. Duitsland. Circa 1800. Afmeting: ø 13 cm. / 38 x 32 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse messing blaker en twee kristallen inktpotjes met zilveren monturen. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier diverse Oosterse dekseldoosjes van porselein, lakwerk, hout. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 12 cm. In goede staat.
Antieke Chinese albasten gesneden dekseldoos. Circa 1900. Afmeting: 15 x 14 x 11 cm. In goede staat.
Modelhouten wenteltrap. Tweede helft 20e eeuw. Vurenhout met hardboard. Gesigneerd J. de Swart. Afmeting: 80 x 50 x 35 cm. In goede staat.
Antiek Chinees hardhouten kistje met parelmoer belijmd. Landschappen, figuren decor. Krimpnaden in hout. Afmeting: 7 x 24 x 13 cm. in redelijk/goede staat.
Lot antieke zakhorloge beschermkasten. Divers. Nikkel, zilver, koper. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 5 - 6 cm. In goede staat.
Antieke metalen velours beklede koetsstoof. Circa 1900. Afmeting: 18 x 13,5 x 5 cm. In goede staat.
Delftse Regina Fayence vijzel met 925 zilver en stamper. Circa 1930. Plus oude handgesneden walnoot met figuren decors. Afmeting: 5 - 9 cm. In goede staat.
Oude tassa met bronzen voet en schaal. Putti op dolfijn. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 24,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Japanse koperen met ijzeren bij. Speld voor gevechtskledij. Jizai Okimono. Afmeting: 5,5 cm. In goede staat.
Drie maal oud cloisonne. 20e Eeuw. Bestaande uit: Schaaltje met pauwen decor. Bolvaasje met floraal decor. Grote vaas met floraal decor. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.
Antieke petroleumlamp met messing voet en groen kristalglas. Circa 1900. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Oude houtgestoken Chinese hoogwaardigheidsbekleder. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Oude Indonesische houtgestoken lamp met Boeddhistische figuren op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 x ø 35 cm. In goede staat.
Twee antieke Oosterse bronzen inktpotten. Afmeting: ø 7 - ø 8 cm. In goede staat.
Zes antieke bronzen kaarskandelaren. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
Drie miniaturen. Twee maal handbeschilderde limoges plaquettes, dames. Eén maal reproductie in houten lijst. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke bewerkte messing dekseldozen. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.
Drie maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Messing brandewijnkom, A. Raulin Dinant. Drie-delige tabaksset, montage onprofessioneel veranderd. Grote Barok-stijl kaarskandelaar. Afmeting: 18 - 65 cm. In...
Antieke kopergeslagen messing petroleumlamp met florale decor. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Twee antieke vroeg 19e eeuwse tinnen kruiken met bodemstempels. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat.
Twee maal antiek tin. Circa 1800. Bestaande uit: Eén nachtspiegel (toilet). Eén bolle kruik. Afmeting: 17 - 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen engel en een messing amfora vaas. Circa 1900. Afmeting: 9 - 30 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Oosters bewerkt brons. Bestaande uit: Twee koehoorn versieringen. Eén koe-pin. Afmeting: 11 - 41 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek Chinees/Oosters brons. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans antiquarisch erotisch boekje. L'escole des Filles ou La Philosophie des dames. Tome Premier. Met erotische gravures. Afmeting: 16 x 10,5 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse mahoniehouten stickbarometer. Goldtime. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 cm. In goede staat.
Oude Engelse sextant in bakelieten houder. A.M. Bubble sextant B.M. Mark IX Brit Pats etc. Henry Hughes & Son Ltd. Met boekje. WO II ? Afmeting: 26 x 22 x 20 cm. In goede staat.
Bakelieten Art Deco radio. Anno 1947. Door Siera. Afmeting: 30 x 42 x 19 cm. In zeer goede staat.
Twee Italiaanse albasten tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.
Oud Afrikaans houtgestoken masker. Afmeting: 36 x 13 x 20 cm. In goede staat.
Oud Afrikaans masker met leder en bamboe haar. Afmeting: 26 x 14 x 8 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse blikken Jugendstil Nürnberger lebkuchen doos van Heinrich Haeberlein. Circa 1915. Afmeting: 12 x 39 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Aziatische bronzen tafelbellen met houtsnijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 45 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke beschilderde Japanse lakdoosjes. Divers. Afmeting: 6 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke wandlampen. Messing/brons. Circa 1900 - 1920. Onder andere Art Nouveau. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Bureauset. Bestaande uit: Penhouder met bakeliet vulpen, gouden tip + papierrolhouder + stempelkussen. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing Empire-stijl kaarskandelaren. Basis licht bedeukt. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten sigaren humidor. Circa 1910. Afmeting: 22 x 22 x 10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse notenhouten hoeketageres. Circa 1870. Afmeting: 32 x 28 x 20 cm. In goede staat.
Modern Italiaans glazen design lampje met basement van chroom. Twee-delig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 13 cm ø. In goede staat.
Antieke geëtste tinnen Jugendstil dekseldoos met florale decors. Circa 1915. Afmeting: 3,5 x 8,5 x 6 cm. In goede staat.
Zes maal oud/antiek Japans lakwerk. Onder andere dekseldoosjes en brievenhouder. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.
Twee plaquettes. Eén maal antiek brons, Maria met kruis. Eén maal 925/000 zilveren plaquette, moeder met kind. Italië. 21e Eeuw. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese tinnen dekseldoos met kraanvogel, floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 15 x ø 12 cm. In goede staat.
Antieke Chinese spekstenen opengewerkte wierookbrander met Foo-honden. Afmeting: 16 x 18 x 5 cm. In goede staat.
Drie antieke Friese kerfsnedes met houtwerk. Bestaande uit: Voorbeeld plank, dekseldoos, brievenhouder. Afmeting: 19 -36 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke bronzen kaarskandelaren. 18e Eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Diverse oude cement gegoten tuinornamenten. Afmeting: 15 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Twee aardewerken tafellampen. Bronskleurige patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 46 cm ø. In goede staat.