Duits porseleinen theepot in Meissen-stijl. Circa: 1920. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal met uien (zwiebelmuster )decor. Heeft randschade en is gelijmd Afmeting: 6,5 X 23 cm ø. In redelijke staat.
Verguld Duits Rosenthal porseleinen sierbord met harp-spelende dame. Midden 20e eeuw. Afmeting: ø 25,5 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Meissen porselein (Knauff), met florale decor en goudrand. Circa 1900. Twee maal bord, één maal schaal. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.
Antiek Duits handbeschilderd Meissen gebaksbord. Floraal met goud decor, 1852 - 1869. Afmeting: ø 18,3 cm. In goede staat.
Zes stuks Duitse Meissen porseleinen borden met diverse handgeschilderde florale decors en goudrand. 20e Eeuw. 1e Keus. Afmeting: ø 21,3 cm.
Zes grote Meissen porseleinen sierborden met diverse florale handgeschilderde decors en goudrand. 1e Keus. 20e Eeuw. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.
Twee maal porseleinen schalen, handbeschilderd. Eén maal KPM, floraal, circa 1930. Eén maal Herend, 20e eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Duits mocca servies, 18e eeuw. Bestaande uit twee koffiepotten, één theebus (dop gebroken en gelijmd), één suikerpot, één kom, zes kop+schotels. (suikerpot gelijmd). Verder in goede staat. Afmeting: 4...
Groot Duits Meissen porseleinen wandbord met draakdecor. Circa 1950. Afmeting: ø 30,7 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen schaaltje met vos (Knauff), circa 1920. Paul Walther, (één klein chip oor). Afmeting: 9 x 14 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Chinees porseleinen vaas, circa 1900. Gemerkt, en met vlinders decor rondom. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Zes maal Chinees porseleinen borden met florale decors. 17e - 18e Eeuw. Twee goed, twee minimale randchips en twee stuks beschadigd. Afmeting: ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
17e-18e Eeuwse pastel-kleurige Chinees porseleinen Familie Rose kom, met zotjes en florale decors in coullissen. (Gemerkt). Afmeting: 5,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee prachtige fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose kopjes. Gemerkt, 'Guang Long'. Met figuren in boomstamboot decors, met goudrand. Afmeting: 5,7 x 6,7 cm ø. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Wanli kom met florale coullissen decors en gecontourneerde omranding. Afmeting: 16 x 35,7 cm ø. In goede staat.
Vier maal Chinees porselein. 18e Eeuw. Twee grote Familie Rose sierkommen met florale decors (haarscheur). Eén maal Imari porseleinen kom (minimale chip), 18e eeuw. Eén maal kleine Familie Rose kom (h...
Zeer grote Chinees porseleinen diepe schotel met florale decors. 17e - 18e Eeuw. Gemerkt met blad. (randglazuurschade, chip + haarlijn). Afmeting: 7,5 x 39 cm ø. In redelijke staat.
Lot van zestien Kutani trekpotten, deels gemerkt. (minimale chip mogelijk). 19e Eeuw. Afmeting: 11 -16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met donkerblauwe figuren decors. 18e Eeuw. Afmeting: 12 x 10 cm ø. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen gendi schenkkan met zilveren monturen. Door Fa. van Kempen en Zonen, 1858 - 1924. Gehalte 833/1000. Schenkkan is voorzien van florale decors en vlinders (één blad los bijgev...
Twee prachtige Chinees porseleinen gecontourneerde borden met florale- en goud decors, 18e eeuw. Eén haarlijn en minimale chips. Afmeting: 4 x 22 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinese porseleinen dekselvaas met Foo-honden koppen en florale decors. (één chip deksel). 18e-19e Eeuw. Afmeting: 45 x 24 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in landschappen en florale decors, geribt. Afmeting.39x29 cm. ø. In goede staat.
Chinees porseleinen papbord met florale/coullissen decors en sprinkhaan. 17e-18e Eeuw. Gecontourneerd. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In goede staat.
Twee zeer zeldzame Chinees porseleinen sierborden met goudfazanten, vlinders, insecten, landschap+florale en goud decors. (emaille decor). Eén bord, chip + 3 cm. haarlijn. Eén bord, 2x randchip. Afmet...
Zeer grote Chinees porseleinen diepe schaal (schotel) met blauwe florale en vogel decor. 17e Eeuw. Afmeting: 8 x 39,5 cm.ø. In goede staat.
Oude/antieke Yixing terracotta theepot met bevers en ranken decors. (chip aan tuit, deksel en binnenrand schade). Afmeting: 13 cm. In redelijke staat.
Prachtige antieke Franse Majolica buste. Dame met duif. Circa 1890. Gemerkt BU 1213. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen siervazen met groen celadon glazuur. 19e Eeuw. Eén maal met paradijsvogels decor. Eén maal met paradijsvogel/draken decor. Afmeting: 57 - 58 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met groene celadon glazuur met symbolen decors. 19e Eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat
Zes antieke Aziatische porseleinen kommen. Vling Tan Cargo (Vietnam), 17e eeuw. (één chip, twee haarlijnen) Afmeting . ca. 7x14.5 cm.ø In redelijk/ goede staat
Drie delig groot Imari porseleinen kaststel met Foohonden en florale decors. Afmeting. 37 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met figuren, landschap en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Twee grote gemerkte Chinees porseleinen siervazen. Tweede helft 20e eeuw. Vazen zijn voorzien van figuren en peer decors. Afmeting: 45,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse handbeschilderde porseleinen vazen met figuren in landschappen decors (romantisch). Ca. 1900. Gesigneerd Garnier, mogelijk Sevres. Afmeting H.. 46 cm In goede staat
Zeldzaam gelimiteerd Rosenthal Versace Studio-Line servies "Medaillon Meandre D'or". Bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan, bonbonschaal, theebus, twee kandelaren, , vier dessert kommen, acht ...
Lot van 11 delen gelimiteerd porseleinen Limoges Cartier serviesgoed 'La Maison Venitienne'. Bestaande uit onder meer: Schalen, borden. In exclusieve dozen. Afmeting: circa 22 - 32 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen bolvazen met diverse figuren in coulissen decor. Gemerkt. Afmeting: 39,5 x 22,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met florale- figuren- en goud decors. 19e eeuw. Afmeting: 46,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Roze vazen met emaille figuren en florale decors. (één oortje stukje af). 19e Eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Jade trekpotje, bekleed met een zilverhoudende legering, versierd met Djokja zilveren bewerking en verschillende edelstenen. Afmeting 20x12x10cm.
Uiterst zeldzame 18e-19e eeuw grote Chinees porseleinen vaas Familie Verte met keizerlijst, geel en diverse andere kleuren. Foo-honden en vleermuizen decor. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.
Antiek Hollands vijf-delig Delfts blauw keramieken kaststel, 18e-19e eeuw. Gemerkt AR of APK, Chinese en florale decor. (Minimale chips) Afmeting: 33 - 46 cm. In goede staat.
Schitterende grote 18e eeuwse Duitse tabakspot met Zuid-Amerikaanse pijprokende figuren. N.3 Rappee. Bovenrand alléén glazuurslijtage. Pot heeft originele messing deksel (ongemerkt). Afmeting: 43 x 29...
Twee zeldzame grote Delfts blauwe keramieken tabakspotten (snuiftabak). 18e Eeuw. 'Duinkerker Rappe No. 6'. en 'Duinkerker Rappe No. 3'. Met originele messing deksels, gemerkt 'B.P'. Naar leeftijd ...
Zeldzaam antiek Duits Meissen porseleinen mosterdpotje met florale decors en insecten. Uit de Marcolini periode, eind 18e eeuw. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Twee grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met florale decors. Gemerkt met blad. Eén bord gaaf, één bord drie chips. Afmeting: 27,8 cm ø.